maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XIV BIEG KOGUTA

Miejsce i data imprezy: Oława, 04 września 2022
Organizator: Oławskie Centrum Kultury Fizycznej

Współorganizatorzy:
Wydział Promocji w Oławie
Urząd Miejski w Oławie
Oławska Grupa Biegowa

Partnerzy:
Termy Jakuba – Oławski Park Wodny 
Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział we Wrocławiu 
Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia Oddział we Wrocławiu 

Sponsor strategiczny
Essity Operations Poland
.
Regulamin Regulamin biegu

Oświadczenie rodzica/opiekuna dla osoby niepełnoletniej

Zgoda na odebranie pakietu startowego przez osobę trzecią
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 1319

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1LukaszunKrzysztofMGBRM501965Perth4
2AdamczykGrzegorzMPOLM40, OŁ1973OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
3AlfawickaMartaKPOLK40, OŁ1981OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
4AlfawickiAdrianMPOLM30, OŁ1983OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
5BabińskaKatarzynaKPOLK301987Nysa
6BanachowskaAlicjaKPOLK401981BrzegAMBROZIK TEAM
7BanachowskiWaldemarMPOLM401976BrzegBRZEG WALVET TEAM
8BaranSzymonMPOLM16, OŁ2006OławaZapłacono
9BaranowskaRenataKPOLK301987MiloszyceMatner Running Team
10BarowiczZbigniewMPOLM401973WrocławMaraton45plus
11BartunekMałgorzataKPOLK30, OŁ1992Oława
12BatógJózefinaKPOLK40, OŁ1976Oława
13BąkAlicjaKPOLK401978Jelcz - LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
14BednarczukPaulinaKPOLK20, OŁ1994Stanowice
15BernatowiczAgnieszkaKPOLK30, OŁ1992Oława
16BlajerskiZbigniewMPOLM50, OŁ1967Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR 走
17BochynekRyszardMPOLM601960Grodków
18BończakRadosławMPOLM401975Aleksandrów ŁódzkiZapłacono
19111BoreckiRobertMPOLM301985OławaZapłacono
20BorowiczBeataKPOLK40, OŁ1977OławaKWP WROCŁAW
21BudakiewiczMagdalenaKPOLK30, OŁ1992Oława
22BudakiewiczPatrykMPOLM30, OŁ1992Oława
23BudzikJoannaKPOLK30, OŁ1990Oława
24BylicaTomaszMPOLM401974Tarnowskie GóryPer Pedes OHIO
25ChorzępaMarcinMPOLM30, OŁ1987Oława
26CieleckaMagdalenaKPOLK30, OŁ1990Oława
27CiszewskiPawełMPOLM201994WrocławZapłacono
28CybulskiMariuszMPOLM40, OŁ1978Jelcz-LaskowiceBiegaj z Mańkiem Team, AdRunaLine Team, Saint-Gobain Squad
29CzwartosMaciejMPOLM401973GułówZapłacono
30DawidziukTomaszMPOLM30, OŁ1983Oława
31DobrowolskiŁukaszMPOLM40, OŁ1976OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
32DomiczAntoniMPOLM601954OpoleM. i A. Domicz - pracownia architektury
33DorociakMarekMPOLM501964Brzeg
34DrabińskiMarekMPOLM40, OŁ1975OławaLotos Running Team
35DrozdPrzemysławMPOLM501972OpoleTrucht Team Opole
36DrużbickiTomaszMPOLM40, OŁ1977Oława
37DuszakMarcinMPOLM40, OŁ1979Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR 走
38DybiecRadosławMPOLM201994Kamienna GóraKamiennogórska Grupa BiegowaZapłacono
39DyrczWojciechMPOLM501968WrocławbezklubowyZapłacono
40DziumakowskaSaraKPOLK20, OŁ1994Oława
