maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Mistrzostwa Farmaceutów - Bieg Dzieci

II Mistrzostwa Farmaceutów - Bieg Dzieci
Miejsce i data imprezy: Lubliniec ul. Osiedle Posmyk 5, 22 października 2022
Organizator: Śląska Izba Aptekarska w Katowicach, ul. Kryniczna 15

Organizator techniczny:
WKB Meta Lubliniec
Zbigniew Rosiński
www.wkbmeta.pl
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg dzieciWolne miejsca: 65

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKLUB/SZKOŁA/PRZEDSZKOLEPł.
1GłogowskiFilipMPOLCH12014Jaworzno
2MichlaPatrycjaKPOLDZ12015Staniszcze WielkieSzkoła Podstawowa w Fosowskiem
3MichlaRafałMPOLCH12018Staniszcze WielkiePubliczne Przedszkole w Staniszczach Wielkich
4MotykaJakubMPOLCH22008Jasłosp2 jasło
5MotykaWojciechMPOLCH12021JasłoResovia Reszow
6MotykaWojciechMPOLCH22010Jasłosp2 jasło
7PawlasNataliaKPOLDZ22009TychySzkoła Podstawowa nr 7 im. Powstańców Śląskich w Tychach
8PawlasWeronikaKPOLDZ22011TychySzkoła Podstawowa nr 7 im. Powstańców Śląskich w Tychach
9PiecAdamMPOLCH12013Tarnowskie GórySzkoła Podstawowa nr 8 w Tarnowskich Górach
10PiecHelenaKPOLDZ22009Tarnowskie GórySzkoła Podstawowa nr 8 w Tarnowskich Górach
11PiechotaEmiliaKPOLDZ12017MysłowiceBiocanto grupa Investcare
12PiechotaLilianaKPOLDZ12019MysłowiceBiocanto grupa Investcare
13PłonkaLeonMPOLCH12017LubliniecNiepubliczne Przedszkole Artystyczne w Lublińcu Joanna Cieślik
14PopczykNataliaKPOLDZ12016CzęstochowaKreatywne Przedszkole Małe Skarby w Częstochowie
15SłonkaAlicjaKPOLDZ12019MysłowicePrzedszkole nr 16 Mysłowice
16CapińskaJagodaKPOLDZ12016KrakówPrzedszkole HutniczekZapłacono
17GajdaEmiliaKPOLDZ22009WierzbieSzkoła Podstawowa w SadowieZapłacono
18GajdaLauraKPOLDZ12014WierzbieSzkoła Podstawowa w SadowieZapłacono
19GajdaZuzannaKPOLDZ22011WierzbieSzkoła Podstawowa w SadowieZapłacono
20KaczmarczykMarysiaKPOLDZ12013TychySzkoła SP 40 TychyZapłacono
21KlabisEmiliaKPOLDZ12014CiasnaSzkoła Podstawowa w CiasnejZapłacono
22KlabisKarolinaKPOLDZ12017CiasnaPrzedszkole w CiasnejZapłacono
23KulakJózefKPOLDZ12014KroczyceSzkoła Podstawowa KroczyceZapłacono
24KulakStefaniaKPOLDZ12016KroczycePrzedszkole KroczyceZapłacono
25MichaczOliwiaKPOLDZ12014JaworznoSzkoła Podstawowa nr 2 w JaworznieZapłacono
26MiłakAntoniMPOLCH12013Wręczyca WielkaZapłacono
27MiłakTomaszMPOLCH12017Wręczyca WielkaZapłacono
28MłynarskiBogdanMPOLCH22010JaworznoSzkoła Podstawowa nr 6 w JaworznieZapłacono
29NowojskiJózefMPOLCH12017KłobuckPrzedszkole Gminne Nr 4 z ,,Oddziałami Integracyjnymi" w KłobuckuZapłacono
30RogoczAdrianMPOLCH12014SadówZapłacono
31RogoczAgataKPOLDZ22009SadówZapłacono
32RudekAleksandraKPOLDZ12017PiłkaNiepubliczne przedszkole Integracyjne Ekoludek w RusinowicachZapłacono
33SkorupaAlicjaKPOLDZ22010SadówSzkoła Podstawowa w SadowieZapłacono
34WaratMariaKPOLDZ22012SosnowiecSzkoła Podstawowa nr 8 im. Karola Wojtyły w SosnowcuZapłacono
35WaratStanisławMPOLCH12014SosnowiecSzkoła Podstawowa nr 8 im. Karola Wojtyły w SosnowcuZapłacono