maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

ULTRA FAJNA RYBA

ULTRA FAJNA RYBA
Miejsce i data imprezy: Przedbórz, 27 sierpnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie Fajna Ryba
Regulamin Regulamin zawodów
.
Kategorie:
- Ultramaraton 52 kmWolne miejsca: 71
- Półmaraton 22 kmWolne miejsca: 83
- Marsz Nordic Walking 22 kmWolne miejsca: 46

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1OstojskaAmandaKPOLPOL22, K18-351999RadomskoRUNdomskoZapłacono
2KazimierczakAndrzejMPOLPOL22, M36-601980Radomsko
3BanaszczykAnetaKPOLPOL22, K36-601985WarszawaPrzedbórz Runners Team
4JaczewskiArkadiuszMPOLULT52, M36-601981ZabrzeZapłacono
5ŁojekArkadiuszMPOLPOL22, M36-601984Łódź
6NowickiArturMPOLNW22, M36-601968BargłySportczesna Running Team
7BurzaDamianMPOLULT52, M18-352003Gidle
8OżógDamianMPOLPOL22, M18-351989Stary Broniszew
9SzadłowskiDariuszMPOLULT52, M36-601978CiechocinekDariusz Szadłowski
10ŻuwalskaDorotaKPOLPOL22, K36-601983RadomskoRozbiegajmy RadomskoZapłacono
11KusmierczykEwaKPOLPOL22, K36-601973Radomsko
12SypniewskaHannaKPOLULT52, K60+1954GdyniaFundacja Spartanie Dzieciom/ UltrawayZapłacono
13StaszewskaIwonaKPOLNW22, K36-601968RadomskoRozbiegajmy Radomsko / PoChodzone NW RadomskoZapłacono
14KamieniakJacekMPOLULT52, M36-601973RadomskoKBKS Biegacze w RadomskuZapłacono
15KłosekJacekMPOLULT52, M18-351989Racibórz100 Marathon ClubZapłacono
16RygalikJacekMPOLPOL22, M18-351992CzęstochowaKBLZapłacono
17LubińskiJarosławMPOLULT52, M18-351991Lipno Gmina OksaAktywna Pszczyna
18PodgórskaJolaKPOLULT52, K36-601974Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleZapłacono
19SkrobekKarolinaKPOLULT52, K36-601981RudnikiVege Rabbits
20ZalewskaKatarzynaKPOLULT52, K36-601981WarszawaZalewscy
21FriezeKrzysztofMPOLULT52, M36-601975ŁódźORANGE POLSKAZapłacono
22GlabKrzysztofMPOLULT52, M36-601969KlobuckVege Rabbits
23KowalskiKrzysztofMPOLULT52, M18-351988BełchatówAktywni KamieńskZapłacono
24KrygierKrzysztofMPOLULT52, M18-351991WarszawaZapłacono
25OlejniczakMaciejMPOLULT52, M36-601974WygodaKBKS Biegacze w RadomskuZapłacono
26SzeferMaciejMPOLULT52, M36-601981ŻytnoZapłacono
27WięckowskiMarcinMPOLPOL22, M36-601985DmeninKBKS RadomskoZapłacono
28KowalczykMarekMPOLULT52, M36-601977RadomskoRozbiegajmy Radomsko
29MariańskiMarekMPOLPOL22, M36-601980Stare KrasnodębyRaggaBomba TeamZapłacono
30BrzozowskiMariuszMPOLPOL22, M36-601972GomuniceRoztruchtani GomuniceZapłacono
31CichockiMariuszMPOLULT52, M36-601966RadomskoSuunto Run Team
32GuzekMariuszMPOLULT52, M36-601977KutnoLos Bieganeros Kutno
33ŻarskiMariuszMPOLULT52, M36-601985PirowyAktywni KamieńskZapłacono
34MargołaMartaKPOLPOL22, K36-601980RadomskoRozbiegajmy RadomskoZapłacono
35Załęska-KęsyMonikaKPOLNW22, K36-601975DobryszyceRozbiegajmy Radomsko / PoChodzone NW RadomskoZapłacono
36CieślikPawełMPOLULT52, M36-601975RadomskoRozbiegajmy Radomsko
37BorowiakPiotrMPOLULT52, M36-601976BytomZapłacono
38JakubczykPiotrMPOLULT52, M36-601975Kędzierzyn-KoźleParkrun Kędzierzyn-KoźleZapłacono
39MielczarekPiotrMPOLPOL22, M36-601974WrocławZapłacono
40GrzejdziakRafałMPOLULT52, M36-601978Wola MoszczenickaLubrykant Mafia
41KukiełkaRemigiuszMPOLPOL22, M60+1954RadomskoKBKS RadomskoZapłacono
42GłowackaRenataKPOLPOL22, K36-601971Piotrków TrybunalskiPanteraZapłacono
43SworskiRomanMPOLULT52, M36-601983ŁódźTrenujSkutecznie.com
44BernackiSebastianMPOLPOL22, M36-601984Piotrków TrybunalskiKlub biegacza Spartakus/Ultra Piotrków
45ZalewskiTomaszMPOLULT52, M36-601983WarszawaZalewscyZapłacono
46BrzozowskiWaldemarMPOLULT52, M36-601972WarszawaUltraWaldek
47PorowskiWaldemarMPOLULT52, M36-601976Celestynów/LasekKB Sobótka
48KrasowskaWiktoriaKPOLNW22, K18-352003Górka
49KozdrojWiolettaKPOLPOL22, K36-601975Grodzisk MazowieckiDogoń Grodzisk Mazowiecki/DŻAKARTA RUN TEAM
50InglantZbigniewMPOLULT52, M36-601966ChorzówRun log com