maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XIV BIEG KOGUTA

Miejsce i data imprezy: Oława, 04 września 2022
Organizator: Oławskie Centrum Kultury Fizycznej

Współorganizatorzy:
Wydział Promocji w Oławie
Urząd Miejski w Oławie
Oławska Grupa Biegowa

Partnerzy:
Termy Jakuba – Oławski Park Wodny 
Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział we Wrocławiu 
Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia Oddział we Wrocławiu 

Sponsor strategiczny
Essity Operations Poland
.
Regulamin Regulamin biegu

Oświadczenie rodzica/opiekuna dla osoby niepełnoletniej

Zgoda na odebranie pakietu startowego przez osobę trzecią
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 1065

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 5
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1GąszczakTadeuszMPOLM70+1937GliwiceZapłacono
2GredaJozefMPOLM70+1946SycowsycowZapłacono
3KipczakWiktorMPOLM70+, OŁ1948ChwałowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
4TomAndrzejMPOLM70+1952Wrocław
5KaczanZdzisławMPOLM601953BrzegNiezrzeszonyZapłacono
6DomiczAntoniMPOLM601954OpoleM. i A. Domicz - pracownia architekturyZapłacono
7KawońAndrzejMPOLM601954Namysłów
8GurgulRyszardMPOLM601955WałbrzychŚwidnicka Grupa BiegowaZapłacono
9MaruszakHenrykMPOLM601955Skarbimierz OsiedleTEAM-H.R..Zapłacono
10BednarczykWiesławMPOLM601956BrzegKotwica
11ZawadaStanisławMPOLM601956GrodkówZapłacono
12ŁukasikLeszekMPOLM60, OŁ1959OławaZapłacono
13MakarskiBogdanMPOLM601959OławaZapłacono
14MandatJanekMPOLM601959OleśnicaKB LUPUS OleśnicaZapłacono
15PiętaLeopoldMPOLM601959GałówZapłacono
16SzydłowskiAndrzejMPOLM601959Wrocław
17BochynekRyszardMPOLM601960Grodków
18GołuzdTadeuszMPOLM601960PiotrkowiczkibezklubowyZapłacono
19ForczakJanMPOLM60, OŁ1961OławaZapłacono
20GawłowskiAndrzejMPOLM601961LubliniecInstytut Śląski
21IgrasMieczysławMPOLM601961NysaRunners Team Nysa
22JasickiHenrykMPOLM60, OŁ1961OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
23JaśkowskiBogdanMPOLM601961Lubin
24JaśkowskiKrzysztofMPOLM601961ZłotoryjaOLAWS ZŁOTORYJA
25WieczorekPiotrMPOLM601961OleśnicaCała Oleśnica Biega
26WojdanowskiJanMPOLM60, OŁ1962Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
27Dobrowolska-ŚwiątekElżbietaKPOLK501963Kamieniec WrocławskiZabiegani Dobrowolscy
28MajTomaszMPOLM501963Skarbimierz-OsiedleEssityZapłacono
29DargiewiczDariuszMPOLM501964DomaszowiceVELUX TEAM
30DorociakMarekMPOLM501964BrzegZapłacono
31GrzelczakTomaszMPOLM501964Chwałowice
32HasiakAleksanderMPOLM501964Nysa
33RóżalskiJanuszMPOLM50, OŁ1964Bystrzyca
34LukaszunKrzysztofMGBRM501965Perth4
35MagieraZbigniewMPOLM501965Obórkibezklubowy
36Michalska-HasiakKatarzynaKPOLK501965Nysa
37PaliwodaRyszardMPOLM501965NiemodlinNiemodlin Biega
38SzarafinSławomirMPOLM501965WałbrzychOldboy65.COMZapłacono
39KiedrowiczTadeuszMPOLM50, OŁ1966OławaKrasnale
40KuriataRobertMPOLM501966ZłotoryjaZLB Złotoryja
41WierciochKrzysztofMPOLM501966OławaEssityZapłacono
42BaszowieckiJanuszMPOLM501967Brzeg
43BlajerskiZbigniewMPOLM50, OŁ1967Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR 走
44GułaIwonaKPOLK501967BierzówZapłacono
