maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XIV BIEG KOGUTA

Miejsce i data imprezy: Oława, 04 września 2022
Organizator: Oławskie Centrum Kultury Fizycznej

Współorganizatorzy:
Wydział Promocji w Oławie
Urząd Miejski w Oławie
Oławska Grupa Biegowa

Partnerzy:
Termy Jakuba – Oławski Park Wodny 
Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział we Wrocławiu 
Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia Oddział we Wrocławiu 

Sponsor strategiczny
Essity Operations Poland
.
Regulamin Regulamin biegu

Oświadczenie rodzica/opiekuna dla osoby niepełnoletniej

Zgoda na odebranie pakietu startowego przez osobę trzecią
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 1317

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1LukaszunKrzysztofMGBRM501965Perth4
2AdamczykGrzegorzMPOLM40, OŁ1973OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
3AlfawickaMartaKPOLK40, OŁ1981OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
4AlfawickiAdrianMPOLM30, OŁ1983OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
5BabińskaKatarzynaKPOLK301987Nysa
6BanachowskaAlicjaKPOLK401981BrzegAMBROZIK TEAM
7BanachowskiWaldemarMPOLM401976BrzegBRZEG WALVET TEAM
8BaranSzymonMPOLM16, OŁ2006OławaZapłacono
9BaranowskaRenataKPOLK301987MiloszyceMatner Running Team
10BarowiczZbigniewMPOLM401973WrocławMaraton45plus
11BartunekMałgorzataKPOLK30, OŁ1992Oława
12BatógJózefinaKPOLK40, OŁ1976Oława
13BąkAlicjaKPOLK401978Jelcz - LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
14BednarczukPaulinaKPOLK20, OŁ1994Stanowice
15BernatowiczAgnieszkaKPOLK30, OŁ1992Oława
16BlajerskiZbigniewMPOLM50, OŁ1967Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR 走
17BochynekRyszardMPOLM601960Grodków
18BończakRadosławMPOLM401975Aleksandrów ŁódzkiZapłacono
19111BoreckiRobertMPOLM301985OławaZapłacono
20BorowiczBeataKPOLK40, OŁ1977OławaKWP WROCŁAW
21BudakiewiczMagdalenaKPOLK30, OŁ1992Oława
22BudakiewiczPatrykMPOLM30, OŁ1992Oława
23BudzikJoannaKPOLK30, OŁ1990Oława
24BylicaTomaszMPOLM401974Tarnowskie GóryPer Pedes OHIO
25ChorzępaMarcinMPOLM30, OŁ1987Oława
26CieleckaMagdalenaKPOLK30, OŁ1990Oława
27CiszewskiPawełMPOLM201994WrocławZapłacono
28CybulskiMariuszMPOLM40, OŁ1978Jelcz-LaskowiceBiegaj z Mańkiem Team, AdRunaLine Team, Saint-Gobain Squad
29CzwartosMaciejMPOLM401973GułówZapłacono
30DawidziukTomaszMPOLM30, OŁ1983Oława
31DobrowolskiŁukaszMPOLM40, OŁ1976OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
32DomiczAntoniMPOLM601954OpoleM. i A. Domicz - pracownia architektury
33DorociakMarekMPOLM501964Brzeg
34DrabińskiMarekMPOLM40, OŁ1975OławaLotos Running Team
35DrozdPrzemysławMPOLM501972OpoleTrucht Team Opole
36DrużbickiTomaszMPOLM40, OŁ1977Oława
37DuszakMarcinMPOLM40, OŁ1979Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR 走
38DybiecRadosławMPOLM201994Kamienna GóraKamiennogórska Grupa BiegowaZapłacono
39DyrczWojciechMPOLM501968WrocławbezklubowyZapłacono
40DziumakowskaSaraKPOLK20, OŁ1994Oława
