maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XX Atlantis Bieg Opolski - Bieg 5 km

XX Atlantis Bieg Opolski - Bieg 5 km
Miejsce i data imprezy: Opole, 02 lipca 2022
Organizator: Stowarzyszenie Bieg Opolski
Regulamin Regulamin
.
Kategorie:
- Bieg 5 kmWolne miejsca: 58

Zapisy zostały zamknięte

Strona 1 z 4
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1ZychRafałMPOLMWO1977MikolinStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
2ZychNikolaKPOLMMO, MWO2000OpoleZapłacono
3Ziobrowska-KoblukEwaKPOLMMO, MWO1987OpoleIzba Adwokacka w Opolu
4ZiobrowskaAgnieszkaKPOL1981OpoleIzba Adwokacka w Opolu
5ZienkiewiczJacuśMPOL1990OpoleAtlantis TeamZapłacono
6ZienkiewiczAgnieszkaKPOLMWO1979OsinyWieczorne Bieganie w Opolu
7ZielińskaWeronikaKPOLMWO2002Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
8ZielińskaAnnaKPOLMWO1978Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
9ZarzyckaMariaKPOL1977OsinyZapłacono
10ZachariaszMałgorzataKPOLMMO, MWO1988OpoleEurovent Athletics Team
11WróbelJarosławMPOL1978OleśnicaZapłacono
12WoźniakowskaKatarzynaKPOLMMO, MWO1990OpoleECO S.A.Zapłacono
13WośkoAnnaKPOLMMO, MWO1994OpoleSZapłacono
14WojtkowskiMateuszMPOLMWO1990SkorogoszczStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
15WodeckiLukaszMPOL1980SkorogoszczStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
16WodeckaKatarzynaKPOL1980SkorogoszczStan Umysłu Lewin Biega
17WłodarczykPawełMPOLMWO1983PrudnikZapłacono
18WiśniewskiŁukaszMPOL1982WrocławZapłacono
19WilkDagmaraKPOLMWO1994NiemodlinZapłacono
20WikowskiJacekMPOLMMO, MWO1991OpoleZapłacono
21WikowskaAnnaKPOLMMO, MWO1990OpoleZapłacono
22WiesnerMartaKPOLMMO, MWO1993OpoleRise OpoleZapłacono
23WęgrzynMarcinMPOLMMO, MWO1982OpoleThe ZigersZapłacono
24WeidelMarcoMPOLMMO, MWO1996OpoleEurovent Athletics Team
25WąsowiczMagdalenaKPOLMMO, MWO1995OpoleZapłacono
26WawrzyniakMagdalenaKPOLMMO, MWO1989Opole10 Brygada LogistycznaZapłacono
27WatołaMonikaKPOL1985PyskowiceZapłacono
28WatołaMarekMPOL1979PyskowiceZapłacono
29WalczakSławomirMPOLMWO1969Gałązczyce
30WalczakAdrianMPOLMWO1995Grodków
31UrbańczykGrzegorzMPOLMMO, MWO1982OpoleECO S.A.Zapłacono
32UrbanowskiAleksMPOLMWO2004Kędzierzyn-KoźleZapłacono
33UrbanowskaMarzenaKPOLMWO1979Kędzierzyn-KoźleZapłacono
34UrbaniakJacekMPOLMMO, MWO1960OpoleZapłacono
35UrbanMartinMPOL1996OpoleBODZIO ;D
36TymuraMarzenaKPOLMMO, MWO1986OpoleSlow Jogg Team WołczynZapłacono
37TymcioMariuszMPOLMMO, MWO1989OpoleZapłacono
38TyburczyEwaKPOLMMO, MWO1981OpoleZapłacono
39TurekAdamMPOL1991OpoleZapłacono
40TomaszewskaPaulinaKPOLMMO, MWO2003OpoleKU AZS Politechnika Opolska
41TomasAnnaKPOL1992Tychy
42Tomalik-WęgrzynMonikaKPOLMMO, MWO1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
43TaulAgnieszkaKPOLMWO1993Kędzierzyn-KoźleZapłacono
44ŚwierczekMonikaKPOL1993OpoleZapłacono
45ŚwierczekAnnaKPOLMWO1969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaMZapłacono
