maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Xtreme Półmaraton Stobrawski - 21 km

II Xtreme Półmaraton Stobrawski - 21 km
Miejsce i data imprezy: Parking leśny w Dąbrówce Łubniańskiej (przy Studzionce) , 22 października 2022
Organizator: Fundacja Od Zmierzcho Do Świtu

Współorganizator:
Stobrawska Grupa Biegowa

Partnerzy biegu:
• Urząd Gminy Łubniany
• Nadleśnictwo Turawa
• ZmierzymyCzas.pl
• Publiczna Szkoła Podstawowa w Jełowej
• Soccer College

Koordynatorzy:
Sławomir Smoliński - tel. 501 146 066
Artur Baziuk – tel. 783 672 595
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg na 21 kmWolne miejsca: 125

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1ZapotocznyWojciechMPOLMWO, MGŁ1987Dąbrówka ŁubniańskaTruchcikiem do metyZapłacono
2WesołowskaUrszulaKPOL1971Wrocław
3NajwerTomaszMPOLMWO1973KrapkowiceZapłacono
4MokrzyckiSzymonMPOLMWO1990Kotórz MałySMMSZapłacono
5RusakowiczSylwiaKPOLMWO1981KrapkowiceGarageGym KrapkowiceZapłacono
6KnopekRobertMPOL1984Strzelce Opolskie
7LuzarRafałMPOLMWO1979Opole
8SkórzewskiPrzemysławMPOLMWO1977OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
9ŁupińskiPrzemysławMPOLMWO1984OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
10NatońskiPiotrMPOLMWO1979Opole
11BiałekPiotrMPOLMWO1981PrzeczaStan Umysłu Lewin biega
12WłodarczykPawełMPOLMWO1977OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
13CzykietaPawełMPOLMWO1994Popielów
14PikosPatrykMPOLMWO1987Polska Nowa WieśZapłacono
15RymarzMirosławMPOLMWO1978OpoleKB ODRA OPOLE
16TelegujMichałMPOLMWO1983OpoleTeza Kompleksowa Obsluga Firm Michal Teleguj
17PawletaMichałMPOL1976Gliwice
18PiechowiakMateuszMPOLMWO1989Opole
19KrawczukMateuszMPOLMWO1986Opole
20ŁebzuchMarzenaKPOLMWO1983NamysłówActivRunnNamyałów
21ŁadygaMariuszMPOLMWO1989WęgryZdążyć przed limitem czasu.Zapłacono
22GrundMarekMPOL1989StrzebińMafia Team Lubliniec
23SułkowskiMarcinMPOLMWO1982KrapkowiceGarageGym KrapkowiceZapłacono
24SokołowskiMarcinMPOLMWO1984Opole
25MadejskiMarcinMPOLMWO1989Opole
26BobrowskaMałgosiaKPOLMWO1977KrapkowiceW wodzie urodzonaZapłacono
27WesołowskiMaciejMPOL1970Wrocław
28StromczynskiMaciejMPOL1968Zabrze
29ŚmigielŁukaszMPOLMWO1982PrądySprinter PrądyZapłacono
30KowalewskiKrzysztofMPOLMWO1983OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
31ChamalaKrzysztofMPOLMWO, MGŁ1983LuboszyceWeegreeZapłacono
32WaleszczykKrzysiekMPOLMWO1992SkorogoszczKB ODRA OPOLE
33AndruszkoKamilaKPOLMWO1993OpoleZapłacono
34BialikJędrzejMPOLMWO1984NysaZapłacono
35ZagajaJanuszMPOLMWO1955PokójWesoły Borsuk TeamZapłacono
36MaszkowskiJacek KazimierzMPOLMWO1962Polska Nowa WieśZapłacono
37ŚwiętekJacekMPOLMWO1976OpoleZapłacono
38HetmańczykIreneuszMPOLMWO, MGŁ1969OpoleFast Foot OpoleZapłacono
39GromekGrzegorzMPOLMWO1980Tarnów OpolskiCYKLOFAN OpoleZapłacono
40ObierzyńskaDominikaKPOLMWO, MGŁ1989Opole
41MarciniakDawidMPOLMWO1989OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
42SzypulskiDarekMPOLMWO1973Opole
43PancylejkoBeataKPOLMWO1975Opolebeata.pancylejko@op.plZapłacono
44JończykAnnaKPOLMWO1983OzimekZapłacono
45KarkoszAndrzejMPOLMWO1990OpoleZapłacono
46BocheńskaAleksandraKPOL1975KiełczówMountain Power
47KlecunAleksanderMPOLMWO2005TurawaKB ODRA OPOLEZapłacono