maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

MAZURY OPEN WATER IV Maraton Pływacki - SWIM WILD

MAZURY OPEN WATER IV Maraton Pływacki - SWIM WILD
Miejsce i data imprezy: Wejsuny, 23 lipca 2022
Organizator: SWIM WILD – Mieszko Palmi-Kukiełko
Stowarzyszenie Pływackie Masters Olsztyn


Regulamin Regulamin zawodów

.
Kategorie:
- SWIM WILD - wyścig 3000 m [OPEN]Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 147
- SWIM WILD - wyścig 3000 m [PIANKI]Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 147

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1ZielińskiZbigniewMPOL3KMOPEN, M65+1954Łomża
2OrlikowskiWieslawMPOL3KMOPEN, M65+1957Tucholatmt torunZapłacono
3GawkowskiMariuszMPOL3KMPIANKI1958Warszawaniezrzeszony
4KucharskiGrzegorzMPOL3KMOPEN, M50-641960Warszawaniezrzeszony
5DrążkiewiczZuzannaKPOL3KMOPEN, K50-641961GdyniaGdynia Masters
6JadwigaZuzannaKPOL3KMOPEN, K50-641961GdyniaGdynia Masters
7KopyczyńskiDanielMPOL3KMOPEN, M50-641961Gdynia
8GórskiTomaszMPOL3KMOPEN, M50-641962WrocławTS HUSARZ Wrocław
9MoskwinskiKrzysztofMPOL3KMOPEN, M50-641966Gdansk
10KoronaTatianaKPOL3KMOPEN, K50-641967WarszawaTeam Karaś
11GozdanDariuszMPOL3KMOPEN, M50-641968OlsztynAquqsfera Masters Olsztyn
12MilewskiBogdanMPOL3KMOPEN, M50-641969OlsztynAquasfera Masters OlszatynZapłacono
13MówińskiGrzegorzMPOL3KMOPEN, M50-641969OlsztynAquasfera Masters OlsztynZapłacono
14StachowiakAgnieszkaKPOL3KMOPEN, K50-641969PoznańZapłacono
15StrzelbickiJerzyMPOL3KMOPEN, M50-641970WarszawaZapłacono
16SzarkowskiRobertMPOL3KMOPEN, M50-641970WarszawaZimny Patrol MorsŚwiry WarszawaZapłacono
17NowickiRafalMPOL3KMOPEN, M50-641971WarszawaZapłacono
18StanochEdwardMPOL3KMPIANKI1971WarszawanuChapterZapłacono
19MrówkaMaciejMPOL3KMPIANKI1972WarszawaPALESTRA PŁYWANIAZapłacono
20GregorowiczPawełMPOL3KMOPEN, M40-491974OlsztynAquasfera Masters Olsztyn
21Matusiak Vel MatuszewskiAdamMPOL3KMOPEN, M40-491974OlsztynMasters Olsztyn
22MazurekSebastianMPOL3KMOPEN, M40-491974WrocławIceBreakers Wrocław
23MusiałWitoldMPOL3KMPIANKI1976KrakówNiepołomice BiegająZapłacono
24Dziublińska-WalczukAnnaKPOL3KMOPEN, K40-491977WarszawaZapłacono
25KaczmarekKrzysztofMPOL3KMOPEN, M40-491977StrzelinZapłacono
26LemańczykMaciejMPOL3KMOPEN, M40-491977OlsztynAquasfera Masters OlsztynZapłacono
27WłodarczykMichałMPOL3KMOPEN, M40-491977KobyłkaT.S.P.Z MOCZYWORYZapłacono
28ZielińskiAndrzejMPOL3KMOPEN, M40-491977Ozarow MazowieckiTeam Karaś
29KaczmarekAleksandraKPOL3KMOPEN, K40-491978StrzelinZapłacono
30KonopackiPiotrMPOL3KMOPEN, M40-491978OlsztynAquasfera Masters OlsztynZapłacono
31ŁuczakJacekMPOL3KMOPEN, M40-491978OlsztynAquasfera Masters OlsztynZapłacono
32RapackiPiotrMPOL3KMOPEN, M40-491978LegionowoZapłacono
33GolosPatrycjaKPOL3KMPIANKI1979WarszawaUrban WolvesZapłacono
34MichalikDominikaKPOL3KMOPEN, K40-491979BiałystokMKS JUVENIA BIAŁYSTOKZapłacono
35CygalŁukaszMPOL3KMOPEN, M40-491980Biały KościólZapłacono
36KopaczMagdalenaKPOL3KMOPEN, K40-491980Gdynia
37RaszowskiJakubMPOL3KMOPEN, M40-491981ZąbkiTeam KaraśZapłacono
38LagowskaJustynaKPOL3KMOPEN, K40-491982OlsztynAquasfera Masters OlsztynZapłacono
39MelkowskiMarcinMPOL3KMPIANKI1982IławaOrka Master IławaZapłacono
40TumielMarcinMPOL3KMOPEN, M40-49, ON1982ChorzeleZapłacono
41CieślakPiotrMPOL3KMPIANKI1985Sieradz
42OcetWiktorMPOL3KMPIANKI1988WarszawaZapłacono
43ZaleskaAnnaKPOL3KMOPEN, K30-391988OlsztynAquasfera Masters Olsztyn
44AndrzejewiczŁukaszMPOL3KMOPEN, M30-391991WarszawaWarsaw Masters TeamZapłacono
45BobekAgnieszkaKPOL3KMOPEN, K30-391992WarszawaPALESTRA PŁYWANIAZapłacono
46JaworekRafałMPOL3KMOPEN, M30-391992Babice Nowe
47Palmi-KukiełkoMieszkoMPOL3KMOPEN, M15-291993WejsunyAquasfera Masters Olsztyn
48BogdańskaKatarzynaKPOL3KMOPEN, K15-291995GiżyckoKS Mako
49BakuniakHannaKPOL3KMOPEN, K15-291996BydgoszczZapłacono
50SawickiTeodorMPOL3KMOPEN, M15-291999WarszawaZapłacono
51KrauzeAlicjaKPOL3KMOPEN, K15-292001MalborkMal Wopr Malbork
52NowackiJacekMPOL3KMOPEN, M15-292005OlsztynMTP Kormoran Olsztyn
53WoźniakPiotrMPOL3KMOPEN, M15-292005OlsztynMTP Kormoran OlsztynZapłacono