maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

MAZURY OPEN WATER IV Maraton Pływacki - SWIM WILD

MAZURY OPEN WATER IV Maraton Pływacki - SWIM WILD
Miejsce i data imprezy: Wejsuny, 23 lipca 2022
Organizator: SWIM WILD – Mieszko Palmi-Kukiełko
Stowarzyszenie Pływackie Masters Olsztyn


Regulamin Regulamin zawodów

.
Kategorie:
- SWIM WILD - wyścig 3000 m [OPEN]Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 147
- SWIM WILD - wyścig 3000 m [PIANKI]Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 147

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1AndrzejewiczŁukaszMPOL3KMOPEN, M30-391991WarszawaWarsaw Masters TeamZapłacono
2BakuniakHannaKPOL3KMOPEN, K15-291996BydgoszczZapłacono
3BobekAgnieszkaKPOL3KMOPEN, K30-391992WarszawaPALESTRA PŁYWANIAZapłacono
4CygalŁukaszMPOL3KMOPEN, M40-491980Biały KościólZapłacono
5Dziublińska-WalczukAnnaKPOL3KMOPEN, K40-491977WarszawaZapłacono
6GolosPatrycjaKPOL3KMPIANKI1979WarszawaUrban WolvesZapłacono
7KaczmarekAleksandraKPOL3KMOPEN, K40-491978StrzelinZapłacono
8KaczmarekKrzysztofMPOL3KMOPEN, M40-491977StrzelinZapłacono
9KonopackiPiotrMPOL3KMOPEN, M40-491978OlsztynAquasfera Masters OlsztynZapłacono
10LagowskaJustynaKPOL3KMOPEN, K40-491982OlsztynAquasfera Masters OlsztynZapłacono
11LemańczykMaciejMPOL3KMOPEN, M40-491977OlsztynAquasfera Masters OlsztynZapłacono
12ŁuczakJacekMPOL3KMOPEN, M40-491978OlsztynAquasfera Masters OlsztynZapłacono
13MelkowskiMarcinMPOL3KMPIANKI1982IławaOrka Master IławaZapłacono
14MichalikDominikaKPOL3KMOPEN, K40-491979BiałystokMKS JUVENIA BIAŁYSTOKZapłacono
15MilewskiBogdanMPOL3KMOPEN, M50-641969OlsztynAquasfera Masters OlszatynZapłacono
16MówińskiGrzegorzMPOL3KMOPEN, M50-641969OlsztynAquasfera Masters OlsztynZapłacono
17MrówkaMaciejMPOL3KMPIANKI1972WarszawaPALESTRA PŁYWANIAZapłacono
18MusiałWitoldMPOL3KMPIANKI1976KrakówNiepołomice BiegająZapłacono
19NowickiRafalMPOL3KMOPEN, M50-641971WarszawaZapłacono
20OcetWiktorMPOL3KMPIANKI1988WarszawaZapłacono
21OrlikowskiWieslawMPOL3KMOPEN, M65+1957Tucholatmt torunZapłacono
22RapackiPiotrMPOL3KMOPEN, M40-491978LegionowoZapłacono
23RaszowskiJakubMPOL3KMOPEN, M40-491981ZąbkiTeam KaraśZapłacono
24SawickiTeodorMPOL3KMOPEN, M15-291999WarszawaZapłacono
25StachowiakAgnieszkaKPOL3KMOPEN, K50-641969PoznańZapłacono
26StanochEdwardMPOL3KMPIANKI1971WarszawanuChapterZapłacono
27StrzelbickiJerzyMPOL3KMOPEN, M50-641970WarszawaZapłacono
28SzarkowskiRobertMPOL3KMOPEN, M50-641970WarszawaZimny Patrol MorsŚwiry WarszawaZapłacono
29TumielMarcinMPOL3KMOPEN, M40-49, ON1982ChorzeleZapłacono
30WłodarczykMichałMPOL3KMOPEN, M40-491977KobyłkaT.S.P.Z MOCZYWORYZapłacono
31WoźniakPiotrMPOL3KMOPEN, M15-292005OlsztynMTP Kormoran OlsztynZapłacono
32BogdańskaKatarzynaKPOL3KMOPEN, K15-291995GiżyckoKS Mako
33CieślakPiotrMPOL3KMPIANKI1985Sieradz
34DrążkiewiczZuzannaKPOL3KMOPEN, K50-641961GdyniaGdynia Masters
35GawkowskiMariuszMPOL3KMPIANKI1958Warszawaniezrzeszony
36GozdanDariuszMPOL3KMOPEN, M50-641968OlsztynAquqsfera Masters Olsztyn
37GórskiTomaszMPOL3KMOPEN, M50-641962WrocławTS HUSARZ Wrocław
38GregorowiczPawełMPOL3KMOPEN, M40-491974OlsztynAquasfera Masters Olsztyn
39JadwigaZuzannaKPOL3KMOPEN, K50-641961GdyniaGdynia Masters
40JaworekRafałMPOL3KMOPEN, M30-391992Babice Nowe
41KopaczMagdalenaKPOL3KMOPEN, K40-491980Gdynia
42KopyczyńskiDanielMPOL3KMOPEN, M50-641961Gdynia
43KoronaTatianaKPOL3KMOPEN, K50-641967WarszawaTeam Karaś
44KrauzeAlicjaKPOL3KMOPEN, K15-292001MalborkMal Wopr Malbork
45KucharskiGrzegorzMPOL3KMOPEN, M50-641960Warszawaniezrzeszony
46Matusiak Vel MatuszewskiAdamMPOL3KMOPEN, M40-491974OlsztynMasters Olsztyn
47MazurekSebastianMPOL3KMOPEN, M40-491974WrocławIceBreakers Wrocław
48MoskwinskiKrzysztofMPOL3KMOPEN, M50-641966Gdansk
49NowackiJacekMPOL3KMOPEN, M15-292005OlsztynMTP Kormoran Olsztyn
50Palmi-KukiełkoMieszkoMPOL3KMOPEN, M15-291993WejsunyAquasfera Masters Olsztyn
51ZaleskaAnnaKPOL3KMOPEN, K30-391988OlsztynAquasfera Masters Olsztyn
52ZielińskiAndrzejMPOL3KMOPEN, M40-491977Ozarow MazowieckiTeam Karaś
53ZielińskiZbigniewMPOL3KMOPEN, M65+1954Łomża