maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XIV BIEG KOGUTA

Miejsce i data imprezy: Oława, 04 września 2022
Organizator: Oławskie Centrum Kultury Fizycznej

Współorganizatorzy:
Wydział Promocji w Oławie
Urząd Miejski w Oławie
Oławska Grupa Biegowa

Partnerzy:
Termy Jakuba – Oławski Park Wodny 
Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział we Wrocławiu 
Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia Oddział we Wrocławiu 

Sponsor strategiczny
Essity Operations Poland
.
Regulamin Regulamin biegu

Oświadczenie rodzica/opiekuna dla osoby niepełnoletniej

Zgoda na odebranie pakietu startowego przez osobę trzecią
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 1100

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 2 z 4
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
101RyngWiktoriaKPOLK202001Zawonia
102SidorAlicjaKPOLK30, OŁ1984Jelcz-Laskowice
103SitnikŁukaszMPOLM301988Siechnice
104Skoczylas-JańczykMonikaKPOLK40, OŁ1982OławaZapłacono
105SkrobańskiKrzysztofMPOLM301990WrocławZapłacono
106SmyrekJoannaKPOLK401975Trzcinica
107SobczukPiotrMPOLM301984Jelcz-Laskowice
108SpodniewskiGrzegorzMPOLM50, OŁ1971JaczkowiceZapłacono
109StankiewiczIzabelaKPOLK401977WrocławZapłacono
110StankiewiczSławomirMPOLM301992Opole
111StańczykDorotaKPOLK30, OŁ1986Jelcz-Laskowice
112StasiakMałgorzataKPOLK401976Wrocław
113Strzałek-KawaZuzannaKPOLK301985Kamień Śląski
114SusmanekJoannaKPOLK301988WrocławZapłacono
115SzóstakDamianMPOLM401979Wrocław
116SzydłowskiAndrzejMPOLM601959Wrocław
117SzydłowskiRobertMPOLM301984Domaszczyn
118SzymenderskiMarcinMPOLM40, OŁ1981Sobocisko
119ŚmiechDanielMPOLM40, OŁ1979Jelcz-Laskowice
120TemczyszynDariuszMPOLM301989OpoleZapłacono
121TościaniecMarlenaKPOLK30, OŁ1987OławaZapłacono
122WąsiewiczAdamMPOLM50, OŁ1967Oława
123WąsiewiczEwaKPOLK50, OŁ1969OławaZapłacono
124WiechMagdalenaKPOLK401977Skarbimierz-Osiedle
125WiśniewskaJustynaKPOLK30, OŁ1984Oława
126WiśniewskiArkadiuszKPOLK30, OŁ1983Oława
1271111WitkowskiŁukaszMPOLM301986OławaZapłacono
128WizaTomaszMPOLM30, OŁ1988OławaZapłacono
129WodzińskiGrzegorzMPOLM50, OŁ1970Oława
130WojtasikJarosławMPOLM40, OŁ1982Oława
131WojtasikTomaszMPOLM40, OŁ1977Oława
132ZajacArkadiuszMPOLM201994Pisarzowice
133ZalewskiKarolMPOLM301983WrocławZapłacono
134ZarzyckiWojciechMPOLM20, OŁ1993GodzikowiceZapłacono
135ZawadaStanisławMPOLM601956Grodków
136ZawiszaKrzysztofMPOLM301986Oława
137ZiajkaMichałMPOLM201994Wrocław
138ŻurawskaMagdalenaKPOLK30, OŁ1990Oława
139MatuszykLukaszMPOLM401979Gałów140 minutZapłacono
140SabatKamilMPOLM301991Kotowice140 minutZapłacono
141KołodziejczykTomaszMPOLM401978Brzeg3M Running TeamZapłacono
142LukaszunKrzysztofMGBRM501965Perth4
143NazarewskaKamilaKPOLK401981Wrocław4WSKZapłacono
144CzarkowskiDanielMPOLM401982Grodków55 brem
145FelinczakBartoszMPOLM401980RatowiceAdrian Danilewicz GroupZapłacono
146GłowackiTomaszMPOLM401975SiechniceAdrian Danilewicz GroupZapłacono
147BanachowskaAlicjaKPOLK401981BrzegAMBROZIK TEAM
148DacyszynPaulinaKPOLK301986Skarbimierz OsiedleAMBROZIK TEAM
