maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XIV BIEG KOGUTA

Miejsce i data imprezy: Oława, 04 września 2022
Organizator: Oławskie Centrum Kultury Fizycznej

Współorganizatorzy:
Wydział Promocji w Oławie
Urząd Miejski w Oławie
Oławska Grupa Biegowa

Partnerzy:
Termy Jakuba – Oławski Park Wodny 
Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział we Wrocławiu 
Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia Oddział we Wrocławiu 

Sponsor strategiczny
Essity Operations Poland
.
Regulamin Regulamin biegu

Oświadczenie rodzica/opiekuna dla osoby niepełnoletniej

Zgoda na odebranie pakietu startowego przez osobę trzecią
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 1319

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1BończakRadosławMPOLM401975Aleksandrów ŁódzkiZapłacono
2HagielDanielMPOLM301987BąkówDaniel Hagiel
3GułaIwonaKPOLK501967Bierzów
4BanachowskaAlicjaKPOLK401981BrzegAMBROZIK TEAM
5BanachowskiWaldemarMPOLM401976BrzegBRZEG WALVET TEAM
6DorociakMarekMPOLM501964Brzeg
7JabłońskiMariuszMPOLM401982Brzeg
8JeruszkoWojciechMPOLM401980Brzeg
9KęśminowiczKrzysztofMPOLM401973BrzegPolaris
10KołodziejczykTomaszMPOLM401978Brzeg3M Running Team
11KuczyńskiAlbertMPOLM301987BrzegSBRT Wrocław
12LipińskiRafałMPOLM301990BrzegBRZEG WALVET TEAM
13PikiewiczKajaKPOLK301983Brzeg
14PirutaMariuszMPOLM401981BrzegZapłacono
15PoznańDorotaKPOLK401980Brzeg
16RozwadowskiTomaszMPOLM501971BrzegAutoliv Run Team
17StefaniszynMarcinMPOLM301986BrzegSztuka RuchuZapłacono
18KrzyżyńskaEwaKPOLK501972BydgoszczZapłacono
19PawłowiczKrystianMPOLM30, OŁ1984Bystrzyca
20RóżalskiJanuszMPOLM50, OŁ1964Bystrzyca
21KipczakWiktorMPOLM70+, OŁ1948ChwałowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
22TołłoczkoArkadiuszMPOLM40, OŁ1977ChwałowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
23MichalakRafałMPOLM201994Czepielowice
24NiełacnyJarekMPOLM501971DobrzykowiceGatoradeZapłacono
25SzydłowskiRobertMPOLM301984Domaszczyn
26MatuszykLukaszMPOLM401979Gałów140 minutZapłacono
27PiętaLeopoldMPOLM601959GałówZapłacono
28GąszczakTadeuszMPOLM70+1937GliwiceZapłacono
29LipowieckaBarbaraKPOLK16, OŁ2004GodzikowiceOławska Grupa BiegowaZapłacono
30ZarzyckiWojciechMPOLM20, OŁ1993GodzikowiceZapłacono
31SzatkaBeataKPOLK401978GogolinDyczuś Team
32BochynekRyszardMPOLM601960Grodków
33KołodziejczykMarcinMPOLM202000Grodkówbiałeowce
34CzwartosMaciejMPOLM401973GułówZapłacono
35SmykSylwesterMPOLM40, OŁ1981JanikówAutoliv Run Team
36Sosnowska-SmykJoannaKPOLK40, OŁ1981JanikówAutoliv Run Team
37BąkAlicjaKPOLK401978Jelcz - LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
38BlajerskiZbigniewMPOLM50, OŁ1967Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR 走
39CybulskiMariuszMPOLM40, OŁ1978Jelcz-LaskowiceBiegaj z Mańkiem Team, AdRunaLine Team, Saint-Gobain Squad
40DuszakMarcinMPOLM40, OŁ1979Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR 走
41KłapouchAgnieszkaKPOLK40, OŁ1979Jelcz-Laskowicebezklubowy
42PaprockiRemigiuszMPOLM40, OŁ1978Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
