maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XIV BIEG KOGUTA

Miejsce i data imprezy: Oława, 04 września 2022
Organizator: Oławskie Centrum Kultury Fizycznej

Współorganizatorzy:
Wydział Promocji w Oławie
Urząd Miejski w Oławie
Oławska Grupa Biegowa

Partnerzy:
Termy Jakuba – Oławski Park Wodny 
Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział we Wrocławiu 
Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia Oddział we Wrocławiu 

Sponsor strategiczny
Essity Operations Poland
.
Regulamin Regulamin biegu

Oświadczenie rodzica/opiekuna dla osoby niepełnoletniej

Zgoda na odebranie pakietu startowego przez osobę trzecią
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 1065

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 2 z 5
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
101AdamczykGrzegorzMPOLM40, OŁ1973OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
102BulukGrzegorzMPOLM401981NamysłówRunning Team Społem Oława BliskiZapłacono
103GrzesiakGrzegorzMPOLM30, OŁ1989OławaBiegnij Oławo / Autoliv Run TeamZapłacono
104HanuszewiczGrzegorzMPOLM40, OŁ1978MarcinkowiceGrajanZapłacono
105KołodziejGrzegorzMPOLM301987BrzegKlub HDK PCK Saper przy 1psap w BrzeguZapłacono
106KorzunGrzegorzMPOLM501968LubinEssityZapłacono
107KulawiakGrzegorzMPOLM301989Opole
108ŁukaszunGrzegorzMPOLM201998Kotórz Mały
109MandziejGrzegorzMPOLM401976StrzelinStrzeliński Klub Biegacza Granit
110OsiatyckiGrzegorzMPOLM501971Namysłów
111PiskorzGrzegorzMPOLM40, OŁ1977OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
112SiciarzGrzegorzMPOLM40, OŁ1979OławaTermy-Jakuba-Oławski-Park-WodnyZapłacono
113SpodniewskiGrzegorzMPOLM50, OŁ1971JaczkowiceZapłacono
114WodzińskiGrzegorzMPOLM50, OŁ1970Oława
115RożniatowskaHannaKPOLK16, OŁ2006Oława
116TadirHannaKPOLK401982OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
117WabnicHannaKPOLK201997Siechnicebezklubowy
118JasickiHenrykMPOLM60, OŁ1961OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
119MaruszakHenrykMPOLM601955Skarbimierz OsiedleTEAM-H.R..Zapłacono
120ManzhulaIvanMPOLM202001WrocławZapłacono
121GułaIwonaKPOLK501967BierzówZapłacono
122KordusIzabelaKPOLK40, OŁ1974OławaEssityZapłacono
123StankiewiczIzabelaKPOLK401977WrocławZapłacono
124SzyjkaIzabelaKPOLK301983Kamieniec WrocławskiNORDIKI
125WojtasikIzabelaKPOLK401975LuboszycePrzedsiębiorstwo Usługowe KAIZ Izabela WojtasikZapłacono
126FedorowiczJacekMPOLM501970WrocławKB Vamos Amigos WrocławZapłacono
127GwiazdowiczJacekMPOLM50, OŁ1967OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
128KaczmarekJacekMPOLM401973Namysłów
129KamińskiJacekMPOLM401980RatowiceTsusho team
130NiziołekJacekMPOLM501971NiemodlinNiemodlin biega
131RupJacekMPOLM401979Oława
132Majerczyk-GodlewskaJadwigaKPOLK501968Wiązów
133DobrzynskiJakubMPOLM20, OŁ1994OławaPkkinstalserwisTEAM
134GugułJakubMPOLM201994SiechniceWago running teamZapłacono
135ZatorJakubMPOLM401977OławaEssityZapłacono
136ForczakJanMPOLM60, OŁ1961OławaZapłacono
137WojdanowskiJanMPOLM60, OŁ1962Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
138MandatJanekMPOLM601959OleśnicaKB LUPUS OleśnicaZapłacono
139BaszowieckiJanuszMPOLM501967Brzeg
