maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

MAZURY OPEN WATER IV Maraton Pływacki - SWIM WILD

MAZURY OPEN WATER IV Maraton Pływacki - SWIM WILD
Miejsce i data imprezy: Wejsuny, 23 lipca 2022
Organizator: SWIM WILD – Mieszko Palmi-Kukiełko
Stowarzyszenie Pływackie Masters Olsztyn


Regulamin Regulamin zawodów

.
Kategorie:
- SWIM WILD - wyścig 3000 m [OPEN]Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 147
- SWIM WILD - wyścig 3000 m [PIANKI]Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 147

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1BakuniakHannaKPOL3KMOPEN, K15-291996BydgoszczZapłacono
2BobekAgnieszkaKPOL3KMOPEN, K30-391992WarszawaPALESTRA PŁYWANIAZapłacono
3BogdańskaKatarzynaKPOL3KMOPEN, K15-291995GiżyckoKS Mako
4DrążkiewiczZuzannaKPOL3KMOPEN, K50-641961GdyniaGdynia Masters
5Dziublińska-WalczukAnnaKPOL3KMOPEN, K40-491977WarszawaZapłacono
6GolosPatrycjaKPOL3KMPIANKI1979WarszawaUrban WolvesZapłacono
7JadwigaZuzannaKPOL3KMOPEN, K50-641961GdyniaGdynia Masters
8KaczmarekAleksandraKPOL3KMOPEN, K40-491978StrzelinZapłacono
9KopaczMagdalenaKPOL3KMOPEN, K40-491980Gdynia
10KoronaTatianaKPOL3KMOPEN, K50-641967WarszawaTeam Karaś
11KrauzeAlicjaKPOL3KMOPEN, K15-292001MalborkMal Wopr Malbork
12LagowskaJustynaKPOL3KMOPEN, K40-491982OlsztynAquasfera Masters OlsztynZapłacono
13MichalikDominikaKPOL3KMOPEN, K40-491979BiałystokMKS JUVENIA BIAŁYSTOKZapłacono
14StachowiakAgnieszkaKPOL3KMOPEN, K50-641969PoznańZapłacono
15ZaleskaAnnaKPOL3KMOPEN, K30-391988OlsztynAquasfera Masters Olsztyn
16AndrzejewiczŁukaszMPOL3KMOPEN, M30-391991WarszawaWarsaw Masters TeamZapłacono
17CieślakPiotrMPOL3KMPIANKI1985Sieradz
18CygalŁukaszMPOL3KMOPEN, M40-491980Biały KościólZapłacono
19GawkowskiMariuszMPOL3KMPIANKI1958Warszawaniezrzeszony
20GozdanDariuszMPOL3KMOPEN, M50-641968OlsztynAquqsfera Masters Olsztyn
21GórskiTomaszMPOL3KMOPEN, M50-641962WrocławTS HUSARZ Wrocław
22GregorowiczPawełMPOL3KMOPEN, M40-491974OlsztynAquasfera Masters Olsztyn
23JaworekRafałMPOL3KMOPEN, M30-391992Babice Nowe
24KaczmarekKrzysztofMPOL3KMOPEN, M40-491977StrzelinZapłacono
25KonopackiPiotrMPOL3KMOPEN, M40-491978OlsztynAquasfera Masters OlsztynZapłacono
26KopyczyńskiDanielMPOL3KMOPEN, M50-641961Gdynia
27KucharskiGrzegorzMPOL3KMOPEN, M50-641960Warszawaniezrzeszony
28LemańczykMaciejMPOL3KMOPEN, M40-491977OlsztynAquasfera Masters OlsztynZapłacono
29ŁuczakJacekMPOL3KMOPEN, M40-491978OlsztynAquasfera Masters OlsztynZapłacono
30Matusiak Vel MatuszewskiAdamMPOL3KMOPEN, M40-491974OlsztynMasters Olsztyn
31MazurekSebastianMPOL3KMOPEN, M40-491974WrocławIceBreakers Wrocław
32MelkowskiMarcinMPOL3KMPIANKI1982IławaOrka Master IławaZapłacono
33MilewskiBogdanMPOL3KMOPEN, M50-641969OlsztynAquasfera Masters OlszatynZapłacono
34MoskwinskiKrzysztofMPOL3KMOPEN, M50-641966Gdansk
35MówińskiGrzegorzMPOL3KMOPEN, M50-641969OlsztynAquasfera Masters OlsztynZapłacono
36MrówkaMaciejMPOL3KMPIANKI1972WarszawaPALESTRA PŁYWANIAZapłacono
37MusiałWitoldMPOL3KMPIANKI1976KrakówNiepołomice BiegająZapłacono
38NowackiJacekMPOL3KMOPEN, M15-292005OlsztynMTP Kormoran Olsztyn
39NowickiRafalMPOL3KMOPEN, M50-641971WarszawaZapłacono
40OcetWiktorMPOL3KMPIANKI1988WarszawaZapłacono
41OrlikowskiWieslawMPOL3KMOPEN, M65+1957Tucholatmt torunZapłacono
42Palmi-KukiełkoMieszkoMPOL3KMOPEN, M15-291993WejsunyAquasfera Masters Olsztyn
43RapackiPiotrMPOL3KMOPEN, M40-491978LegionowoZapłacono
44RaszowskiJakubMPOL3KMOPEN, M40-491981ZąbkiTeam KaraśZapłacono
45SawickiTeodorMPOL3KMOPEN, M15-291999WarszawaZapłacono
46StanochEdwardMPOL3KMPIANKI1971WarszawanuChapterZapłacono
47StrzelbickiJerzyMPOL3KMOPEN, M50-641970WarszawaZapłacono
48SzarkowskiRobertMPOL3KMOPEN, M50-641970WarszawaZimny Patrol MorsŚwiry WarszawaZapłacono
49TumielMarcinMPOL3KMOPEN, M40-49, ON1982ChorzeleZapłacono
50WłodarczykMichałMPOL3KMOPEN, M40-491977KobyłkaT.S.P.Z MOCZYWORYZapłacono
51WoźniakPiotrMPOL3KMOPEN, M15-292005OlsztynMTP Kormoran OlsztynZapłacono
52ZielińskiAndrzejMPOL3KMOPEN, M40-491977Ozarow MazowieckiTeam Karaś
53ZielińskiZbigniewMPOL3KMOPEN, M65+1954Łomża