maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Xtreme Półmaraton Stobrawski - 21 km

II Xtreme Półmaraton Stobrawski - 21 km
Miejsce i data imprezy: Parking leśny w Dąbrówce Łubniańskiej (przy Studzionce) , 22 października 2022
Organizator: Fundacja Od Zmierzcho Do Świtu

Współorganizator:
Stobrawska Grupa Biegowa

Partnerzy biegu:
• Urząd Gminy Łubniany
• Nadleśnictwo Turawa
• ZmierzymyCzas.pl
• Publiczna Szkoła Podstawowa w Jełowej
• Soccer College

Koordynatorzy:
Sławomir Smoliński - tel. 501 146 066
Artur Baziuk – tel. 783 672 595
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg na 21 kmWolne miejsca: 125

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1AndruszkoKamilaKPOLMWO1993OpoleZapłacono
2BialikJędrzejMPOLMWO1984NysaZapłacono
3BiałekPiotrMPOLMWO1981PrzeczaStan Umysłu Lewin biega
4BobrowskaMałgosiaKPOLMWO1977KrapkowiceW wodzie urodzonaZapłacono
5ChamalaKrzysztofMPOLMWO, MGŁ1983LuboszyceWeegreeZapłacono
6CzykietaPawełMPOLMWO1994Popielów
7GromekGrzegorzMPOLMWO1980Tarnów OpolskiCYKLOFAN OpoleZapłacono
8GrundMarekMPOL1989StrzebińMafia Team Lubliniec
9HetmańczykIreneuszMPOLMWO, MGŁ1969OpoleFast Foot OpoleZapłacono
10JończykAnnaKPOLMWO1983OzimekZapłacono
11KarkoszAndrzejMPOLMWO1990OpoleZapłacono
12KlecunAleksanderMPOLMWO2005TurawaKB ODRA OPOLEZapłacono
13KnopekRobertMPOL1984Strzelce Opolskie
14KowalewskiKrzysztofMPOLMWO1983OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
15KrawczukMateuszMPOLMWO1986Opole
16LuzarRafałMPOLMWO1979Opole
17ŁadygaMariuszMPOLMWO1989WęgryZdążyć przed limitem czasu.Zapłacono
18ŁebzuchMarzenaKPOLMWO1983NamysłówActivRunnNamyałów
19ŁupińskiPrzemysławMPOLMWO1984OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
20MarciniakDawidMPOLMWO1989OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
21MaszkowskiJacek KazimierzMPOLMWO1962Polska Nowa WieśZapłacono
22MokrzyckiSzymonMPOLMWO1990Kotórz MałySMMSZapłacono
23NajwerTomaszMPOLMWO1973KrapkowiceZapłacono
24NatońskiPiotrMPOLMWO1979Opole
25ObierzyńskaDominikaKPOLMWO, MGŁ1989Opole
26PancylejkoBeataKPOLMWO1975Opolebeata.pancylejko@op.plZapłacono
27PawletaMichałMPOL1976Gliwice
28PiechowiakMateuszMPOLMWO1989Opole
29PikosPatrykMPOLMWO1987Polska Nowa WieśZapłacono
30RusakowiczSylwiaKPOLMWO1981KrapkowiceGarageGym KrapkowiceZapłacono
31RymarzMirosławMPOLMWO1978OpoleKB ODRA OPOLE
32SkórzewskiPrzemysławMPOLMWO1977OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
33SokołowskiMarcinMPOLMWO1984Opole
34SułkowskiMarcinMPOLMWO1982KrapkowiceGarageGym KrapkowiceZapłacono
35SzypulskiDarekMPOLMWO1973Opole
36ŚmigielŁukaszMPOLMWO1982PrądySprinter PrądyZapłacono
37ŚwiętekJacekMPOLMWO1976OpoleZapłacono
38TelegujMichałMPOLMWO1983OpoleTeza Kompleksowa Obsluga Firm Michal Teleguj
39WaleszczykKrzysiekMPOLMWO1992SkorogoszczKB ODRA OPOLE
40WesołowskaUrszulaKPOL1971Wrocław
41WesołowskiMaciejMPOL1970Wrocław
42WłodarczykPawełMPOLMWO1977OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
43ZagajaJanuszMPOLMWO1955PokójWesoły Borsuk TeamZapłacono
44ZapotocznyWojciechMPOLMWO, MGŁ1987Dąbrówka ŁubniańskaTruchcikiem do metyZapłacono