maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VI TOYOTA Półmaraton Crossowy

Miejsce i data imprezy: Jelcz-Laskowice, 25 września 2022
Organizator: KB Harcownik Jelcz-Laskowice 
kontakt e-mail: kbharcownik@wp.pl

Partnerzy:
UMiG Jelcz-Laskowice
Nadleśnictwo Oława
Pływalnie Miejska w Jelczu-Laskowicach
Toyota Motor Manufacturing Poland Oddz. Łęg
Oława24.pl
TuOlawa.pl
Gazeta Powiatowa Wiadomości Oławskie
Tomasz Pawlicki -Fotografia Sportowa
Regulamin Regulamin biegów

.
Kategorie:
- Bieg 21,1 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 187
- Bieg 10,5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 187
- Marsz Nordic Walking 10,5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 187

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1BajsarowiczMarlenaKPOL21KM, K20, PSM1996Jelcz-LaskowiceIPA WrocławZapłacono
2BąkAlicjaKPOL10KM, K401978Jelcz-LaskowiceKB HarcownikZapłacono
3BiałaKatarzynaKPOL21KM, K201995WrocławZapłacono
4BiełuńskiSebastianMPOL21KM, M40, PSM1977WrocławZapłacono
5BiełuńskiSewerynMPOL10KM, M202005WrocławZapłacono
6BijakDorotaKPOL10KM, K60+1957WrocławZapłacono
7BrydaDorotaKPOL10KM, K501971BrzegEurodentZapłacono
8BukowskiMichałMPOL21KM, M401982OleśnicaniezrzeszonyZapłacono
9ByckiPrzemyslawMPOL21KM, M401981SzczodreZapłacono
10CiszewskiPawełMPOL10KM, M201994WroclawZapłacono
11CzajkaDominikMPOL21KM, M301988WrocławZapłacono
12DomskaAleksandraKPOL21KM, K401982StępinKB LUPUS OleśnicaZapłacono
13DyrczWojciechMPOL21KM, M501968WrocławBrakZapłacono
14FabjanWiesławMPOL10KM, M601960OleśnicaKubisia Team OleśnicaZapłacono
15FlankPawełMPOL10KM, M401974SiechniceChicken & FriendsZapłacono
16GłowackiTomaszMPOL21KM, M401980Nadolice WielkieMłynarze z NadolicZapłacono
17GolecGrzegorzMPOL21KM, M401977Nadolice WielkieZapłacono
18GrzesiakPrzemysławMPOL21KM, M301984WrocławZapłacono
19GrzędaJolantaKPOL21KM, K301983Jelcz- LaskowiceKB HarcownikZapłacono
20HorodyńskaMirosławaKPOL21KM, K401975KarłowiceKotwica BrzegZapłacono
21JarosławskiMarcinMPOL21KM, M301987Jelcz-LaskowiceBrakZapłacono
22JaworskiArturMPOL21KM, M50, PSM1967Brzezia ŁąkaKPZ SforaZapłacono
23JaworskiKacperMPOL21KM, M202001WrocławParkrun WrocławZapłacono
24JędrasRemigiuszMPOL10KM, M401979MiłoszyceZapłacono
25JurczakRadosławMPOL21KM, M401980WrocławMacmaZapłacono
26KarawajcewMichałMPOL21KM, M301987Jelcz-LaskowiceZapłacono
27KowalAgnieszkaKPOL10KM, K401979WrocławZapłacono
28KowalskiJarosławMPOL21KM, M501972WrocławniezrzeszonyZapłacono
29KozakBartoszMPOL21KM, M401978DługołękaKOZAKIZapłacono
30KozakEwaKPOL21KM, K401979DługołękaKOZAKIZapłacono
31KożuchowskiMichałMPOL21KM, M201999WrocławBrakZapłacono
32KronerEdytaKPOL10KM, K401977WrocławZapłacono
33KronerKamilMPOL10KM, M202004WrocławZapłacono
34KuriataKarolMPOL21KM, M401982Jelcz-LaskowiceInvest houseZapłacono
35KurilecKrzysztofMPOL21KM, M501964WrocławMatner Running TeamZapłacono
36LipińskiMaciejMPOL10KM, M301986OławaZapłacono
37ŁadońskaEwaKPOL10KM, K60+1959WrocławParkrun WrocławZapłacono
38ŁukasikLeszekMPOL21KM, M601959OławaZapłacono
39MilińskaLiliannaKPOL10KM, K401981NiemodlinNiemodlin biegaZapłacono
40MroczekAgnieszkaKPOL10KM, K301990WrocławChicken&friendsZapłacono
41MusurAdamMPOL10KM, M70+1952OlesnicaSZERSZEN OLESNICAZapłacono
42NiedbalskiMarcinMPOL21KM, M301991WróblowiceZapłacono
43OlejnikEwaKPOL21KM, K401982Brzezia ŁąkaPluto's TeamZapłacono
