maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Xtreme Półmaraton Stobrawski - 21 km

II Xtreme Półmaraton Stobrawski - 21 km
Miejsce i data imprezy: Parking leśny w Dąbrówce Łubniańskiej (przy Studzionce) , 22 października 2022
Organizator: Fundacja Od Zmierzcho Do Świtu

Współorganizator:
Stobrawska Grupa Biegowa

Partnerzy biegu:
• Urząd Gminy Łubniany
• Nadleśnictwo Turawa
• ZmierzymyCzas.pl
• Publiczna Szkoła Podstawowa w Jełowej
• Soccer College

Koordynatorzy:
Sławomir Smoliński - tel. 501 146 066
Artur Baziuk – tel. 783 672 595
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg na 21 kmWolne miejsca: 125

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1AndruszkoKamilaKPOLMWO1993OpoleZapłacono
2BobrowskaMałgosiaKPOLMWO1977KrapkowiceW wodzie urodzonaZapłacono
3BocheńskaAleksandraKPOL1975KiełczówMountain Power
4JończykAnnaKPOLMWO1983OzimekZapłacono
5ŁebzuchMarzenaKPOLMWO1983NamysłówActivRunnNamyałów
6ObierzyńskaDominikaKPOLMWO, MGŁ1989Opole
7PancylejkoBeataKPOLMWO1975Opolebeata.pancylejko@op.plZapłacono
8RusakowiczSylwiaKPOLMWO1981KrapkowiceGarageGym KrapkowiceZapłacono
9WesołowskaUrszulaKPOL1971Wrocław
10BialikJędrzejMPOLMWO1984NysaZapłacono
11BiałekPiotrMPOLMWO1981PrzeczaStan Umysłu Lewin biega
12ChamalaKrzysztofMPOLMWO, MGŁ1983LuboszyceWeegreeZapłacono
13CzykietaPawełMPOLMWO1994Popielów
14GromekGrzegorzMPOLMWO1980Tarnów OpolskiCYKLOFAN OpoleZapłacono
15GrundMarekMPOL1989StrzebińMafia Team Lubliniec
16HetmańczykIreneuszMPOLMWO, MGŁ1969OpoleFast Foot OpoleZapłacono
17KarkoszAndrzejMPOLMWO1990OpoleZapłacono
18KlecunAleksanderMPOLMWO2005TurawaKB ODRA OPOLEZapłacono
19KnopekRobertMPOL1984Strzelce Opolskie
20KowalewskiKrzysztofMPOLMWO1983OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
21KrawczukMateuszMPOLMWO1986Opole
22LuzarRafałMPOLMWO1979Opole
23ŁadygaMariuszMPOLMWO1989WęgryZdążyć przed limitem czasu.Zapłacono
24ŁupińskiPrzemysławMPOLMWO1984OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
25MadejskiMarcinMPOLMWO1989Opole
26MarciniakDawidMPOLMWO1989OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
27MaszkowskiJacek KazimierzMPOLMWO1962Polska Nowa WieśZapłacono
28MokrzyckiSzymonMPOLMWO1990Kotórz MałySMMSZapłacono
29NajwerTomaszMPOLMWO1973KrapkowiceZapłacono
30NatońskiPiotrMPOLMWO1979Opole
31PawletaMichałMPOL1976Gliwice
32PiechowiakMateuszMPOLMWO1989Opole
33PikosPatrykMPOLMWO1987Polska Nowa WieśZapłacono
34RymarzMirosławMPOLMWO1978OpoleKB ODRA OPOLE
35SkórzewskiPrzemysławMPOLMWO1977OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
36SokołowskiMarcinMPOLMWO1984Opole
37StromczynskiMaciejMPOL1968Zabrze
38SułkowskiMarcinMPOLMWO1982KrapkowiceGarageGym KrapkowiceZapłacono
39SzypulskiDarekMPOLMWO1973Opole
40ŚmigielŁukaszMPOLMWO1982PrądySprinter PrądyZapłacono
41ŚwiętekJacekMPOLMWO1976OpoleZapłacono
42TelegujMichałMPOLMWO1983OpoleTeza Kompleksowa Obsluga Firm Michal Teleguj
43WaleszczykKrzysiekMPOLMWO1992SkorogoszczKB ODRA OPOLE
44WesołowskiMaciejMPOL1970Wrocław
45WłodarczykPawełMPOLMWO1977OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
46ZagajaJanuszMPOLMWO1955PokójWesoły Borsuk TeamZapłacono
47ZapotocznyWojciechMPOLMWO, MGŁ1987Dąbrówka ŁubniańskaTruchcikiem do metyZapłacono