41EngelTomaszMPOLM40, OŁ1973OławaStraż Pożarna Oława
42FrączakPrzemysławMPOLM401979Wroclaw
43GabrukBartoszMPOLM301990OpoleStajniak Team / GABAG
44GałkaBrunoMPOLM301991Wrocław
45GąszczakTadeuszMPOLM70+1937GliwiceZapłacono
46GłombaMichałMPOLM401982SmolecSYSTEM ERRORZapłacono
47GugułJakubMPOLM201994SiechniceWago running team
48GułaIwonaKPOLK501967Bierzów
49HagielDanielMPOLM301987BąkówDaniel Hagiel
50HasiakAleksanderMPOLM501964Nysa
51HejnowiczSewerynMPOLM40, OŁ1982Oława
52JabłońskiMariuszMPOLM401982Brzeg
53JakobszeWojciechMPOLM40, OŁ1974Marcinkowice
54JanczurAnnaKPOLK301983WrocławIPA WrocławZapłacono
55JańczykŁukaszMPOLM40, OŁ1981Oława
56JasickiHenrykMPOLM60, OŁ1961OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
57JaśkowskiKrzysztofMPOLM601961ZłotoryjaOLAWS ZŁOTORYJA
58JeruszkoWojciechMPOLM401980Brzeg
59JuchaPrzemysławMPOLM401978Kędzierzyn-KoźleAntontem
60KaczmarekJacekMPOLM401973Namysłów
61Kamińska-WolakGabrielaKPOLK40, OŁ1977OławaZapłacono
62KargTomaszMPOLM40, OŁ1979OławaMiedzymolami
63KastelikMartaKPOLK40, OŁ1980OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
64KawaJolantaKPOLK301991WrocławZapłacono
65KawońAndrzejMPOLM601954Namysłów
66KaźmierskaMonikaKPOLK401979ProchowiceKB Krokus Kwiatkowice
67KaźmierskiKrzysztoMPOLM401975ProchowiceKB Krokus Kwiatkowice
68KęśminowiczKrzysztofMPOLM401973BrzegPolaris
69KiedrowiczMonikaKPOLK30, OŁ1992OławaKrasnale
70KiedrowiczTadeuszMPOLM50, OŁ1966OławaKrasnale
71KipczakWiktorMPOLM70+, OŁ1948ChwałowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
72KliszczakKatarzynaKPOLK40, OŁ1980OławaCiastki
73KliszczakPrzemysławMPOLM40, OŁ1973OławaCiastki
74KłapouchAgnieszkaKPOLK40, OŁ1979Jelcz-Laskowicebezklubowy
75KołodziejczykMarcinMPOLM202000Grodkówbiałeowce
76KołodziejczykTomaszMPOLM401978Brzeg3M Running Team
77KościkPatrykMPOLM20, OŁ1994Oława
78KrukMagdalenaKPOLK401979Oława
79KrzakKrzysztofMPOLM401982Legnica
80KrzyżyńskaEwaKPOLK501972BydgoszczZapłacono
81KucharskiPawełMPOLM30, OŁ1983OławaZapłacono
82KuczyńskiAlbertMPOLM301987BrzegSBRT Wrocław
83KulawiakGrzegorzMPOLM301989Opole
84KurnytaJustynaKPOLK301989WałbrzychZapłacono
85KusiakiewiczMateuszMPOLM201995Zielona GóraWitkowski Running Team
86LangaJulaKPOLK40, PR1980Opole
87LęgaWiesławMPOLM501972ŚwidnicaKS Tęcza
88LipińskiRafałMPOLM301990BrzegBRZEG WALVET TEAM
89LipowieckaBarbaraKPOLK16, OŁ2004GodzikowiceOławska Grupa BiegowaZapłacono
90LuzarRafałMPOLM401979Opole
91ŁukasikLeszekMPOLM60, OŁ1959OławaZapłacono
92ŁukowskiAdrianMPOLM201993Wrocław
93MacyszynKrzysztofMPOLM30, OŁ, PR1989Oławabezklubowy
94MagieraZbigniewMPOLM501965Obórkibezklubowy
95MajTomaszMPOLM501963Skarbimierz-Osiedle
96Majerczyk-GodlewskaJadwigaKPOLK501968Wiązów
97MajkaBartoszMPOLM30, OŁ1991OławaKrasnale
98MalitowskiRafałMPOLM30, OŁ1985MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
99MałekTomaszMPOLM40, OŁ1980OławaMALADA HomeZapłacono
100MandatJanekMPOLM601959OleśnicaKB LUPUS Oleśnica
Strona 1 z 2