maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XIV BIEG KOGUTA

Miejsce i data imprezy: Oława, 04 września 2022
Organizator: Oławskie Centrum Kultury Fizycznej

Współorganizatorzy:
Wydział Promocji w Oławie
Urząd Miejski w Oławie
Oławska Grupa Biegowa

Partnerzy:
Termy Jakuba – Oławski Park Wodny 
Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział we Wrocławiu 
Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia Oddział we Wrocławiu 

Sponsor strategiczny
Essity Operations Poland
.
Regulamin Regulamin biegu

Oświadczenie rodzica/opiekuna dla osoby niepełnoletniej

Zgoda na odebranie pakietu startowego przez osobę trzecią
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 1319

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1WąsiewiczAdamMPOLM50, OŁ1967Oława
2AlfawickiAdrianMPOLM30, OŁ1983OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
3ŁukowskiAdrianMPOLM201993Wrocław
4BernatowiczAgnieszkaKPOLK30, OŁ1992Oława
5KłapouchAgnieszkaKPOLK40, OŁ1979Jelcz-Laskowicebezklubowy
6PlisAgnieszkaKPOLK401982Św.katatzynaNiezła Kiecka
7KuczyńskiAlbertMPOLM301987BrzegSBRT Wrocław
8HasiakAleksanderMPOLM501964Nysa
9RożniatowskaAleksandraKPOLK162003OławaZapłacono
10BanachowskaAlicjaKPOLK401981BrzegAMBROZIK TEAM
11BąkAlicjaKPOLK401978Jelcz - LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
12SidorAlicjaKPOLK30, OŁ1984Jelcz-Laskowice
13KawońAndrzejMPOLM601954Namysłów
14SzydłowskiAndrzejMPOLM601959Wrocław
15JanczurAnnaKPOLK301983WrocławIPA WrocławZapłacono
16Wicher-GrabowskaAnnaKPOLK30, OŁ1985OławaGrajanZapłacono
17DomiczAntoniMPOLM601954OpoleM. i A. Domicz - pracownia architektury
18TołłoczkoArkadiuszMPOLM40, OŁ1977ChwałowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
19WilińskiArkadiuszMPOLM40, OŁ1981OławaEssityZapłacono
20ZajacArkadiuszMPOLM201994Pisarzowice
21LipowieckaBarbaraKPOLK16, OŁ2004GodzikowiceOławska Grupa BiegowaZapłacono
22SokołowskaBarbaraKPOLK401973NamysłówDiehl Controls Running Team
23GabrukBartoszMPOLM301990OpoleStajniak Team / GABAG
24MajkaBartoszMPOLM30, OŁ1991OławaKrasnale
25BorowiczBeataKPOLK40, OŁ1977OławaKWP WROCŁAW
26SzatkaBeataKPOLK401978GogolinDyczuś Team
27GałkaBrunoMPOLM301991Wrocław
28HagielDanielMPOLM301987BąkówDaniel Hagiel
29NiekrawiecDariuszMPOLM401979OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
30UrbańskiDariuszMPOLM401982Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR 走
31PoznańDorotaKPOLK401980Brzeg
32StańczykDorotaKPOLK30, OŁ1986Jelcz-Laskowice
33KrzyżyńskaEwaKPOLK501972BydgoszczZapłacono
34WąsiewiczEwaKPOLK50, OŁ1969OławaZapłacono
35Kamińska-WolakGabrielaKPOLK40, OŁ1977OławaZapłacono
36AdamczykGrzegorzMPOLM40, OŁ1973OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
37KulawiakGrzegorzMPOLM301989Opole
38PiskorzGrzegorzMPOLM40, OŁ1977OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
39SiciarzGrzegorzMPOLM40, OŁ1979OławaTermy-Jakuba-Oławski-Park-Wodny
