maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

ULTRA FAJNA RYBA

ULTRA FAJNA RYBA
Miejsce i data imprezy: Przedbórz, 27 sierpnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie Fajna Ryba
Regulamin Regulamin zawodów
.
Kategorie:
- Ultramaraton 52 kmWolne miejsca: 45
- Półmaraton 22 kmWolne miejsca: 56
- Marsz Nordic Walking 22 kmWolne miejsca: 35

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1SworskiRomanMPOLULT52, M36-601983ŁódźTrenujSkutecznie.com
2CichockiMariuszMPOLULT52, M36-601966RadomskoSuunto Run Team
3ŻarskiMariuszMPOLULT52, M36-601985PirowyAktywni KamieńskZapłacono
4KazimierczakAndrzejMPOLPOL22, M36-601980RadomskoZapłacono
5BanaszczykAnetaKPOLPOL22, K36-601985WarszawaPrzedbórz Runners TeamZapłacono
6InglantZbigniewMPOLULT52, M36-601966ChorzówRun log comZapłacono
7BernackiSebastianMPOLPOL22, M36-601984Piotrków TrybunalskiKlub biegacza Spartakus/Ultra Piotrków
8Załęska-KęsyMonikaKPOLNW22, K36-601975DobryszyceRozbiegajmy Radomsko / PoChodzone NW RadomskoZapłacono
9KowalskiKrzysztofMPOLULT52, M18-351988BełchatówAktywni KamieńskZapłacono
10MariańskiMarekMPOLPOL22, M36-601980Stare KrasnodębyRaggaBomba TeamZapłacono
11GłowackaRenataKPOLPOL22, K36-601971Piotrków TrybunalskiPanteraZapłacono
12KłosekJacekMPOLULT52, M18-351989Racibórz100 Marathon ClubZapłacono
13SzadłowskiDariuszMPOLULT52, M36-601978CiechocinekDariusz Szadłowski
14KukiełkaRemigiuszMPOLPOL22, M60+1954RadomskoKBKS RadomskoZapłacono
15MielczarekPiotrMPOLPOL22, M36-601974WrocławZapłacono
16KozdrojWiolettaKPOLPOL22, K36-601975Grodzisk MazowieckiDogoń Grodzisk Mazowiecki/DŻAKARTA RUN TEAM
17JaczewskiArkadiuszMPOLULT52, M36-601981ZabrzeZapłacono
18KamieniakJacekMPOLULT52, M36-601973RadomskoKBKS Biegacze w RadomskuZapłacono
19MargołaMartaKPOLPOL22, K36-601980RadomskoRozbiegajmy RadomskoZapłacono
20BurzaDamianMPOLULT52, M18-352003GidleZapłacono
21ŁojekArkadiuszMPOLPOL22, M36-601984Łódź
22KusmierczykEwaKPOLPOL22, K36-601973Radomsko
23StaszewskaIwonaKPOLNW22, K36-601968RadomskoRozbiegajmy Radomsko / PoChodzone NW RadomskoZapłacono
24GlabKrzysztofMPOLULT52, M36-601969KlobuckVege Rabbits
25SkrobekKarolinaKPOLNW22, K36-601981RudnikiVege Rabbits
26BrzozowskiWaldemarMPOLULT52, M36-601972WarszawaUltraWaldek
27NowickiArturMPOLNW22, M36-601968BargłySportczesna Running Team
28OlejniczakMaciejMPOLULT52, M36-601974WygodaKBKS Biegacze w RadomskuZapłacono
29SzeferMaciejMPOLULT52, M36-601981ŻytnoZapłacono
30BrzozowskiMariuszMPOLPOL22, M36-601972GomuniceRoztruchtani GomuniceZapłacono
31KrygierKrzysztofMPOLULT52, M18-351991WarszawaZapłacono
32GrzejdziakRafałMPOLULT52, M36-601978Wola MoszczenickaLubrykant Mafia
33LubińskiJarosławMPOLULT52, M18-351991Lipno Gmina OksaAktywna Pszczyna
34KrasowskaWiktoriaKPOLNW22, K18-352003Górka
35ŻuwalskaDorotaKPOLPOL22, K36-601983RadomskoRozbiegajmy RadomskoZapłacono
36SypniewskaHannaKPOLULT52, K60+1954GdyniaFundacja Spartanie Dzieciom/ UltrawayZapłacono
37OstojskaAmandaKPOLPOL22, K18-351999RadomskoRUNdomskoZapłacono
38WięckowskiMarcinMPOLPOL22, M36-601985DmeninKBKS RadomskoZapłacono
39RygalikJacekMPOLPOL22, M18-351992CzęstochowaKBLZapłacono
40OżógDamianMPOLPOL22, M18-351989Stary BroniszewZapłacono
41ZalewskaKatarzynaKPOLULT52, K36-601981WarszawaZalewscy
42ZalewskiTomaszMPOLULT52, M36-601983WarszawaZalewscyZapłacono
43PorowskiWaldemarMPOLULT52, M36-601976Celestynów/LasekKB Sobótka
44FriezeKrzysztofMPOLULT52, M36-601975ŁódźORANGE POLSKAZapłacono
45GuzekMariuszMPOLULT52, M36-601977KutnoLos Bieganeros Kutno
46KońPiotrMPOLPOL22, M36-601978PrzedbórzALPIN SPORT HOKA TEAMZapłacono