46ŚwiderskiMikołajMPOLNNW2004Mała WieśZapłacono
47ŚpikowskaAgnieszkaKPOLMWO1993ChrząstowiceZapłacono
48ŚliwkaJanuszMPOLMMO, MWO1987OpoleZapłacono
49ŚliwińskiMarekMPOLMMO, MWO1991Opole
50ŚlempŁukaszMPOLMMO, MWO1983OpoleZapłacono
51SzymulaMichalMPOL1989Tychy
52SzymańskiPawełMPOLPFT1988KatowicePrzestworze.pl Architektura WnętrzZapłacono
53SzwecSylwiaKPOLMMO, MWO1979OpoleZapłacono
54SzromWojciechMPOLMMO, MWO1986Opole
55SzławieńAnnaKPOLMWO1980KrapkowiceZapłacono
56SzaflarskaMariaKPOLMWO1989Nowe BudkowiceZapłacono
57SymulaDariuszMPOLMWO1975PaczkówZapłacono
58SucharskaDianaKPOLMWO1980Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Brzeski
59StupakAdaKPOLMWO1990Tarnów OpolskiZapłacono
60StrzelczakRobertMPOLMMO, MWO1974OpoleEurovent Athletics Team
61StrzelczakMichałMPOLMMO, MWO1990OpoleEurovent AthleticsZapłacono
62StrzelczakMariuszMPOL1976Zajączki DrugieKB Florian Zajączki Drugie
63StemplewskaMartaKPOLMWO1991Tarnów OpolskiZapłacono
64StelmachowiczJarosławMPOLMWO1971KomprachciceST TEAMZapłacono
65StelmachowiczDanielMPOLMWO2000KomprachciceANTONTEAMZapłacono
66StefańskiMateuszMPOLMMO, MWO1987OpoleBG Opole
67SteckertDominikMPOLMMO, MWO1999OpoleBODZIO ;D
68StaśPawełMPOLMWO1991Chróścina
69StasiczekJanMPOL1975ChorzówWKB META LUBLINIECMZapłacono
70StasiakRafałMPOLMWO, PFT1974KluczborkZapłacono
71StarkSebastianMPOLMMO, MWO1983OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
72StaniekMateuszMPOLMWO1994WalceMZapłacono
73SowińskiAdamMPOLMMO, MWO1958OpoleOpole TeamZapłacono
74SojkaJakubMPOL1985WilkszynWilkszyn RunningZapłacono
75SobczakDanielMPOLMMO, MWO1987OpoleKB SobótkaZapłacono
76SmolarekElzbietaKPOLPFT1984WroclawMatner Running TeamZapłacono
77SmazaMałgorzataKPOLMMO, MWO1990OpoleIzba Adwokacka w Opolu
78SkibińskiMichałMPOL1967OpoleZapłacono
79SitkowskiKrzysztofMPOLMMO, MWO1979OpoleSITKO TEAMZapłacono
80SikorskiMarcinMPOLMMO, MWO1971OpoleZapłacono
81SikorskaJolantaKPOLMMO, MWO1971OpoleZapłacono
82SanokowskiMariuszMPOL1987WarszawaZapłacono
83SanokowskaAnnaKPOL1990WarszawaZapłacono
84SanchezMarzenaKPOL1978BytomZapłacono
85SalataWiktoriaKPOLMWO2002Niemodlin
86SalataKatarzynaKPOLMWO1974NiemodlinZapłacono
87SalabaiAndriiMPOL1992OpoleZapłacono
88SadowskaMartynaKPOLMMO, MWO1998LędzinyBitcoin to the moon!Zapłacono
89SabramowiczMichałMPOL1987BydgoszczIzbicko w bieguM
90RozwadowskiTomaszMPOLMWO1971BrzegAutoliv Run TeamZapłacono
91RomanowiczEwaKPOLMMO, MWO1982OpoleGórskie Wilki
92RatusznyPiotrMPOLMWO1990Dębska KuźniaFc. Goń go po wsiZapłacono
93RadoszMarcinMPOLMMO, MWO1985OpoleEurovent Athletics Team
94RadoszEmiliaKPOLMMO, MWO1986OpoleEurovent Athletics Team
95PytelSabinaKPOLMWO1992Strzelce OpolskieZapłacono
96PrzygodzkiAdamMPOLMWO1983KrapkowiceZapłacono
97PrzygodaDominikaKPOL1996WrocławZapłacono
98PrzybylakJustynaKPOLMWO1988OzimekECO S.A.Zapłacono
99PrusAmadeuszMPOL1991WrocławZapłacono
100ProrokAlinaKPOLMMO, MWO1992OpoleZapłacono
Strona 1 z 4