45GwiazdowiczJacekMPOLM50, OŁ1967OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
46PatalonMarekMPOLM501967ZebrzydówGLKS MarcinowiceZapłacono
47WąsiewiczAdamMPOLM50, OŁ1967Oława
48DyrczWojciechMPOLM501968WrocławbezklubowyZapłacono
49KorzunGrzegorzMPOLM501968LubinEssityZapłacono
50KozeraBogusiaKPOLK501968WrocławRunning Team Społem Oława BliskiZapłacono
51KozeraMaciejMPOLM501968WrocławRunning Team Społem Oława BliskiZapłacono
52Majerczyk-GodlewskaJadwigaKPOLK501968Wiązów
53SpalińskiPiotrMPOLM50, OŁ1968OławaULKS ZIEMIA OŁAWSKA
54WrzesińskiKrzysztofMPOLM501968Piotrków BorowskiWKS Śląsk Wrocław
55PelińskiAndrzejMPOLM501969ŚwidnicaBorzygniewZapłacono
56WąsiewiczEwaKPOLK50, OŁ1969OławaZapłacono
57FedorowiczJacekMPOLM501970WrocławKB Vamos Amigos WrocławZapłacono
58JodłowskiKrzysztofMPOLM50, OŁ1970MarcinkowiceOławska Grupa BiegowaZapłacono
59WodzińskiGrzegorzMPOLM50, OŁ1970Oława
60BrydaDKPOLK501971BrzegEurodent
61IgnatowiczMarianMPOLM50, OŁ1971OławaGrajan Team Triathlon Oława
62NiełacnyJarekMPOLM501971DobrzykowiceGatoradeZapłacono
63NiziołekJacekMPOLM501971NiemodlinNiemodlin biega
64OsiatyckiGrzegorzMPOLM501971Namysłów
65RozwadowskiTomaszMPOLM501971BrzegAutoliv Run TeamZapłacono
66SpodniewskiGrzegorzMPOLM50, OŁ1971JaczkowiceZapłacono
67WięckiewiczKrzysztofMPOLM501971WocławKozumax
68BalickiPiotrMPOLM501972OleśnicaPenny Gondek Team Oleśnica / Cała Oleśnica Biega
69BłachJanuszMPOLM50, OŁ1972Oława
70ChałubiecMichałMPOLM50, OŁ1972Oława
71DrozdPrzemysławMPOLM501972OpoleTrucht Team Opole
72KrzyżyńskaEwaKPOLK501972BydgoszczZapłacono
73LęgaWiesławMPOLM501972ŚwidnicaKS TęczaZapłacono
74PyclikAnnaKPOLK501972BrzegKotwicaZapłacono
75RaczkowskiAlbertMPOLM501972BrzegKotwicaZapłacono
76StepowiczMarekMPOLM501972WrocławVege RunnersZapłacono
77AdamczykGrzegorzMPOLM40, OŁ1973OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
78BarowiczZbigniewMPOLM401973WrocławMaraton45plusZapłacono
79CzwartosMaciejMPOLM401973GułówZapłacono
80EngelTomaszMPOLM40, OŁ1973OławaStraż Pożarna Oława
81GarbowskiTomaszMPOLM40, OŁ1973Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
82KaczmarekJacekMPOLM401973Namysłów
83KęśminowiczKrzysztofMPOLM401973BrzegPolarisZapłacono
84KliszczakPrzemysławMPOLM40, OŁ1973OławaCiastki
85KubczakKarinaKPOLK401973KoninEssityZapłacono
86MazurAleksanderMPOLM40, OŁ1973Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR
87PałkaArkadiuszMPOLM401973BrzegRunning Team Społem Oława BliskiZapłacono
88SokołowskaBarbaraKPOLK401973NamysłówDiehl Controls Running Team
89ZwierzańskiWaldemarMPOLM401973Oławabezklubowy
90AniśkiewiczPawełMPOLM401974BrzegAniZapłacono
91BylicaTomaszMPOLM401974Tarnowskie GóryPer Pedes OHIO
92JakobszeWojciechMPOLM40, OŁ1974Marcinkowice
93KonefałPiotrMPOLM40, OŁ1974Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
94KordusIzabelaKPOLK40, OŁ1974OławaEssityZapłacono
95MaziarzMarcinMPOLM401974WrocławRunning Team Społem Oława BliskiZapłacono
96SobińskiOlgierdMPOLM401974WrocławNokia
97SygulskiSebastianMPOLM401974BrzegCSWIiCh Wrocław
98WojtkiewiczAdamMPOLM401974OleśnicaStajniakteamZapłacono
99ZałęskiJulianMPOLM401974CzęstochowaOstatnie TchnienieZapłacono
100AmbrozikAdamMPOLM401975BrzegTEAM AMBROZIKZapłacono
Strona 1 z 5