maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XX Atlantis Bieg Opolski - Bieg 10 km

XX Atlantis Bieg Opolski - Bieg 10 km
Miejsce i data imprezy: Opole, 02 lipca 2022
Organizator: Stowarzyszenie Bieg Opolski
Regulamin Regulamin
.
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 136

Zapisy zostały zamknięte

Strona 1 z 6
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1ŻyłkaPawelMPOLMMO, MWO1980OpoleZapłacono
2ZwierzKrzysztofMPOLMMO, MWO1982OpoleSzymi TeamZapłacono
3ZiółkowskiLukaszMPOLMWO1983PrudnikM
4ZawadzkaAleksandraKPOL1980Radom
5ZatorRafałMPOLMMO, MWO1994OpoleZapłacono
6ZarzyckaMariaKPOL1977Osiny
7ZapałaPawełMPOLMWO1980ChróścinaTymon Team ChróścinaZapłacono
8ZapalskiMarekMPOLMWO1974MiodaryZapłacono
9ZamrózZbigniewMSJMMMO, MWO1957OpoleOpole
10ZaleńskiKonradMPOLMWO1991Narok
11ZajdelDariuszMPOLMWO1961ZawadzkieZawadzkie biegnieZapłacono
12ZającRafałMPOL1978ŁódźBeauty Sport RunXLZapłacono
13ZającRafałMPOLMWO1992KurznieZapłacono
14WyspiańskaGrażynaKGBRMMO, MWO, PFT1992PortsmouthMgnlSZapłacono
15WyczkaJacekMPOLMMO, MWO1967OpoleKB Odra Opole
16WręczyckiŁukaszMPOL1989LubliniecM
17WójcikKingaKPOL1993Działoszyn
18WójcickiWiktorMPOLMMO, MWO1986OpoleTeam OPOLGRAF
19WotzkaKrzysztofMPOLMMO, MWO1978OpoleZapłacono
20WośkoJanMPOLMWO1953Krapkowice
21WorekEdytaKPOLMMO, MWO1976NysaSZapłacono
22WołkowiczMateuszMPOLMWO1987NamysłówMZapłacono
23WojdaWojciechMPOLMMO, MWO1982OpoleTeam OPOLGRAF
24WojcieszczakMarekMPOL1964Zabrzebieg opolskiXXLZapłacono
25WłodarskiKarolMPOLMMO, MWO1988Opole
26WłodarczykPawełMPOLMMO, MWO1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
27WitkowskiTadeuszMPOLMWO1956NakloSągorsiZapłacono
28WitkowskaDariaKPOLMWO1994Opole
29WitkiewiczWojciechMPOLMWO1988Kotórz MałyZapłacono
30WitkiewiczDominikaKPOLMWO1984WęgryZapłacono
31WitczakMarcinMPOLMMO, MWO1988OpoleZapłacono
32WiśniewskiMariuszMPOLMWO1977DąbrowaZapłacono
33WiśniakKrzysztofMPOLNNW1973WarszawaZapłacono
34WięchMariuszMPOLMMO, MWO1976OpoleMZapłacono
35WiejAdamMPOLMMO, MWO, PFT1972Opole
36WieczorekPiotrMPOL1961OleśnicaCała Oleśnica BiegaZapłacono
37WicherekMaciejMPOL1971KrakówITMBWZapłacono
38WawerKarolinaKPOLMWO1997ChorulaKrzywe Kolana TeamZapłacono
39WasikKarolinaKPOLMWO2002Wierzbica GórnaSlow Jogg Team WołczynMZapłacono
40WarzechaNikolaKPOL1998Biadacz
41WankePrzemysławMPOLMMO, MWO1982OpoleMaratończycy OpoleZapłacono
42WaligóraKrzysztofMPOLMWO1983TrzeboszowiceTrunkowcyZapłacono
43WaleckoAnnaKPOLMMO, MWO1997OpoleZapłacono
44WacławczykRafałMPOLMWO1989ZakrzówSąsiedziteaMZapłacono
45WachnickiJanMPOL1968OpoleZapłacono
46WachnickaMagdalenaKPOL1980OpoleZapłacono
47TurczyńskiAndrzejMPOLMMO, MWO, NNW1998OpoleUniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie
48TuoraMateuszMPOLMWO1994KrapkowiceKrzywe Kolana TeamZapłacono