40WodzińskiGrzegorzMPOLM50, OŁ1970Oława
41RożniatowskaHannaKPOLK16, OŁ2006Oława
42WabnicHannaKPOLK201997Siechnicebezklubowy
43JasickiHenrykMPOLM60, OŁ1961OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
44ManzhulaIvanMPOLM202001Wrocław
45GułaIwonaKPOLK501967Bierzów
46StankiewiczIzabelaKPOLK401977WrocławZapłacono
47KaczmarekJacekMPOLM401973Namysłów
48RupJacekMPOLM401979Oława
49Majerczyk-GodlewskaJadwigaKPOLK501968Wiązów
50GugułJakubMPOLM201994SiechniceWago running team
51WojdanowskiJanMPOLM60, OŁ1962Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
52MandatJanekMPOLM601959OleśnicaKB LUPUS Oleśnica
53RóżalskiJanuszMPOLM50, OŁ1964Bystrzyca
54NiełacnyJarekMPOLM501971DobrzykowiceGatoradeZapłacono
55WojtasikJarosławMPOLM40, OŁ1982Oława
56BudzikJoannaKPOLK30, OŁ1990Oława
57Sosnowska-SmykJoannaKPOLK40, OŁ1981JanikówAutoliv Run Team
58SusmanekJoannaKPOLK301988Wrocław
59KawaJolantaKPOLK301991WrocławZapłacono
60BatógJózefinaKPOLK40, OŁ1976Oława
61LangaJulaKPOLK40, PR1980Opole
62KurnytaJustynaKPOLK301989WałbrzychZapłacono
63MazurJustynaKPOLK162004Kucharzowice
64PikiewiczKajaKPOLK301983Brzeg
65BabińskaKatarzynaKPOLK301987Nysa
66KliszczakKatarzynaKPOLK40, OŁ1980OławaCiastki
67Michalska-HasiakKatarzynaKPOLK501965Nysa
68RakszawskaKingaKPOLK30, OŁ1984Oława
69PawłowiczKrystianMPOLM30, OŁ1984Bystrzyca
70KaźmierskiKrzysztoMPOLM401975ProchowiceKB Krokus Kwiatkowice
71JaśkowskiKrzysztofMPOLM601961ZłotoryjaOLAWS ZŁOTORYJA
72KęśminowiczKrzysztofMPOLM401973BrzegPolaris
73KrzakKrzysztofMPOLM401982Legnica
74LukaszunKrzysztofMGBRM501965Perth4
75MacyszynKrzysztofMPOLM30, OŁ, PR1989Oławabezklubowy
76SkrobańskiKrzysztofMPOLM301990WrocławZapłacono
77WięckiewiczKrzysztofMPOLM501971WocławKozumax
78ZawiszaKrzysztofMPOLM301986Oława
79PiętaLeopoldMPOLM601959GałówZapłacono
80ŁukasikLeszekMPOLM60, OŁ1959OławaZapłacono
81PaluchLeszekMPOLM40, OŁ1981OławaHKS ZHP Oława
82MatuszykLukaszMPOLM401979Gałów140 minutZapłacono
83DobrowolskiŁukaszMPOLM40, OŁ1976OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
84JańczykŁukaszMPOLM40, OŁ1981Oława
85MandziejŁukaszMPOLM301986Wrocław
86SitnikŁukaszMPOLM301988Siechnice
87WiśniewskiŁukaszMPOLM30, OŁ1990OławaOrzeł Marszowice
881111WitkowskiŁukaszMPOLM301986OławaZapłacono
89CzwartosMaciejMPOLM401973GułówZapłacono
90WalenistaMaciejMPOLM30, OŁ1991OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
91BudakiewiczMagdalenaKPOLK30, OŁ1992Oława
92CieleckaMagdalenaKPOLK30, OŁ1990Oława
93KrukMagdalenaKPOLK401979Oława
94PiskorzMajaKPOLK16, OŁ2006OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
95BartunekMałgorzataKPOLK30, OŁ1992Oława
96ChorzępaMarcinMPOLM30, OŁ1987Oława
97DuszakMarcinMPOLM40, OŁ1979Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR 走
98KołodziejczykMarcinMPOLM202000Grodkówbiałeowce
99MaziarekMarcinMPOLM401975OpoleMotyla.Noga.Runners
100NowickiMarcinMPOLM40, OŁ1979OławaHKS ZHP Oława
Strona 1 z 2