140BłachJanuszMPOLM50, OŁ1972Oława
141RóżalskiJanuszMPOLM50, OŁ1964Bystrzyca
142NiełacnyJarekMPOLM501971DobrzykowiceGatoradeZapłacono
143ProkopczyJaroslawMPOLM401977Opole
144BarwińskiJarosławMPOLM40, OŁ1977Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
145WojtasikJarosławMPOLM40, OŁ1982Oława
146BudzikJoannaKPOLK30, OŁ1990Oława
147KędziorJoannaKPOLK40, OŁ1981Jelcz-LaskowiceEssityZapłacono
148SmyrekJoannaKPOLK401975Trzcinica
149Sosnowska-SmykJoannaKPOLK40, OŁ1981JanikówAutoliv Run TeamZapłacono
150SusmanekJoannaKPOLK301988WrocławZapłacono
151KawaJolantaKPOLK301991WrocławZapłacono
152GredaJozefMPOLM70+1946SycowsycowZapłacono
153BatógJózefinaKPOLK40, OŁ1976Oława
154LangaJulaKPOLK40, PR1980Opole
155ZałęskiJulianMPOLM401974CzęstochowaOstatnie TchnienieZapłacono
156KurnytaJustynaKPOLK301989WałbrzychZapłacono
157MarchewkaJustynaKPOLK301984MalczyceZapłacono
158MazurJustynaKPOLK162004Kucharzowice
159WiśniewskaJustynaKPOLK30, OŁ1984Oława
160PikiewiczKajaKPOLK301983Brzeg
161KoprowskiKamilMPOLM301986Gierszowice
162KoziołKamilMPOLM301985Nowy SączEssityZapłacono
163SabatKamilMPOLM301991Kotowice140 minutZapłacono
164WasieczkoKamilMPOLM301986StobrawaEssityZapłacono
165NazarewskaKamilaKPOLK401981Wrocław4WSKZapłacono
166KubczakKarinaKPOLK401973KoninEssityZapłacono
167JaszczyńskiKarolMPOLM401978KotowiceGrajanTeam Triathlon Oława
168ZalewskiKarolMPOLM301983WrocławZapłacono
169BabińskaKatarzynaKPOLK301987Nysa
170BiałaKatarzynaKPOLK201995WrocławZapłacono
171KliszczakKatarzynaKPOLK40, OŁ1980OławaCiastki
172MartyniukKatarzynaKPOLK301990WrocławEssityZapłacono
173Michalska-HasiakKatarzynaKPOLK501965Nysa
174OlszewskaKatarzynaKPOLK301983BrzegAutoliv Run TeamZapłacono
175Bułajewska-OzgaKingaKPOLK30, OŁ1989OławaBiegnij Oławo
176MurawskaKingaKPOLK40, OŁ1980OławaAutoliv Run TeamZapłacono
177RakszawskaKingaKPOLK30, OŁ1984Oława
178KozeraKonradMPOLM30, OŁ1991OławaProsze poprawic dane w biurze zawodowZapłacono
179PołećKonradMPOLM40, OŁ1981OławaTOYOTA RUNMATOR
180KujawaKrystianMPOLM301984SiechniceMKS SIECHNICE
181PawlowiczKrystianMPOLM30, OŁ1984Bystrzyca
182PawłowiczKrystianMPOLM30, OŁ1984Bystrzyca
183SosnowskiKrystianMPOLM20, OŁ1999JanikówAutoliv Run TeamZapłacono
184KaźmierskiKrzysztoMPOLM401975ProchowiceKB Krokus Kwiatkowice
185AdamiecKrzysztofMPOLM401979SiechniceEssityZapłacono
186DobrowolskiKrzysztofMPOLM401977BrzegZapłacono
187JanuszkiewiczKrzysztofMPOLM40, OŁ1978Oława
188JaśkowskiKrzysztofMPOLM601961ZłotoryjaOLAWS ZŁOTORYJA
189JodłowskiKrzysztofMPOLM50, OŁ1970MarcinkowiceOławska Grupa BiegowaZapłacono
190KęśminowiczKrzysztofMPOLM401973BrzegPolarisZapłacono
191KrzakKrzysztofMPOLM401982Legnica
192LukaszunKrzysztofMGBRM501965Perth4
193MacyszynKrzysztofMPOLM30, OŁ, PR1989Oławabezklubowy
19469MarkowskiKrzysztofMPOLM30, OŁ1983OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
195PrystaszKrzysztofMPOLM40, OŁ1978OławaZapłacono
196SkrobańskiKrzysztofMPOLM301990WrocławZapłacono
197StanulaKrzysztofMPOLM401979WrocławDolny ŚląskZapłacono
198WierciochKrzysztofMPOLM501966OławaEssityZapłacono
199WięckiewiczKrzysztofMPOLM501971WocławKozumax
200WoźniakKrzysztofMPOLM401978Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
Strona 2 z 5