149AniśkiewiczPawełMPOLM401974BrzegAniZapłacono
150JuchaPrzemysławMPOLM401978Kędzierzyn-KoźleAntontemZapłacono
151BąkowskiTomaszMPOLM40, OŁ1977OławaAutoliv Run TeamZapłacono
152ElżbieciakDamianMPOLM301986LubszaAutoliv Run TeamZapłacono
153KminiakPeterMSVKM40, OŁ1976MiłoszyceAutoliv Run TeamZapłacono
154ŁukiewiczAgnieszkaKPOLK401981JanikówAutoliv Run TeamZapłacono
155MurawskaKingaKPOLK40, OŁ1980OławaAutoliv Run TeamZapłacono
156OlszewskaKatarzynaKPOLK301983BrzegAutoliv Run TeamZapłacono
157RozwadowskiTomaszMPOLM501971BrzegAutoliv Run TeamZapłacono
158SmolińskiRafałMPOLM40, OŁ1975Oława,Autoliv Run TeamZapłacono
159SmykSylwesterMPOLM40, OŁ1981JanikówAutoliv Run TeamZapłacono
160Sosnowska-SmykJoannaKPOLK40, OŁ1981JanikówAutoliv Run TeamZapłacono
161SosnowskiKrystianMPOLM20, OŁ1999JanikówAutoliv Run TeamZapłacono
162ZającAleksandraKPOLK30, OŁ1989OławaAutoliv Run TeamZapłacono
163DyrczWojciechMPOLM501968WrocławbezklubowyZapłacono
164GołuzdTadeuszMPOLM601960PiotrkowiczkibezklubowyZapłacono
165KłapouchAgnieszkaKPOLK40, OŁ1979Jelcz-Laskowicebezklubowy
166MacyszynKrzysztofMPOLM30, OŁ, PR1989Oławabezklubowy
167MagieraZbigniewMPOLM501965Obórkibezklubowy
168StaniszRadosławMPOLM301983StrzelinbezklubowyZapłacono
169WabnicHannaKPOLK201997Siechnicebezklubowy
170ZwierzańskiWaldemarMPOLM401973Oławabezklubowy
171KołodziejczykMarcinMPOLM202000GrodkówbiałeowceZapłacono
172CybulskiMariuszMPOLM40, OŁ1978Jelcz-LaskowiceBiegaj z Mańkiem Team, AdRunaLine Team, Saint-Gobain Squad
173GrębowiczAndrzejMPOLM40, OŁ1976Janikówbiegam bo lubię
174Bułajewska-OzgaKingaKPOLK30, OŁ1989OławaBiegnij Oławo
175CiupaŁukaszMPOLM30, OŁ1986OławaBiegnij Oławo
176ŁukasikMarcinMPOLM40, OŁ1981OławaBiegnij Oławo
177GrzesiakGrzegorzMPOLM30, OŁ1989OławaBiegnij Oławo / Autoliv Run TeamZapłacono
178PawlakZbigniewMPOLM401980OpoleBlaza Team
179PelińskiAndrzejMPOLM501969ŚwidnicaBorzygniewZapłacono
180BanachowskiWaldemarMPOLM401976BrzegBRZEG WALVET TEAM
181LipińskiRafałMPOLM301990BrzegBRZEG WALVET TEAM
182WieczorekPiotrMPOLM601961OleśnicaCała Oleśnica Biega
183KliszczakKatarzynaKPOLK40, OŁ1980OławaCiastki
184KliszczakPrzemysławMPOLM40, OŁ1973OławaCiastki
185PontusRobertMPOLM301985OleśnicaCOB / Pędzikem do mety ;)Zapłacono
186JabłońskaAnnaKPOLK30, OŁ1989OławaCrossCamp Synergia
187MatuszekŁukaszMPOLM20, OŁ1995OławaCrossCamp Synergia
188HagielDanielMPOLM301987BąkówDaniel Hagiel
189KoziarskiMateuszMPOLM201994KłosówDaniel Hagiel
190PeszkoRafałMPOLM201995WrocławDąbrowski TeamZapłacono
191SuchodolskiMarcinMPOLM40, OŁ1980OławaDąbrowski_Team/Biegnij Oławo
192ŁebzuchMarzenaKPOLK301983NamyslowDiehl Controls Running Team
193SokołowskaBarbaraKPOLK401973NamysłówDiehl Controls Running Team
194ŚwierzkoRobertMPOLM40, OŁ1980OławaDogonić koguta
195StanulaKrzysztofMPOLM401979WrocławDolny ŚląskZapłacono
196SzatkaBeataKPOLK401978GogolinDyczuś Team
197AdamiecKrzysztofMPOLM401979SiechniceEssityZapłacono
198Bączyńska-GrzybBernadettaKPOLK301984MalczyceEssityZapłacono
199BlichertMałgorzataKPOLK201995CzernicaEssityZapłacono
200BlichertTomaszMPOLM301985CzernicaEssityZapłacono
Strona 2 z 4