maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XIV BIEG KOGUTA

Miejsce i data imprezy: Oława, 04 września 2022
Organizator: Oławskie Centrum Kultury Fizycznej

Współorganizatorzy:
Wydział Promocji w Oławie
Urząd Miejski w Oławie
Oławska Grupa Biegowa

Partnerzy:
Termy Jakuba – Oławski Park Wodny 
Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział we Wrocławiu 
Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia Oddział we Wrocławiu 

Sponsor strategiczny
Essity Operations Poland
.
Regulamin Regulamin biegu

Oświadczenie rodzica/opiekuna dla osoby niepełnoletniej

Zgoda na odebranie pakietu startowego przez osobę trzecią
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 1100

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 2 z 4
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
101UrbańskiDariuszMPOLM401982Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR 走
102WojdanowskiJanMPOLM60, OŁ1962Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
103WoźniakKrzysztofMPOLM401978Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
104SzyjkaIzabelaKPOLK301983Kamieniec WrocławskiNORDIKI
105DybiecRadosławMPOLM201994Kamienna GóraKamiennogórska Grupa BiegowaZapłacono
106DyczkowskiŁukaszMPOLM201999Kamienna GóraKarkonosz Running TeamZapłacono
107MilewskaOlgaKPOLK201993Kamienna Góra
108Strzałek-KawaZuzannaKPOLK301985Kamień Śląski
109HorodynskaMiroslawaKPOLK401975KarłowiceKotwica
110KubiakAdamMPOLM301984KarłowiceKotwica
111JuchaPrzemysławMPOLM401978Kędzierzyn-KoźleAntontemZapłacono
112KoziarskiMateuszMPOLM201994KłosówDaniel Hagiel
113KubczakKarinaKPOLK401973KoninEssityZapłacono
114JaszczyńskiKarolMPOLM401978KotowiceGrajanTeam Triathlon Oława
115SabatKamilMPOLM301991Kotowice140 minutZapłacono
116ŁukaszunGrzegorzMPOLM201998Kotórz Mały
117MazurJustynaKPOLK162004Kucharzowice
118KrzakKrzysztofMPOLM401982Legnica
119HudymaŁukaszMPOLM301983Lewin BrzeskiZapłacono
120JaśkowskiBogdanMPOLM601961Lubin
121KorzunGrzegorzMPOLM501968LubinEssityZapłacono
122GawłowskiAndrzejMPOLM601961LubliniecInstytut Śląski
123ElżbieciakDamianMPOLM301986LubszaAutoliv Run TeamZapłacono
124JasińskiRobertMPOLM301989ŁosiówSzybcy i ZabawniZapłacono
125Bączyńska-GrzybBernadettaKPOLK301984MalczyceEssityZapłacono
126GrzybŁukaszMPOLM401981MalczyceEssityZapłacono
127MarchewkaJustynaKPOLK301984MalczyceZapłacono
128StachówDamianMPOLM401979MalczyceEssityZapłacono
129HanuszewiczGrzegorzMPOLM40, OŁ1978MarcinkowiceGrajanZapłacono
130JakobszeWojciechMPOLM40, OŁ1974Marcinkowice
131JodłowskiKrzysztofMPOLM50, OŁ1970MarcinkowiceOławska Grupa BiegowaZapłacono
132PyzioPiotrMPOLM30, OŁ1983MarcinkowiceGrajanTeam Triathlon OławaZapłacono
133BaranowskaRenataKPOLK301987MiloszyceMatner Running Team
134KminiakPeterMSVKM40, OŁ1976MiłoszyceAutoliv Run TeamZapłacono
135MalitowskiRafałMPOLM30, OŁ1985MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
136WłodarczykMaciejMPOLM401980MiłoszyceTOYOTA RUNMATOR 走
137ŁebzuchMarzenaKPOLK301983NamyslowDiehl Controls Running Team
138BulukGrzegorzMPOLM401981NamysłówRunning Team Społem Oława BliskiZapłacono
139KaczmarekJacekMPOLM401973Namysłów
140KawońAndrzejMPOLM601954Namysłów
141OsiatyckiGrzegorzMPOLM501971Namysłów
142RoemerAnnaKPOLK201998NamysłówRunning Team Społem Oława BliskiZapłacono
143SokołowskaBarbaraKPOLK401973NamysłówDiehl Controls Running Team