49TuoraDawidMPOLMWO1992KrapkowiceKrzywe Kolana Team
50TrefonMichalinaKPOL1987RogoźnikKozak Team
51TraczMarekMPOLMMO, MWO1976OpoleZapłacono
52TokarskaMariolaKPOLMWO1976Jastrzębie K NamyslowaACTIVRUN NAMYSŁÓWZapłacono
53TelegujMichałMPOLMMO, MWO1983OpoleTeZa BHP Opole
54TelegaJoannaKPOLMWO1979BranicePOLARIS RUNNING TEAMZapłacono
55TaulDawidMPOLMWO1990Kędzierzyn-KoźleZapłacono
56TadirHannaKPOLMMO, MWO1982OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
57ŚmiechBłażejMPOLMWO1991Zawada
58ŚcisłowskiRafałMPOLMWO1977PaczkówTrunkowcyZapłacono
59SzymańskiPatrykMPOLMMO, MWO1985OpoleECO S.A.Zapłacono
60SzubrychtBeataKPOLMWO1971Strzelce OpolskieZapłacono
61SzromWojciechMPOLMMO, MWO1986Opole
62SzopaAdamMPOL1989GrodziskoS
63SzłapaStefanMPOLMWO1962BoryczIzbicko w bieguZapłacono
64SzewczykGrzegorzMPOLMMO, MWO1963OpoleMZapłacono
65SzenderaRobertMPOLMMO, MWO1976OpoleSLD
66SzejnerJarosławMPOLMMO, MWO1975OpoleZapłacono
67SzczygielskiBartłomiejMPOLMWO1973Lewin BrzeskiAmator
68SzcześniakNataliaKPOLMWO1993Dąbrówka GórnaMZapłacono
69SzczepańskiTomaszMPOLMMO, MWO1976OpoleMorsy Opole Aktywni ❄️
70SzczepańskaBożenaKPOLMMO, MWO1976OpoleMorsy Opole Aktywni ❄️
71SzczepaniakPawełMPOL1980TychySkorupa TriathlonZapłacono
72SzczepaniakAndrzejMPOLMWO1985Karłowice
73SzczecinaPawełMPOLMMO, MWO1993Opole
74SzaryMirosławMPOLMMO, MWO1966OpoleSTEGU RUNZapłacono
75SysEwaKPOL1978SiedlnicaSZapłacono
76SydorRadosławMPOLMMO, MWO, PFT1976OpoleTowarzystwo Pływackie Masters OpoleZapłacono
77SuslikDawidMPOLMWO1992KamionekLZapłacono
78StrzałkowskaUrszulaKPOLMMO, MWO1986OpoleZapłacono
79StrycharzBogdanMPOLMMO, MWO1977OpoleZapłacono
80StrukMarcinMPOLMWO1983PrószkówFalcon Team
81StronikowskiWojciechMPOLMWO, NNW1983SteblówDrużyna Stasia
82StrehlEwelinaKPOLMWO1988KrapkowiceKS OTMĘT KRAPKOWICEZapłacono
83StępieńKamilaKPOLMMO, MWO1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluSZapłacono
84StępieńGrzegorzMPOLMMO, MWO1977OpoleWieczorne Bieganie w OpoluLZapłacono
85StemplewskiSławomirMPOLMMO, MWO1984OpoleLZapłacono
86StefaniszynMarcinMPOLMWO1986BrzegSztuka Ruchu BrzegZapłacono
87StaszewskiBartłomiejMPOLMWO1991Krapkowice
88StarczykSławomirMPOLMMO, MWO1986Opole
89StarczykSebastianMPOLMMO, MWO1981OpoleKB Odra OpoleZapłacono
90StańczykPrzemekMPOLMWO1985Grudynia WielkaAntonTeamZapłacono
91StankiewiczSławomirMPOLMMO, MWO1992OpoleZapłacono
92StankiewiczMarcinMPOL1990GąsiorowiceXL
93StanekJakubMPOLMMO, MWO1996OpoleZapłacono
94SpringerKatarzynaKPOLMMO, MWO1984Opole
95SpalińskiPiotrMPOL1968OławaULKS Ziemia Oławska
96SowińskiMarcinMPOL1969Krzyżanowice
97SowaSylwiaKPOLMWO1973ZawadzkieZawadzkie biegnie
98SośnicaKatarzynaKPOLMMO, MWO1986OpoleKB Odra Opole
99SoszyńskiTomaszMPOLMWO1982ŁubnianyPOLARIS RUNNING TEAMZapłacono
100SokołowskaBarbaraKPOLMWO, PFT1973NamysłówDiehl Controls Running TeamZapłacono
Strona 1 z 6