maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VI TOYOTA Półmaraton Crossowy

Miejsce i data imprezy: Jelcz-Laskowice, 25 września 2022
Organizator: KB Harcownik Jelcz-Laskowice 
kontakt e-mail: kbharcownik@wp.pl

Partnerzy:
UMiG Jelcz-Laskowice
Nadleśnictwo Oława
Pływalnie Miejska w Jelczu-Laskowicach
Toyota Motor Manufacturing Poland Oddz. Łęg
Oława24.pl
TuOlawa.pl
Gazeta Powiatowa Wiadomości Oławskie
Tomasz Pawlicki -Fotografia Sportowa
Regulamin Regulamin biegów

.
Kategorie:
- Bieg 21,1 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 187
- Bieg 10,5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 187
- Marsz Nordic Walking 10,5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 187

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1KiedrowiczTadeuszMPOL10KM, M501966OławaKrasnale
2KiedrowiczMonikaKPOL10KM, K301992OławaKrasnale
3MajkaBartoszMPOL10KM, M301991OławaKrasnale
4BajsarowiczMarlenaKPOL21KM, K20, PSM1996Jelcz-LaskowiceIPA WrocławZapłacono
5CieleckiRemigiuszMPOL21KM, M202002Oława
6PaprockiRemigiuszMPOL21KM, M401978Jelcz-LaskowiceKB Harcownik
7UrbańskiDariuszMPOL21KM, M401982Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR
8Makuch-KrysiakEwelinaKPOLNW1982Łukowice Brzeskie
9BoykoHennadiyMUKR10KM, M501963Jelch-LascowiceTOYOTA RUNMATOR
10PalczewskiTomaszMPOL21KM, M401973OławaBrak
11JarosławskiMarcinMPOL21KM, M301987Jelcz-LaskowiceBrakZapłacono
12ŚmigielskiDawidMPOL21KM, M201994Wrocław
13BizańskiIreneuszMPOLNW1970MałujowiceKraina Miodem Płynąca
14BizańskaBarbaraKPOLNW1972MałujowiceKraina Miodem Płynąca
15PeszkoRafałMPOL10KM, M201995WrocławDąbrowski TeamZapłacono
16CiszewskiPawełMPOL10KM, M201994WroclawZapłacono
17MroczekAgnieszkaKPOL10KM, K301990WrocławChicken&friendsZapłacono
18FlankPawełMPOL10KM, M401974SiechniceChicken & FriendsZapłacono
19SzlachetkaKatarzynaKPOL21KM, K301984WroclawZapłacono
20KowalAgnieszkaKPOL10KM, K401979WrocławZapłacono
21DuszakMarcinMPOL10KM, M401979Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR 走
22SidorAlicjaKPOL10KM, K301984Grędzina
23BukowskiMichałMPOL21KM, M401982OleśnicaniezrzeszonyZapłacono
24PietrzakMonikaKPOL21KM, K301991Oborniki Śląskie
25WieczorekPiotrMPOL10KM, M601961OleśnicaCała Oleśnica Biega
26SzyjkaIzabelaKPOLNW1983Kamieniec WrocławskiNORDIKI
27NowińskiJuliuszMPOL10KM, M401980Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR 走
28KalińskiKrzysztofMPOL21KM, M401981Grodków
29KurilecKrzysztofMPOL21KM, M501964WrocławMatner Running TeamZapłacono
30GolecGrzegorzMPOL21KM, M401977Nadolice WielkieZapłacono
31UbernaMarcinMPOL21KM, M401975GrobliceSparta ZiębiceZapłacono
32FilipekWojciechMPOL21KM, M301990Wroclaw
33MikośMarcinMPOL21KM, M201997Opole
34DomskaAleksandraKPOL21KM, K401982StępinKB LUPUS OleśnicaZapłacono
35PiskorskaKatarzynaKPOL21KM, K401974OlszankaKotwica Brzeg
36SobczykMartaKPOL21KM, K401980OławaniezrzeszonyZapłacono
37PudłoPiotrMPOL21KM, M301987ZawoniaKB SZERSZEŃ OLEŚNICA
38BatógJózefinaKPOL21KM, K401976Oława
39TomczakPawełMPOLNW1981Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR
40JasńskiMarcinMPOL10KM, M401978OławaTOYOTA RUNMATOR 走
41ZuzewiczRafałMPOL21KM, M401981KluczborkBrakZapłacono
42SobczakRenataKPOL10KM, K60+1953OleśnicaKB LUPUS Oleśnica
43JankowskaAnnaKPOLNW1981OławaOława -Janików
