maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

ULTRA FAJNA RYBA

ULTRA FAJNA RYBA
Miejsce i data imprezy: Przedbórz, 27 sierpnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie Fajna Ryba
Regulamin Regulamin zawodów
.
Kategorie:
- Ultramaraton 52 kmWolne miejsca: 71
- Półmaraton 22 kmWolne miejsca: 83
- Marsz Nordic Walking 22 kmWolne miejsca: 46

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1BorowiakPiotrMPOLULT52, M36-601976BytomZapłacono
2BurzaDamianMPOLULT52, M18-352003Gidle
3JaczewskiArkadiuszMPOLULT52, M36-601981ZabrzeZapłacono
4KazimierczakAndrzejMPOLPOL22, M36-601980Radomsko
5KrasowskaWiktoriaKPOLNW22, K18-352003Górka
6KrygierKrzysztofMPOLULT52, M18-351991WarszawaZapłacono
7KusmierczykEwaKPOLPOL22, K36-601973Radomsko
8ŁojekArkadiuszMPOLPOL22, M36-601984Łódź
9MielczarekPiotrMPOLPOL22, M36-601974WrocławZapłacono
10OżógDamianMPOLPOL22, M18-351989Stary Broniszew
11SzeferMaciejMPOLULT52, M36-601981ŻytnoZapłacono
12KłosekJacekMPOLULT52, M18-351989Racibórz100 Marathon ClubZapłacono
13LubińskiJarosławMPOLULT52, M18-351991Lipno Gmina OksaAktywna Pszczyna
14KowalskiKrzysztofMPOLULT52, M18-351988BełchatówAktywni KamieńskZapłacono
15ŻarskiMariuszMPOLULT52, M36-601985PirowyAktywni KamieńskZapłacono
16SzadłowskiDariuszMPOLULT52, M36-601978CiechocinekDariusz Szadłowski
17KozdrojWiolettaKPOLPOL22, K36-601975Grodzisk MazowieckiDogoń Grodzisk Mazowiecki/DŻAKARTA RUN TEAM
18SypniewskaHannaKPOLULT52, K60+1954GdyniaFundacja Spartanie Dzieciom/ UltrawayZapłacono
19PorowskiWaldemarMPOLULT52, M36-601976Celestynów/LasekKB Sobótka
20KamieniakJacekMPOLULT52, M36-601973RadomskoKBKS Biegacze w RadomskuZapłacono
21OlejniczakMaciejMPOLULT52, M36-601974WygodaKBKS Biegacze w RadomskuZapłacono
22KukiełkaRemigiuszMPOLPOL22, M60+1954RadomskoKBKS RadomskoZapłacono
23WięckowskiMarcinMPOLPOL22, M36-601985DmeninKBKS RadomskoZapłacono
24RygalikJacekMPOLPOL22, M18-351992CzęstochowaKBLZapłacono
25BernackiSebastianMPOLPOL22, M36-601984Piotrków TrybunalskiKlub biegacza Spartakus/Ultra Piotrków
26GuzekMariuszMPOLULT52, M36-601977KutnoLos Bieganeros Kutno
27GrzejdziakRafałMPOLULT52, M36-601978Wola MoszczenickaLubrykant Mafia
28FriezeKrzysztofMPOLULT52, M36-601975ŁódźORANGE POLSKAZapłacono
29GłowackaRenataKPOLPOL22, K36-601971Piotrków TrybunalskiPanteraZapłacono
30JakubczykPiotrMPOLULT52, M36-601975Kędzierzyn-KoźleParkrun Kędzierzyn-KoźleZapłacono
31PodgórskaJolaKPOLULT52, K36-601974Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleZapłacono
32BanaszczykAnetaKPOLPOL22, K36-601985WarszawaPrzedbórz Runners Team
33MariańskiMarekMPOLPOL22, M36-601980Stare KrasnodębyRaggaBomba TeamZapłacono
34CieślikPawełMPOLULT52, M36-601975RadomskoRozbiegajmy Radomsko
35KowalczykMarekMPOLULT52, M36-601977RadomskoRozbiegajmy Radomsko
36MargołaMartaKPOLPOL22, K36-601980RadomskoRozbiegajmy RadomskoZapłacono
37ŻuwalskaDorotaKPOLPOL22, K36-601983RadomskoRozbiegajmy RadomskoZapłacono
38StaszewskaIwonaKPOLNW22, K36-601968RadomskoRozbiegajmy Radomsko / PoChodzone NW RadomskoZapłacono
39Załęska-KęsyMonikaKPOLNW22, K36-601975DobryszyceRozbiegajmy Radomsko / PoChodzone NW RadomskoZapłacono
40BrzozowskiMariuszMPOLPOL22, M36-601972GomuniceRoztruchtani GomuniceZapłacono
41InglantZbigniewMPOLULT52, M36-601966ChorzówRun log com
42OstojskaAmandaKPOLPOL22, K18-351999RadomskoRUNdomskoZapłacono
43NowickiArturMPOLNW22, M36-601968BargłySportczesna Running Team
44CichockiMariuszMPOLULT52, M36-601966RadomskoSuunto Run Team
45SworskiRomanMPOLULT52, M36-601983ŁódźTrenujSkutecznie.com
46BrzozowskiWaldemarMPOLULT52, M36-601972WarszawaUltraWaldek
47GlabKrzysztofMPOLULT52, M36-601969KlobuckVege Rabbits
48SkrobekKarolinaKPOLULT52, K36-601981RudnikiVege Rabbits
49ZalewskaKatarzynaKPOLULT52, K36-601981WarszawaZalewscy
50ZalewskiTomaszMPOLULT52, M36-601983WarszawaZalewscyZapłacono