47SochackiArturMPOLPOL22, M36-601985RadomskoZapłacono
48WawrzynkowskiJanMPOLPOL22, M36-601981BarkowiceUltra PiotrkowZapłacono
49DziąborAndrzejMPOLULT52, M36-601974BędzinBEZ SPINYZapłacono
50ŻuwalskiGrzegorzMPOLULT52, M36-601984RadomskoZapłacono
51StolarskaMonikaKPOLULT52, K18-351989RadomskoKBKS RadomskoZapłacono
52WojnoMałgorzataKPOLULT52, K36-601984ŁódźDroga Do UltraZapłacono
53WojnoArkadiuszMPOLULT52, M36-601985ŁódźDroga Do UltraZapłacono
54ZielińskiAdamMPOLULT52, M36-601978ŁódźDroga Do UltraZapłacono
55KułakPiotrMPOLPOL22, M18-351989Kamieńsk
56WojtczykAndrzejMPOLPOL22, M60+1961StanowiskaZapłacono
57PawelakGrzegorzMPOLULT52, M36-601977GroblaZapłacono
58MaciejewskiMichałMPOLULT52, M36-601981PoczesnaPress Glass Biegamy i Wspieramy
59KrzywikDanielMPOLNW22, M36-601971StefaniaPoChodzone NW RadomskoZapłacono
60MasiarekArkadiuszMPOLULT52, M36-601969RadomskoKBKS Biegacze w RadomskuZapłacono
61GołuchowskaEdytaKPOLPOL22, K36-601983KrzętówZapłacono
62LampaAdrianMPOLPOL22, M18-351992CzęstochowaKalinowski TeamZapłacono
63LampaArturMPOLPOL22, M36-601970CzęstochowaKalinowski TeamZapłacono
64FriezeTatianaKPOLULT52, K36-601978ŁódźULTRAlansiaraZapłacono
65MieruszyńskiPawełMPOLPOL22, M36-601978KruszynaZapłacono
66JaskółowskiPiotrMPOLPOL22, M18-351987Piotrków TrybunalskiZapłacono
67TulejkoKasiaKPOLPOL22, K36-601968Huta Stara BKejt Fun&Fit
68LoraPrzemysławMPOLPOL22, M18-351995StrzałkówZapłacono
69GołębiowskiRobertMPOLULT52, M36-601967RadomskoBiegacze w RadomskuZapłacono
70SzerszeńŁukaszMPOLPOL22, M36-601984Piotrków TrybunalskiSzerszenie BiegająZapłacono
71SkowrońskiKrzysztofMPOLULT52, M36-601981Wieliczka#monaroweloveZapłacono
72TatuchJoannaKPOLULT52, K36-601983Wieliczka#monaroweloveZapłacono
73BrzezinaJózef MaciejMPOLNW22, M60+1959SochaczewHulaj Noga SochaczewZapłacono
74GajekZuzannaKPOLPOL22, K36-601982MałogoszczMKS Wierna Małogoszcz Sekcja BiegowaZapłacono
75FilakAdamMPOLNW22, M18-351988PrzedbórzZapłacono
76TokajMateuszMPOLULT52, M18-351992Zduńska Wola
77RudziewiczPiotrMPOLULT52, M18-351994Lubin
78MordakDawidMPOLPOL22, M18-351988RadomskoKBKS Radomsko
79LubińskiJarosławMPOLULT52, M18-351991LipnoGmina OksaZapłacono
80MikuszewskaHalinaKPOLNW22, K36-601978PrzedbórzKS K2
81ŚlusarczykPawełMPOLULT52, M36-601983Śródborów
82BagińskiRyszardMPOLPOL22, M36-601971PodkałekZapłacono
83OrdzińskiBartekMPOLPOL22, M36-601975StąporkówBBLZapłacono
84BatorykIgorMPOLPOL22, M36-601977CzęstochowaKalinowski TeamZapłacono
85BełdowskiSławomirMPOLULT52, M36-601964Piotrków TrybunalskiFUDU&COZapłacono
86HusTomMPOLULT52, M36-601982Kleszczów
87StepakWłodzimierzMPOLULT52, M36-601969RudzicaKB Aktywni Konin
88Szczodrowska-JerzakAgnieszkaKPOLNW22, K18-351988Konstantynów ŁódzkiPhillips Sport TeamZapłacono
89BiałekAdamMPOLULT52, M36-601971ŁódźDroga Do UltraZapłacono
90BiałekKamilaKPOLPOL22, K36-601977ŁódźDroga Do UltraZapłacono
91OlczykAndrzejMPOLULT52, M36-601964PrzedbórzZapłacono
92CieciorowskaMonikaKPOLNW22, K36-601979OrzkPHILLIPS SPORT TEAMZapłacono
93KlimczewskiAndrzejMPOLULT52, M36-601962ŁódźForever Young ŁódźZapłacono
94NowickiKrzysiuMPOLULT52, M18-352000Warszawa
95CieślikPawelMPOLULT52, M36-601975RadomskoRozbiegajmy RadomskoZapłacono
96ReclikJacekMPOLULT52, M36-601970RybnikSmaki BieganiaZapłacono
97CzyrnekDariuszMPOLULT52, M36-601975RybnikSmaki BieganiaZapłacono
98CzyrnekEwaKPOLPOL22, K36-601974RybnikSmaki BieganiaZapłacono
99GotartowskiWojciechMPOLPOL22, M36-601986PrzedbórzZapłacono
100KrukGrzegorzMPOLULT52, M36-601969CzęstochowaPress Glass Biegamy i WspieramyZapłacono
Strona 1 z 2