44MilińskaLiliannaKPOL10KM, K401981NiemodlinNiemodlin biegaZapłacono
45ParuchJulitaKPOLNW1988WrocławBrak
46StankiewiczIzabelaKPOL10KM, K40, PSM1977WrocławWojsko PolskieZapłacono
47KożuchowskiMichałMPOL21KM, M201999WrocławBrakZapłacono
48KozakBartoszMPOL21KM, M401978DługołękaKOZAKIZapłacono
49KozakEwaKPOL21KM, K401979DługołękaKOZAKIZapłacono
50Urbańska-KrawczykIzabelaKPOL10KM, K60+1958Kamieniec WrocławskiAmator emeryt
51RespondekDariuszMPOL21KM, M401974Wrocław
52KubiakTomaszMPOLNW1976Jelcz-LaskowiceWSHE Brzeg
53DyrczWojciechMPOL21KM, M501968WrocławBrakZapłacono
54BąkAlicjaKPOL10KM, K401978Jelcz-LaskowiceKB HarcownikZapłacono
55OsińskaWeronikaKPOL21KM, K201993WałbrzychPREDATORS WAŁBRZYCH
56WojdanowskiJanMPOL21KM, M601962Jelcz-LaskowiceKB Harcownik
57TkaczykPrzemysławMPOL21KM, M401982MiloszyceBrakZapłacono
58SiciarzMarcinMPOL21KM, M401978OławaBrakZapłacono
59JaworskiArturMPOL21KM, M50, PSM1967Brzezia ŁąkaKPZ SforaZapłacono
60BlajerskiZbigniewMPOL10KM, M501967Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR 走
61MaciejewskiMichałMPOL21KM, M401980Kamieniec Wrocławskiniezrzeszony
62GłowackiTomaszMPOL21KM, M401980Nadolice WielkieMłynarze z NadolicZapłacono
63LitwinAgnieszkaKPOL10KM, K401978Jelcz Laskowice DolnośląskieTOYOTA RUNMATOR
64DziedzicDamianMPOL21KM, M301991Wrocław
65StefańskiDariuszMPOL21KM, M401982WrocławMikaGOZapłacono
66ByckiPrzemyslawMPOL21KM, M401981SzczodreZapłacono
67GrzesiakPrzemysławMPOL21KM, M301984WrocławZapłacono
68GronczewskaMartaKPOL10KM, K401982OleśnicaSlow Jogging Oleśnica
69JędrasRemigiuszMPOL10KM, M401979MiłoszyceZapłacono
70MalcherAdamMPOL21KM, M501968Mroczeń
71MusurAdamMPOL10KM, M70+1952OlesnicaSZERSZEN OLESNICAZapłacono
72ZborowskiPiotrMPOL21KM, M501971WrocławMacmaZapłacono
73SkomraAnnaKPOLNW1969BykówMACMAZapłacono
74KopczyńskaBeataKPOL10KM, K401982BoguszyceMacma
75OkrasaTomaszMPOL21KM, M401982OleśnicaCała Oleśnica Biega
76KłakArturMPOL21KM, M201993Radynia
77BiełuńskiSebastianMPOL21KM, M40, PSM1977WrocławZapłacono
78BiełuńskiSewerynMPOL10KM, M202005WrocławZapłacono
79FabjanWiesławMPOL10KM, M601960OleśnicaKubisia Team OleśnicaZapłacono
80BiałaKatarzynaKPOL21KM, K201995WrocławZapłacono
81ZmitrowiczNorbertMPOL21KM, M401975PoznańKlima-Raflik
82KaczanZdzisławMPOL10KM, M601953BrzegNiezrzeszony
83PlechunArtemMUKR21KM, M201993Jelcz-LaskowiceBrak
84JurczakRadosławMPOL21KM, M401980WrocławMacmaZapłacono
85MrozińskiKamilMPOL21KM, M201995OleśnicaBrak
86SłowińskaPaulinaKPOL10KM, K201996OleśnicaBrak
87WójcikDariuszMPOL10KM, M301989BykówBrakZapłacono
88SztalBożenaKPOLNW1982OławaAutoliv Run Team
89KminiakPeterMSVK10KM, M401976MiłoszyceAutoliv Run Team
90MagieraZbigniewMPOL10KM, M501965Obórkiniezrzeszony
91ŁukiewiczAgnieszkaKPOL21KM, K401981JanikówAutoliv Run Team
92ŁukasikLeszekMPOL21KM, M601959OławaZapłacono
93ŁadońskaEwaKPOL10KM, K60+1959WrocławParkrun WrocławZapłacono
94BijakDorotaKPOL10KM, K60+1957WrocławZapłacono
95RozwadowskiTomaszMPOL10KM, M501971BrzegAutoliv Run Team
96ZającAleksandraKPOL21KM, K301989OławaAutoliv Run Team
97SroczyńskiMaciejMPOL10KM, M401981Żerniki WrocławskieZapłacono
98PopielarczykAdriannaKPOL10KM, K401974Wilczyce, Długołęka, Wrocławski, DolnośląskieZapłacono
99BoikoSnizhanaKUKR10KM, K301988Jelcz-LaskowiceDolnośląskie
100NiedbalskiMarcinMPOL21KM, M301991WróblowiceZapłacono
Strona 1 z 2