41EngelTomaszMPOLM40, OŁ1973OławaStraż Pożarna Oława
42GabrukBartoszMPOLM301990OpoleStajniak Team / GABAG
43GałkaBrunoMPOLM301991Wrocław
44GąszczakTadeuszMPOLM70+1937GliwiceZapłacono
45GłombaMichałMPOLM401982SmolecSYSTEM ERRORZapłacono
46GugułJakubMPOLM201994SiechniceWago running team
47GułaIwonaKPOLK501967Bierzów
48HagielDanielMPOLM301987BąkówDaniel Hagiel
49HasiakAleksanderMPOLM501964Nysa
50HejnowiczSewerynMPOLM40, OŁ1982Oława
51JabłońskiMariuszMPOLM401982Brzeg
52JakobszeWojciechMPOLM40, OŁ1974Marcinkowice
53JanczurAnnaKPOLK301983WrocławIPA WrocławZapłacono
54JańczykŁukaszMPOLM40, OŁ1981Oława
55JasickiHenrykMPOLM60, OŁ1961OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
56JaśkowskiKrzysztofMPOLM601961ZłotoryjaOLAWS ZŁOTORYJA
57JeruszkoWojciechMPOLM401980Brzeg
58JuchaPrzemysławMPOLM401978Kędzierzyn-KoźleAntontem
59KaczmarekJacekMPOLM401973Namysłów
60Kamińska-WolakGabrielaKPOLK40, OŁ1977OławaZapłacono
61KargTomaszMPOLM40, OŁ1979OławaMiedzymolami
62KastelikMartaKPOLK40, OŁ1980OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
63KawaJolantaKPOLK301991WrocławZapłacono
64KawońAndrzejMPOLM601954Namysłów
65KaźmierskaMonikaKPOLK401979ProchowiceKB Krokus Kwiatkowice
66KaźmierskiKrzysztoMPOLM401975ProchowiceKB Krokus Kwiatkowice
67KęśminowiczKrzysztofMPOLM401973BrzegPolaris
68KiedrowiczMonikaKPOLK30, OŁ1992OławaKrasnale
69KiedrowiczTadeuszMPOLM50, OŁ1966OławaKrasnale
70KipczakWiktorMPOLM70+, OŁ1948ChwałowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
71KliszczakKatarzynaKPOLK40, OŁ1980OławaCiastki
72KliszczakPrzemysławMPOLM40, OŁ1973OławaCiastki
73KłapouchAgnieszkaKPOLK40, OŁ1979Jelcz-Laskowicebezklubowy
74KołodziejczykMarcinMPOLM202000Grodkówbiałeowce
75KołodziejczykTomaszMPOLM401978Brzeg3M Running Team
76KościkPatrykMPOLM20, OŁ1994Oława
77KrukMagdalenaKPOLK401979Oława
78KrzakKrzysztofMPOLM401982Legnica
79KrzyżyńskaEwaKPOLK501972BydgoszczZapłacono
80KucharskiPawełMPOLM30, OŁ1983OławaZapłacono
81KuczyńskiAlbertMPOLM301987BrzegSBRT Wrocław
82KulawiakGrzegorzMPOLM301989Opole
83KurnytaJustynaKPOLK301989WałbrzychZapłacono
84KusiakiewiczMateuszMPOLM201995Zielona GóraWitkowski Running Team
85LangaJulaKPOLK40, PR1980Opole
86LęgaWiesławMPOLM501972ŚwidnicaKS Tęcza
87LipińskiRafałMPOLM301990BrzegBRZEG WALVET TEAM
88LipowieckaBarbaraKPOLK16, OŁ2004GodzikowiceOławska Grupa BiegowaZapłacono
89LuzarRafałMPOLM401979Opole
90ŁukasikLeszekMPOLM60, OŁ1959OławaZapłacono
91ŁukowskiAdrianMPOLM201993Wrocław
92MacyszynKrzysztofMPOLM30, OŁ, PR1989Oławabezklubowy
93MagieraZbigniewMPOLM501965Obórkibezklubowy
94MajTomaszMPOLM501963Skarbimierz-Osiedle
95Majerczyk-GodlewskaJadwigaKPOLK501968Wiązów
96MajkaBartoszMPOLM30, OŁ1991OławaKrasnale
97MalitowskiRafałMPOLM30, OŁ1985MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
98MałekTomaszMPOLM40, OŁ1980OławaMALADA HomeZapłacono
99MandatJanekMPOLM601959OleśnicaKB LUPUS Oleśnica
100MandziejŁukaszMPOLM301986Wrocław
Strona 1 z 2