43SidorAlicjaKPOLK30, OŁ1984Jelcz-Laskowice
44SobczukPiotrMPOLM301984Jelcz-Laskowice
45StańczykDorotaKPOLK30, OŁ1986Jelcz-Laskowice
46UrbańskiDariuszMPOLM401982Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR 走
47WojdanowskiJanMPOLM60, OŁ1962Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
48DybiecRadosławMPOLM201994Kamienna GóraKamiennogórska Grupa BiegowaZapłacono
49MilewskaOlgaKPOLK201993Kamienna Góra
50JuchaPrzemysławMPOLM401978Kędzierzyn-KoźleAntontem
51MazurJustynaKPOLK162004Kucharzowice
52KrzakKrzysztofMPOLM401982Legnica
53JakobszeWojciechMPOLM40, OŁ1974Marcinkowice
54BaranowskaRenataKPOLK301987MiloszyceMatner Running Team
55MalitowskiRafałMPOLM30, OŁ1985MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
56KaczmarekJacekMPOLM401973Namysłów
57KawońAndrzejMPOLM601954Namysłów
58SokołowskaBarbaraKPOLK401973NamysłówDiehl Controls Running Team
59BabińskaKatarzynaKPOLK301987Nysa
60HasiakAleksanderMPOLM501964Nysa
61Michalska-HasiakKatarzynaKPOLK501965Nysa
62RękasTomaszMPOLM401977NysaMiami Runners Club, FL
63PietrzakMonikaKPOLK301991Oborniki Śląskie
64PorosPawełMPOLM401977Oborniki ŚląskieWKB Meta Lubliniec
65MagieraZbigniewMPOLM501965Obórkibezklubowy
66MandatJanekMPOLM601959OleśnicaKB LUPUS Oleśnica
67WieczorekPiotrMPOLM601961OleśnicaCała Oleśnica Biega
68AdamczykGrzegorzMPOLM40, OŁ1973OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
69AlfawickaMartaKPOLK40, OŁ1981OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
70AlfawickiAdrianMPOLM30, OŁ1983OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
71BaranSzymonMPOLM16, OŁ2006OławaZapłacono
72BartunekMałgorzataKPOLK30, OŁ1992Oława
73BatógJózefinaKPOLK40, OŁ1976Oława
74BernatowiczAgnieszkaKPOLK30, OŁ1992Oława
75111BoreckiRobertMPOLM301985OławaZapłacono
76BorowiczBeataKPOLK40, OŁ1977OławaKWP WROCŁAW
77BudakiewiczMagdalenaKPOLK30, OŁ1992Oława
78BudakiewiczPatrykMPOLM30, OŁ1992Oława
79BudzikJoannaKPOLK30, OŁ1990Oława
80ChorzępaMarcinMPOLM30, OŁ1987Oława
81CieleckaMagdalenaKPOLK30, OŁ1990Oława
82DawidziukTomaszMPOLM30, OŁ1983Oława
83DobrowolskiŁukaszMPOLM40, OŁ1976OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
84DrabińskiMarekMPOLM40, OŁ1975OławaLotos Running Team
85DrużbickiTomaszMPOLM40, OŁ1977Oława
86DziumakowskaSaraKPOLK20, OŁ1994Oława
87EngelTomaszMPOLM40, OŁ1973OławaStraż Pożarna Oława
88HejnowiczSewerynMPOLM40, OŁ1982Oława
89JańczykŁukaszMPOLM40, OŁ1981Oława
90JasickiHenrykMPOLM60, OŁ1961OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
91Kamińska-WolakGabrielaKPOLK40, OŁ1977OławaZapłacono
92KargTomaszMPOLM40, OŁ1979OławaMiedzymolami
93KastelikMartaKPOLK40, OŁ1980OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
94KiedrowiczMonikaKPOLK30, OŁ1992OławaKrasnale
95KiedrowiczTadeuszMPOLM50, OŁ1966OławaKrasnale
96KliszczakKatarzynaKPOLK40, OŁ1980OławaCiastki
97KliszczakPrzemysławMPOLM40, OŁ1973OławaCiastki
98KościkPatrykMPOLM20, OŁ1994Oława
99KrukMagdalenaKPOLK401979Oława
100KucharskiPawełMPOLM30, OŁ1983OławaZapłacono
Strona 1 z 2