maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XIV BIEG KOGUTA

Miejsce i data imprezy: Oława, 04 września 2022
Organizator: Oławskie Centrum Kultury Fizycznej

Współorganizatorzy:
Wydział Promocji w Oławie
Urząd Miejski w Oławie
Oławska Grupa Biegowa

Partnerzy:
Termy Jakuba – Oławski Park Wodny 
Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział we Wrocławiu 
Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia Oddział we Wrocławiu 

Sponsor strategiczny
Essity Operations Poland
.
Regulamin Regulamin biegu

Oświadczenie rodzica/opiekuna dla osoby niepełnoletniej

Zgoda na odebranie pakietu startowego przez osobę trzecią
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 1319

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1BabińskaKatarzynaKPOLK301987Nysa
2BaranSzymonMPOLM16, OŁ2006OławaZapłacono
3BartunekMałgorzataKPOLK30, OŁ1992Oława
4BatógJózefinaKPOLK40, OŁ1976Oława
5BednarczukPaulinaKPOLK20, OŁ1994Stanowice
6BernatowiczAgnieszkaKPOLK30, OŁ1992Oława
7BochynekRyszardMPOLM601960Grodków
8BończakRadosławMPOLM401975Aleksandrów ŁódzkiZapłacono
9111BoreckiRobertMPOLM301985OławaZapłacono
10BudakiewiczMagdalenaKPOLK30, OŁ1992Oława
11BudakiewiczPatrykMPOLM30, OŁ1992Oława
12BudzikJoannaKPOLK30, OŁ1990Oława
13ChorzępaMarcinMPOLM30, OŁ1987Oława
14CieleckaMagdalenaKPOLK30, OŁ1990Oława
15CiszewskiPawełMPOLM201994WrocławZapłacono
16CzwartosMaciejMPOLM401973GułówZapłacono
17DawidziukTomaszMPOLM30, OŁ1983Oława
18DorociakMarekMPOLM501964Brzeg
19DrużbickiTomaszMPOLM40, OŁ1977Oława
20DziumakowskaSaraKPOLK20, OŁ1994Oława
21GałkaBrunoMPOLM301991Wrocław
22GąszczakTadeuszMPOLM70+1937GliwiceZapłacono
23GułaIwonaKPOLK501967Bierzów
24HasiakAleksanderMPOLM501964Nysa
25HejnowiczSewerynMPOLM40, OŁ1982Oława
26JabłońskiMariuszMPOLM401982Brzeg
27JakobszeWojciechMPOLM40, OŁ1974Marcinkowice
28JańczykŁukaszMPOLM40, OŁ1981Oława
29JeruszkoWojciechMPOLM401980Brzeg
30KaczmarekJacekMPOLM401973Namysłów
31Kamińska-WolakGabrielaKPOLK40, OŁ1977OławaZapłacono
32KawaJolantaKPOLK301991WrocławZapłacono
33KawońAndrzejMPOLM601954Namysłów
34KościkPatrykMPOLM20, OŁ1994Oława
35KrukMagdalenaKPOLK401979Oława
36KrzakKrzysztofMPOLM401982Legnica
37KrzyżyńskaEwaKPOLK501972BydgoszczZapłacono
38KucharskiPawełMPOLM30, OŁ1983OławaZapłacono
39KulawiakGrzegorzMPOLM301989Opole
40KurnytaJustynaKPOLK301989WałbrzychZapłacono
41LangaJulaKPOLK40, PR1980Opole
42LuzarRafałMPOLM401979Opole
43ŁukasikLeszekMPOLM60, OŁ1959OławaZapłacono
44ŁukowskiAdrianMPOLM201993Wrocław
45MajTomaszMPOLM501963Skarbimierz-Osiedle
46Majerczyk-GodlewskaJadwigaKPOLK501968Wiązów
47MandziejŁukaszMPOLM301986Wrocław
48ManzhulaIvanMPOLM202001Wrocław
49MazurJustynaKPOLK162004Kucharzowice
50MichalakRafałMPOLM201994Czepielowice
51Michalska-HasiakKatarzynaKPOLK501965Nysa
52MilewskaOlgaKPOLK201993Kamienna Góra
53NieckarzMateuszMPOLM301989Oława
54PawłowiczKrystianMPOLM30, OŁ1984Bystrzyca
55PietrzakMonikaKPOLK301991Oborniki Śląskie
56PiętaLeopoldMPOLM601959GałówZapłacono
57PikiewiczKajaKPOLK301983Brzeg
58PirutaMariuszMPOLM401981BrzegZapłacono
59PoznańDorotaKPOLK401980Brzeg
60RakszawskaKingaKPOLK30, OŁ1984Oława
61RożniatowskaAleksandraKPOLK162003OławaZapłacono
62RożniatowskaHannaKPOLK16, OŁ2006Oława
63RóżalskiJanuszMPOLM50, OŁ1964Bystrzyca
64RupJacekMPOLM401979Oława
65RyngWiktoriaKPOLK202001Zawonia
66SidorAlicjaKPOLK30, OŁ1984Jelcz-Laskowice
67SitnikŁukaszMPOLM301988Siechnice
68Skoczylas-JańczykMonikaKPOLK40, OŁ1982Oława
69SkrobańskiKrzysztofMPOLM301990WrocławZapłacono
70SobczukPiotrMPOLM301984Jelcz-Laskowice
71StankiewiczIzabelaKPOLK401977WrocławZapłacono
72StankiewiczSławomirMPOLM301992Opole
73StańczykDorotaKPOLK30, OŁ1986Jelcz-Laskowice
74SusmanekJoannaKPOLK301988Wrocław
75SzydłowskiAndrzejMPOLM601959Wrocław
76SzydłowskiRobertMPOLM301984Domaszczyn
77WąsiewiczAdamMPOLM50, OŁ1967Oława
78WąsiewiczEwaKPOLK50, OŁ1969OławaZapłacono
791111WitkowskiŁukaszMPOLM301986OławaZapłacono
80WodzińskiGrzegorzMPOLM50, OŁ1970Oława
81WojtasikJarosławMPOLM40, OŁ1982Oława
82WojtasikTomaszMPOLM40, OŁ1977Oława
83ZajacArkadiuszMPOLM201994Pisarzowice
84ZarzyckiWojciechMPOLM20, OŁ1993GodzikowiceZapłacono
85ZawiszaKrzysztofMPOLM301986Oława
86MatuszykLukaszMPOLM401979Gałów140 minutZapłacono
87KołodziejczykTomaszMPOLM401978Brzeg3M Running Team
88LukaszunKrzysztofMGBRM501965Perth4
89BanachowskaAlicjaKPOLK401981BrzegAMBROZIK TEAM
90JuchaPrzemysławMPOLM401978Kędzierzyn-KoźleAntontem
91RozwadowskiTomaszMPOLM501971BrzegAutoliv Run Team
92SmykSylwesterMPOLM40, OŁ1981JanikówAutoliv Run Team
93Sosnowska-SmykJoannaKPOLK40, OŁ1981JanikówAutoliv Run Team
94DyrczWojciechMPOLM501968WrocławbezklubowyZapłacono
95KłapouchAgnieszkaKPOLK40, OŁ1979Jelcz-Laskowicebezklubowy
96MacyszynKrzysztofMPOLM30, OŁ, PR1989Oławabezklubowy
97MagieraZbigniewMPOLM501965Obórkibezklubowy
98StaniszRadosławMPOLM301983Strzelinbezklubowy
99WabnicHannaKPOLK201997Siechnicebezklubowy
100ZwierzańskiWaldemarMPOLM401973Oławabezklubowy
Strona 1 z 2