maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Mistrzostwa Farmaceutów - Bieg Dzieci

II Mistrzostwa Farmaceutów - Bieg Dzieci
Miejsce i data imprezy: Lubliniec ul. Osiedle Posmyk 5, 22 października 2022
Organizator: Śląska Izba Aptekarska w Katowicach, ul. Kryniczna 15

Organizator techniczny:
WKB Meta Lubliniec
Zbigniew Rosiński
www.wkbmeta.pl
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg dzieciWolne miejsca: 65

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKLUB/SZKOŁA/PRZEDSZKOLEPł.
1PiecAdamMPOLCH12013Tarnowskie GórySzkoła Podstawowa nr 8 w Tarnowskich Górach
2RogoczAdrianMPOLCH12014SadówZapłacono
3RogoczAgataKPOLDZ22009SadówZapłacono
4RudekAleksandraKPOLDZ12017PiłkaNiepubliczne przedszkole Integracyjne Ekoludek w RusinowicachZapłacono
5SkorupaAlicjaKPOLDZ22010SadówSzkoła Podstawowa w SadowieZapłacono
6SłonkaAlicjaKPOLDZ12019MysłowicePrzedszkole nr 16 Mysłowice
7MiłakAntoniMPOLCH12013Wręczyca WielkaZapłacono
8MłynarskiBogdanMPOLCH22010JaworznoSzkoła Podstawowa nr 6 w JaworznieZapłacono
9GajdaEmiliaKPOLDZ22009WierzbieSzkoła Podstawowa w SadowieZapłacono
10KlabisEmiliaKPOLDZ12014CiasnaSzkoła Podstawowa w CiasnejZapłacono
11PiechotaEmiliaKPOLDZ12017MysłowiceBiocanto grupa Investcare
12GłogowskiFilipMPOLCH12014Jaworzno
13PiecHelenaKPOLDZ22009Tarnowskie GórySzkoła Podstawowa nr 8 w Tarnowskich Górach
14CapińskaJagodaKPOLDZ12016KrakówPrzedszkole HutniczekZapłacono
15MotykaJakubMPOLCH22008Jasłosp2 jasło
16KulakJózefKPOLDZ12014KroczyceSzkoła Podstawowa KroczyceZapłacono
17NowojskiJózefMPOLCH12017KłobuckPrzedszkole Gminne Nr 4 z ,,Oddziałami Integracyjnymi" w KłobuckuZapłacono
18KlabisKarolinaKPOLDZ12017CiasnaPrzedszkole w CiasnejZapłacono
19GajdaLauraKPOLDZ12014WierzbieSzkoła Podstawowa w SadowieZapłacono
20PłonkaLeonMPOLCH12017LubliniecNiepubliczne Przedszkole Artystyczne w Lublińcu Joanna Cieślik
21PiechotaLilianaKPOLDZ12019MysłowiceBiocanto grupa Investcare
22WaratMariaKPOLDZ22012SosnowiecSzkoła Podstawowa nr 8 im. Karola Wojtyły w SosnowcuZapłacono
23KaczmarczykMarysiaKPOLDZ12013TychySzkoła SP 40 TychyZapłacono
24PawlasNataliaKPOLDZ22009TychySzkoła Podstawowa nr 7 im. Powstańców Śląskich w Tychach
25PopczykNataliaKPOLDZ12016CzęstochowaKreatywne Przedszkole Małe Skarby w Częstochowie
26MichaczOliwiaKPOLDZ12014JaworznoSzkoła Podstawowa nr 2 w JaworznieZapłacono
27MichlaPatrycjaKPOLDZ12015Staniszcze WielkieSzkoła Podstawowa w Fosowskiem
28MichlaRafałMPOLCH12018Staniszcze WielkiePubliczne Przedszkole w Staniszczach Wielkich
29WaratStanisławMPOLCH12014SosnowiecSzkoła Podstawowa nr 8 im. Karola Wojtyły w SosnowcuZapłacono
30KulakStefaniaKPOLDZ12016KroczycePrzedszkole KroczyceZapłacono
31MiłakTomaszMPOLCH12017Wręczyca WielkaZapłacono
32PawlasWeronikaKPOLDZ22011TychySzkoła Podstawowa nr 7 im. Powstańców Śląskich w Tychach
33MotykaWojciechMPOLCH12021JasłoResovia Reszow
34MotykaWojciechMPOLCH22010Jasłosp2 jasło
35GajdaZuzannaKPOLDZ22011WierzbieSzkoła Podstawowa w SadowieZapłacono