44PeszkoRafałMPOL10KM, M201995WrocławDąbrowski TeamZapłacono
45PontusRobertMPOL10KM, M301985OleśnicaCOB / Pędzikem do mety ;)Zapłacono
46PopielarczykAdriannaKPOL10KM, K401974Wilczyce, Długołęka, Wrocławski, DolnośląskieZapłacono
47RupińskaPaulinaKPOL10KM, K401978SiechniceZapłacono
48SiciarzMarcinMPOL21KM, M401978OławaBrakZapłacono
49SkomraAnnaKPOLNW1969BykówMACMAZapłacono
50SobczykMartaKPOL21KM, K401980OławaniezrzeszonyZapłacono
51SroczyńskiMaciejMPOL10KM, M401981Żerniki WrocławskieZapłacono
52StankiewiczIzabelaKPOL10KM, K40, PSM1977WrocławWojsko PolskieZapłacono
53StefańskiDariuszMPOL21KM, M401982WrocławMikaGOZapłacono
54SzałajkoAnnaKPOL10KM, K60+1962WrocławParkrun WrocławZapłacono
55SzałajkoJerzyMPOL10KM, M601962WrocławParkrun WrocławZapłacono
56SzlachetkaKatarzynaKPOL21KM, K301984WroclawZapłacono
57SzulcMarcinMPOL10KM, M401980KiełczówMacmaZapłacono
58TkaczykPrzemysławMPOL21KM, M401982MiloszyceBrakZapłacono
59UbernaMarcinMPOL21KM, M401975GrobliceSparta ZiębiceZapłacono
60WójcikDariuszMPOL10KM, M301989BykówBrakZapłacono
61WróblewskiMieczysławMPOL10KM, M601956WrocławWKTri WrocławZapłacono
62ZborowskiPiotrMPOL21KM, M501971WrocławMacmaZapłacono
63ZuzewiczRafałMPOL21KM, M401981KluczborkBrakZapłacono
64BarwińskiJarosławMPOL10KM, M401977Jelcz-LaskowiceKB Harcownik
65BatógJózefinaKPOL21KM, K401976Oława
66BąkowskiTomaszMPOL21KM, M401977OławaAutoliv Run Team
67BednarczykWiesławMPOL10KM, M601956BrzegKotwica Brzeg
68BiałekPiotrMPOL10KM, M401981PrzeczaStan Umysłu Lewin biega
69BizańskaBarbaraKPOLNW1972MałujowiceKraina Miodem Płynąca
70BizańskiIreneuszMPOLNW1970MałujowiceKraina Miodem Płynąca
71BlajerskiZbigniewMPOL10KM, M501967Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR 走
72BoikoSnizhanaKUKR10KM, K301988Jelcz-LaskowiceDolnośląskie
73BorowiakMarcinMPOL21KM, M401982Jelcz-Laskowice
74BoykoHennadiyMUKR10KM, M501963Jelch-LascowiceTOYOTA RUNMATOR
75CieleckiRemigiuszMPOL21KM, M202002Oława
76CzapigaRobertMPOL10KM, M501971WrocławToyota
77Dobrowolska-ŚwiątekElżbietaKPOL10KM, K501963Kamieniec WrocławskiZabiegani Dobrowolscy
78DuszakMarcinMPOL10KM, M401979Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR 走
79DziedzicDamianMPOL21KM, M301991Wrocław
80ElżbieciakDamianMPOL10KM, M301986LubszaAutoliv Run Team
81FilipekWojciechMPOL21KM, M301990Wroclaw
82GołofitŁukaszMPOL21KM, M20, PSM1993Jelcz-Laskowice
83GorlowskiEmilMPOL21KM, M401979ŚwidnicaEmil Gorlowski
84GronczewskaMartaKPOL10KM, K401982OleśnicaSlow Jogging Oleśnica
85HałasMarekMPOL21KM, M501969Wrocław
86JanczykPiotrMPOL10KM, M301989Minkowice Oławskie
87JankowskaAnnaKPOLNW1981OławaOława -Janików
88JasickiHenrykMPOL21KM, M601961OławaOławska Grupa Biegowa
89JasńskiMarcinMPOL10KM, M401978OławaTOYOTA RUNMATOR 走
90KaczanZdzisławMPOL10KM, M601953BrzegNiezrzeszony
91KalińskiKrzysztofMPOL21KM, M401981Grodków
92KęśminowiczKrzysztofMPOL10KM, M401973BrzegPolaris
93KiedrowiczMonikaKPOL10KM, K301992OławaKrasnale
94KiedrowiczTadeuszMPOL10KM, M501966OławaKrasnale
95KipczakWiktorMPOL10KM, M70+1948ChwałowiceKB Harcownik
96KłakArturMPOL21KM, M201993Radynia
97KminiakPeterMSVK10KM, M401976MiłoszyceAutoliv Run Team
98KopczyńskaBeataKPOL10KM, K401982BoguszyceMacma
99KubiakTomaszMPOLNW1976Jelcz-LaskowiceWSHE Brzeg
100KurzawińskiBogdanMPOL10KM, M301988MiłoszyceAutoliv Run Team
Strona 1 z 2