maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Xtreme Półmaraton Stobrawski - 21 km

II Xtreme Półmaraton Stobrawski - 21 km
Miejsce i data imprezy: Parking leśny w Dąbrówce Łubniańskiej (przy Studzionce) , 22 października 2022
Organizator: Fundacja Od Zmierzcho Do Świtu

Współorganizator:
Stobrawska Grupa Biegowa

Partnerzy biegu:
• Urząd Gminy Łubniany
• Nadleśnictwo Turawa
• ZmierzymyCzas.pl
• Publiczna Szkoła Podstawowa w Jełowej
• Soccer College

Koordynatorzy:
Sławomir Smoliński - tel. 501 146 066
Artur Baziuk – tel. 783 672 595
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg na 21 kmWolne miejsca: 125

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1ChamalaKrzysztofMPOLMWO, MGŁ1983LuboszyceWeegreeZapłacono
2HetmańczykIreneuszMPOLMWO, MGŁ1969OpoleFast Foot OpoleZapłacono
3ObierzyńskaDominikaKPOLMWO, MGŁ1989Opole
4ZapotocznyWojciechMPOLMWO, MGŁ1987Dąbrówka ŁubniańskaTruchcikiem do metyZapłacono
5AndruszkoKamilaKPOLMWO1993OpoleZapłacono
6BialikJędrzejMPOLMWO1984NysaZapłacono
7BiałekPiotrMPOLMWO1981PrzeczaStan Umysłu Lewin biega
8BobrowskaMałgosiaKPOLMWO1977KrapkowiceW wodzie urodzonaZapłacono
9CzykietaPawełMPOLMWO1994Popielów
10GromekGrzegorzMPOLMWO1980Tarnów OpolskiCYKLOFAN OpoleZapłacono
11JończykAnnaKPOLMWO1983OzimekZapłacono
12KarkoszAndrzejMPOLMWO1990OpoleZapłacono
13KlecunAleksanderMPOLMWO2005TurawaKB ODRA OPOLEZapłacono
14KowalewskiKrzysztofMPOLMWO1983OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
15KrawczukMateuszMPOLMWO1986Opole
16LuzarRafałMPOLMWO1979Opole
17ŁadygaMariuszMPOLMWO1989WęgryZdążyć przed limitem czasu.Zapłacono
18ŁebzuchMarzenaKPOLMWO1983NamysłówActivRunnNamyałów
19ŁupińskiPrzemysławMPOLMWO1984OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
20MadejskiMarcinMPOLMWO1989Opole
21MarciniakDawidMPOLMWO1989OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
22MaszkowskiJacek KazimierzMPOLMWO1962Polska Nowa WieśZapłacono
23MokrzyckiSzymonMPOLMWO1990Kotórz MałySMMSZapłacono
24NajwerTomaszMPOLMWO1973KrapkowiceZapłacono
25NatońskiPiotrMPOLMWO1979Opole
26PancylejkoBeataKPOLMWO1975Opolebeata.pancylejko@op.plZapłacono
27PiechowiakMateuszMPOLMWO1989Opole
28PikosPatrykMPOLMWO1987Polska Nowa WieśZapłacono
29RusakowiczSylwiaKPOLMWO1981KrapkowiceGarageGym KrapkowiceZapłacono
30RymarzMirosławMPOLMWO1978OpoleKB ODRA OPOLE
31SkórzewskiPrzemysławMPOLMWO1977OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
32SokołowskiMarcinMPOLMWO1984Opole
33SułkowskiMarcinMPOLMWO1982KrapkowiceGarageGym KrapkowiceZapłacono
34SzypulskiDarekMPOLMWO1973Opole
35ŚmigielŁukaszMPOLMWO1982PrądySprinter PrądyZapłacono
36ŚwiętekJacekMPOLMWO1976OpoleZapłacono
37TelegujMichałMPOLMWO1983OpoleTeza Kompleksowa Obsluga Firm Michal Teleguj
38WaleszczykKrzysiekMPOLMWO1992SkorogoszczKB ODRA OPOLE
39WłodarczykPawełMPOLMWO1977OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
40ZagajaJanuszMPOLMWO1955PokójWesoły Borsuk TeamZapłacono
41BocheńskaAleksandraKPOL1975KiełczówMountain Power
42GrundMarekMPOL1989StrzebińMafia Team Lubliniec
43KnopekRobertMPOL1984Strzelce Opolskie
44PawletaMichałMPOL1976Gliwice
45StromczynskiMaciejMPOL1968Zabrze
46WesołowskaUrszulaKPOL1971Wrocław
47WesołowskiMaciejMPOL1970Wrocław