maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XX Atlantis Bieg Opolski - Nordic Walking

XX Atlantis Bieg Opolski - Nordic Walking
Miejsce i data imprezy: Opole, 02 lipca 2022
Organizator: Stowarzyszenie Bieg Opolski
Regulamin Regulamin
.
Kategorie:
- Marsz Nordic Walking 5 kmWolne miejsca: 62

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1Anonim#289478AnnbKPOLMMO, MWO1978OpoleAmatorZapłacono
2BiołyJoannaKPOL1969Strzelce OpolskieKijanki NWZapłacono
3BizańskaBarbaraKPOLMWO1972MalujowiceKraina miodem płynącaZapłacono
4BizańskiIreneuszMPOLMWO1970MałujowiceKraina miodem płynącaZapłacono
5BobełJadwigaKPOL1982SułkowiceZapłacono
6BorkowskaElżbietaKPOLMMO, MWO, NNW1958OpoleBabeczki na kijeczkiZapłacono
7BorkowskiMirosławMPOLMMO, MWO, NNW1956OpoleRelaksuje sięZapłacono
8BułatowiczMonikaKPOLMMO, MWO1997OpoleZapłacono
9CywkaSławomirMPOL1979BytomSMP Chorzów/Bieg OpolskiZapłacono
10CzerebaLeszekMPOL1967PrudnikiZapłacono
11CzeszekMarekMPOLMWO1970PraszkaZapłacono
12CzeszekMariaKPOLMWO1973PraszkaZapłacono
13DackówJanMPOLMWO1960Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
14DanielewiczAnnaKPOLMWO1976Dąbrówka GórnaZapłacono
15DudekJanMPOLMWO1961Dąbrówka GórnaZapłacono
16DzierżanowskaBeataKPOLMMO, MWO1970OpoleZapłacono
17FlorekMichałMPOL1984KrakówWojsko PolskieZapłacono
18FrątczakEleonoraKPOL1955Strzelce OpolskieKijanki NWZapłacono
19GarbiecTeresaKPOLMMO, MWO1961OpoleMZapłacono
20GarbiecWiktoriaKPOLMWO2004DomeckoSZapłacono
21HarasimiukJolantaKPOLMWO1967Lewin BrzeskiECO S.A.Zapłacono
22HoczekAnetaKPOLMWO1977KolanowiceKiedy się zmęczysz? Jutro !Zapłacono
23LiberJoannaKPOLMMO, MWO1998OpoleZapłacono
24MierzejewskiMarekMPOLMWO1960Kędzierzyn-KoźleZapłacono
25PijarowskaAleksandraKPOLMMO, MWO2000OpoleZapłacono
26PławiakAleksandraKPOLMMO, MWO1989OpoleZapłacono
27PodolakTeresaKPOL1962PyskowiceAmatorXLZapłacono
28PolcynMieczysławMPOLMWO1968NiewodnikiStowarzyszenie Sportowe "Feniks"Zapłacono
29PuszczewiczZenonMPOLMWO1941PisarzowiceKotwicaBrzegZapłacono
30SitkowskiKonradMPOL1984DobroszyceZapłacono
31SupernakKrystynaKPOLMMO, MWO1949OpoleAmatorZapłacono
32ŚliwkaGrażynaKPOLMMO, MWO1957OpoleZapłacono
33ŚliwkaWiesławMPOLMMO, MWO1956OpoleZapłacono
34Urbaniak-OrlikPaulinaKPOLMMO, MWO1986OpoleZapłacono
35WitekAdamMPOLMWO1966Lewin BrzeskiAkademia biegania Lewin biegaXLZapłacono
36WitekBernadetaKPOLMWO1969Lewin BrzeskiAkademia biegania Lewin biegaLZapłacono
37WojdyłaMieczysławMPOL1964WrocławemerytZapłacono
38ZiembaElaKPOL1976Strzelce OpolskieKijanki NWMZapłacono
39BobrowskiMariuszMPOL1971KoniecpolZespół Szkół w Koniecpolu
40GajdaEwaKPOLMWO1995KrapkowiceEurovent Athletics Team
41HarmansaPiotrMPOL1968GogolinTriathlon Gogolin
42KaminskaAdrianaKPOLMMO, MWO1981Opole
43KaminskaBarbaraKPOLMMO, MWO1953Opole
44KonarskiLeszekMPOL1957LeśnaKijewo
45KubiakTomaszMPOL1976Jelcz-LaskowiceWSHE Brzeg
46MalinowskaAnnaKPOLMWO1980Strzelce OpolskieKijanki NW
47Miłobędzka-WilkBożenaKPOLMMO, MWO1975Opole
48NowackaMonikaKPOLMMO, MWO1977OpoleEurovent Athletics Team
49ObrzudAniaKPOLMWO1994ObrowiecEurovent Athletics Team
50PohlAnnaKPOLMWO1968Prudnik
51PrzybyłElżbietaKPOL1978Radzionkówcidry lotajom
52PrzybyłRafałMPOL1978Radzionków
53SeniukStanisławMPOL1961CzeladźW labiryncie
54Stonoga-AndruszkoBeataKPOLMMO, MWO1970Opole
55SzczygielskiBartłomiejMPOL1973WrocławAmator
56SzwecSylwiaKPOLMMO, MWO1979Opole
57TeresaGarbiecKPOLMMO, MWO1961OpoleM