144NiziołekJacekMPOLM501971NiemodlinNiemodlin biega
145KoziołKamilMPOLM301985Nowy SączEssityZapłacono
146BabińskaKatarzynaKPOLK301987Nysa
147HasiakAleksanderMPOLM501964Nysa
148IgrasMieczysławMPOLM601961NysaRunners Team Nysa
149Michalska-HasiakKatarzynaKPOLK501965Nysa
150PałetkoMarekMPOLM401982Nysapaletko.pl
151RękasTomaszMPOLM401977NysaMiami Runners Club, FL
152PietrzakMonikaKPOLK301991Oborniki Śląskie
153PorosPawełMPOLM401977Oborniki ŚląskieWKB Meta Lubliniec
154MagieraZbigniewMPOLM501965Obórkibezklubowy
155GacekRóżaKPOLK401982Olawa
156MurawskiRadosławMPOLM40, OŁ1979OlawaOławska Grupa BiegowaZapłacono
157TomaszewskiMateuszMPOLM30, OŁ1991OlawaGrajanTeam Triathlon OławaZapłacono
158BalickiPiotrMPOLM501972OleśnicaPenny Gondek Team Oleśnica / Cała Oleśnica Biega
159MandatJanekMPOLM601959OleśnicaKB LUPUS Oleśnica
160PontusRobertMPOLM301985OleśnicaCOB / Pędzikem do mety ;)Zapłacono
161WieczorekPiotrMPOLM601961OleśnicaCała Oleśnica Biega
162WojtkiewiczAdamMPOLM401974OleśnicaStajniakteamZapłacono
163HukSławekMPOLM401979OlsztynEssityZapłacono
164AbramowiczNataliaKPOLK20, OŁ1999OławaRunning Team Społem Oława BliskiZapłacono
165AdamczykGrzegorzMPOLM40, OŁ1973OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
166AlfawickaMartaKPOLK40, OŁ1981OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
167AlfawickiAdrianMPOLM30, OŁ1983OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
168BaranSzymonMPOLM16, OŁ2006OławaZapłacono
169BaranowskiMateuszMPOLM30, OŁ1987OławaRunning Team Społem Oława BliskiZapłacono
170BartunekMałgorzataKPOLK30, OŁ1992Oława
171BatógJózefinaKPOLK40, OŁ1976Oława
172BąkowskiTomaszMPOLM40, OŁ1977OławaAutoliv Run TeamZapłacono
173BłachJanuszMPOLM50, OŁ1972Oława
174111BoreckiRobertMPOLM301985OławaZapłacono
175BorowiczBeataKPOLK40, OŁ1977OławaKWP WROCŁAW
176BudakiewiczMagdalenaKPOLK30, OŁ1992Oława
177BudakiewiczPatrykMPOLM30, OŁ1992Oława
178BudzikJoannaKPOLK30, OŁ1990Oława
179Bułajewska-OzgaKingaKPOLK30, OŁ1989OławaBiegnij Oławo
180BychMaciejMPOLM40, OŁ1975OławaGrajanTeam Triathlon OławaZapłacono
181ChorzępaMarcinMPOLM30, OŁ1987Oława
182CieleckaMagdalenaKPOLK30, OŁ1990OławaZapłacono
183CiupaŁukaszMPOLM30, OŁ1986OławaBiegnij Oławo
184CzajkaDominikMPOLM30, OŁ1988OławaZapłacono
185DawidziukTomaszMPOLM30, OŁ1983Oława
186DobrowolskiŁukaszMPOLM40, OŁ1976OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
187DrabińskiMarekMPOLM40, OŁ1975OławaLotos Running Team
188DrużbickiTomaszMPOLM40, OŁ1977OławaZapłacono
189EngelTomaszMPOLM40, OŁ1973OławaStraż Pożarna Oława
190FerkalukPawełMPOLM40, OŁ1976OławaTermy Jakuba – Oławski Park Wodny
191GórskiTomaszMPOLM40, OŁ1982OławaRunning Team Społem Oława BliskiZapłacono
192GrębowiczPawełMPOLM40, OŁ, PR1978OławaEssityZapłacono
193GrzesiakGrzegorzMPOLM30, OŁ1989OławaBiegnij Oławo / Autoliv Run TeamZapłacono
194GullaBartoszMPOLM20, OŁ1999OławaRunning Team Społem Oława BliskiZapłacono
195GwiazdowiczJacekMPOLM50, OŁ1967OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
196HejnowiczSewerynMPOLM40, OŁ1982Oława
197IgnatowiczMarianMPOLM50, OŁ1971OławaGrajan Team Triathlon Oława
198JabłońskaAnnaKPOLK30, OŁ1989OławaCrossCamp Synergia
199JańczykŁukaszMPOLM40, OŁ1981OławaZapłacono
200JasickiHenrykMPOLM60, OŁ1961OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
Strona 2 z 4