maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Xtreme Półmaraton Stobrawski - 21 km

II Xtreme Półmaraton Stobrawski - 21 km
Miejsce i data imprezy: Parking leśny w Dąbrówce Łubniańskiej (przy Studzionce) , 22 października 2022
Organizator: Fundacja Od Zmierzcho Do Świtu

Współorganizator:
Stobrawska Grupa Biegowa

Partnerzy biegu:
• Urząd Gminy Łubniany
• Nadleśnictwo Turawa
• ZmierzymyCzas.pl
• Publiczna Szkoła Podstawowa w Jełowej
• Soccer College

Koordynatorzy:
Sławomir Smoliński - tel. 501 146 066
Artur Baziuk – tel. 783 672 595
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg na 21 kmWolne miejsca: 125

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1GrundMarekMPOL1989StrzebińMafia Team Lubliniec
2KnopekRobertMPOL1984Strzelce Opolskie
3PawletaMichałMPOL1976Gliwice
4WesołowskaUrszulaKPOL1971Wrocław
5WesołowskiMaciejMPOL1970Wrocław
6AndruszkoKamilaKPOLMWO1993OpoleZapłacono
7BialikJędrzejMPOLMWO1984NysaZapłacono
8BiałekPiotrMPOLMWO1981PrzeczaStan Umysłu Lewin biega
9BobrowskaMałgosiaKPOLMWO1977KrapkowiceW wodzie urodzonaZapłacono
10CzykietaPawełMPOLMWO1994Popielów
11GromekGrzegorzMPOLMWO1980Tarnów OpolskiCYKLOFAN OpoleZapłacono
12JończykAnnaKPOLMWO1983OzimekZapłacono
13KarkoszAndrzejMPOLMWO1990OpoleZapłacono
14KlecunAleksanderMPOLMWO2005TurawaKB ODRA OPOLEZapłacono
15KowalewskiKrzysztofMPOLMWO1983OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
16KrawczukMateuszMPOLMWO1986Opole
17LuzarRafałMPOLMWO1979Opole
18ŁadygaMariuszMPOLMWO1989WęgryZdążyć przed limitem czasu.Zapłacono
19ŁebzuchMarzenaKPOLMWO1983NamysłówActivRunnNamyałów
20ŁupińskiPrzemysławMPOLMWO1984OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
21MarciniakDawidMPOLMWO1989OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
22MaszkowskiJacek KazimierzMPOLMWO1962Polska Nowa WieśZapłacono
23MokrzyckiSzymonMPOLMWO1990Kotórz MałySMMSZapłacono
24NajwerTomaszMPOLMWO1973KrapkowiceZapłacono
25NatońskiPiotrMPOLMWO1979Opole
26PancylejkoBeataKPOLMWO1975Opolebeata.pancylejko@op.plZapłacono
27PiechowiakMateuszMPOLMWO1989Opole
28PikosPatrykMPOLMWO1987Polska Nowa WieśZapłacono
29RusakowiczSylwiaKPOLMWO1981KrapkowiceGarageGym KrapkowiceZapłacono
30RymarzMirosławMPOLMWO1978OpoleKB ODRA OPOLE
31SkórzewskiPrzemysławMPOLMWO1977OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
32SokołowskiMarcinMPOLMWO1984Opole
33SułkowskiMarcinMPOLMWO1982KrapkowiceGarageGym KrapkowiceZapłacono
34SzypulskiDarekMPOLMWO1973Opole
35ŚmigielŁukaszMPOLMWO1982PrądySprinter PrądyZapłacono
36ŚwiętekJacekMPOLMWO1976OpoleZapłacono
37TelegujMichałMPOLMWO1983OpoleTeza Kompleksowa Obsluga Firm Michal Teleguj
38WaleszczykKrzysiekMPOLMWO1992SkorogoszczKB ODRA OPOLE
39WłodarczykPawełMPOLMWO1977OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
40ZagajaJanuszMPOLMWO1955PokójWesoły Borsuk TeamZapłacono
41ChamalaKrzysztofMPOLMWO, MGŁ1983LuboszyceWeegreeZapłacono
42HetmańczykIreneuszMPOLMWO, MGŁ1969OpoleFast Foot OpoleZapłacono
43ObierzyńskaDominikaKPOLMWO, MGŁ1989Opole
44ZapotocznyWojciechMPOLMWO, MGŁ1987Dąbrówka ŁubniańskaTruchcikiem do metyZapłacono