maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VI TOYOTA Półmaraton Crossowy

Miejsce i data imprezy: Jelcz-Laskowice, 25 września 2022
Organizator: KB Harcownik Jelcz-Laskowice 
kontakt e-mail: kbharcownik@wp.pl

Partnerzy:
UMiG Jelcz-Laskowice
Nadleśnictwo Oława
Pływalnie Miejska w Jelczu-Laskowicach
Toyota Motor Manufacturing Poland Oddz. Łęg
Oława24.pl
TuOlawa.pl
Gazeta Powiatowa Wiadomości Oławskie
Tomasz Pawlicki -Fotografia Sportowa
Regulamin Regulamin biegów

.
Kategorie:
- Bieg 21,1 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 193
- Bieg 10,5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 193
- Marsz Nordic Walking 10,5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 193

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1SroczyńskiMaciejMPOL10KM, M401981Żerniki WrocławskieZapłacono
2PudłoPiotrMPOL21KM, M301987ZawoniaKB SZERSZEŃ OLEŚNICA
3NiedbalskiMarcinMPOL21KM, M301991WróblowiceZapłacono
4BiałaKatarzynaKPOL21KM, K201995WrocławZapłacono
5BiełuńskiSebastianMPOL21KM, M40, PSM1977WrocławZapłacono
6BiełuńskiSewerynMPOL10KM, M202005WrocławZapłacono
7BijakDorotaKPOL10KM, K60+1957WrocławZapłacono
8CzajkaDominikMPOL21KM, M301988WrocławZapłacono
9CzapigaRobertMPOL10KM, M501971WrocławToyota
10DyrczWojciechMPOL21KM, M501968WrocławBrakZapłacono
11DziedzicDamianMPOL21KM, M301991Wrocław
12GrzesiakPrzemysławMPOL21KM, M301984WrocławZapłacono
13HałasMarekMPOL21KM, M501969Wrocław
14JaworskiKacperMPOL21KM, M202001WrocławParkrun WrocławZapłacono
15JurczakRadosławMPOL21KM, M401980WrocławMacmaZapłacono
16KowalAgnieszkaKPOL10KM, K401979WrocławZapłacono
17KowalskiJarosławMPOL21KM, M501972WrocławniezrzeszonyZapłacono
18KożuchowskiMichałMPOL21KM, M201999WrocławBrakZapłacono
19KronerEdytaKPOL10KM, K401977WrocławZapłacono
20KronerKamilMPOL10KM, M202004WrocławZapłacono
21KurilecKrzysztofMPOL21KM, M501964WrocławMatner Running TeamZapłacono
22LisowiecEwaKPOL10KM, K301990Wrocław
23ŁadońskaEwaKPOL10KM, K60+1959WrocławParkrun WrocławZapłacono
24MroczekAgnieszkaKPOL10KM, K301990WrocławChicken&friendsZapłacono
25ParuchJulitaKPOLNW1988WrocławBrak
26PeszkoRafałMPOL10KM, M201995WrocławDąbrowski TeamZapłacono
27RespondekDariuszMPOL21KM, M401974Wrocław
28StankiewiczIzabelaKPOL10KM, K40, PSM1977WrocławWojsko PolskieZapłacono
29StasiakWłodzimierzMPOL21KM, M301983WrocławAutoliv Run Team
30StefańskiDariuszMPOL21KM, M401982WrocławMikaGOZapłacono
31SzałajkoAnnaKPOL10KM, K60+1962WrocławParkrun WrocławZapłacono
32SzałajkoJerzyMPOL10KM, M601962WrocławParkrun WrocławZapłacono
33ŚmigielskiDawidMPOL21KM, M201994Wrocław
34WąsikMarekMPOL10KM, M601960WrocławKłyste Morsy Wrocław
35ZborowskiPiotrMPOL21KM, M501971WrocławMacmaZapłacono
36CiszewskiPawełMPOL10KM, M201994WroclawZapłacono
37FilipekWojciechMPOL21KM, M301990Wroclaw
38SławińskaMagdalenaKPOL10KM, K301985Wroclaw
39SzlachetkaKatarzynaKPOL21KM, K301984WroclawZapłacono
40PopielarczykAdriannaKPOL10KM, K401974Wilczyce, Długołęka, Wrocławski, DolnośląskieZapłacono
41OsińskaWeronikaKPOL21KM, K201993WałbrzychPREDATORS WAŁBRZYCH
42ByckiPrzemyslawMPOL21KM, M401981SzczodreZapłacono
43DomskaAleksandraKPOL21KM, K401982StępinKB LUPUS OleśnicaZapłacono
44FlankPawełMPOL10KM, M401974SiechniceChicken & FriendsZapłacono
45KłakArturMPOL21KM, M201993Radynia
46BiałekPiotrMPOL10KM, M401981PrzeczaStan Umysłu Lewin biega
47ZmitrowiczNorbertMPOL21KM, M401975PoznańKlima-Raflik
48MikośMarcinMPOL21KM, M201997Opole
49BatógJózefinaKPOL21KM, K401976Oława
50BąkowskiTomaszMPOL21KM, M401977OławaAutoliv Run Team
51CieleckiRemigiuszMPOL21KM, M202002Oława
52JankowskaAnnaKPOLNW1981OławaOława -Janików
53JasickiHenrykMPOL21KM, M601961OławaOławska Grupa Biegowa
54JasńskiMarcinMPOL10KM, M401978OławaTOYOTA RUNMATOR 走
55KiedrowiczMonikaKPOL10KM, K301992OławaKrasnale
56KiedrowiczTadeuszMPOL10KM, M501966OławaKrasnale
57KyianovViktorMPOL21KM, M201994OławaTOYOTA RUNMATOR
58LipińskiMaciejMPOL10KM, M301986OławaZapłacono
59ŁukasikLeszekMPOL21KM, M601959OławaZapłacono
60MajkaBartoszMPOL10KM, M301991OławaKrasnale
61PalczewskiTomaszMPOL21KM, M401973OławaBrak
62SiciarzMarcinMPOL21KM, M401978OławaBrakZapłacono
63SobczykMartaKPOL21KM, K401980OławaniezrzeszonyZapłacono
64SztalBożenaKPOLNW1982OławaAutoliv Run Team
65ŚwierzkoRobertMPOL10KM, M401980OławaOby do mety
66ZającAleksandraKPOL21KM, K301989OławaAutoliv Run Team
67PiskorskaKatarzynaKPOL21KM, K401974OlszankaKotwica Brzeg
68BukowskiMichałMPOL21KM, M401982OleśnicaniezrzeszonyZapłacono
69FabjanWiesławMPOL10KM, M601960OleśnicaKubisia Team OleśnicaZapłacono
70GronczewskaMartaKPOL10KM, K401982OleśnicaSlow Jogging Oleśnica
71MrozińskiKamilMPOL21KM, M201995OleśnicaBrak
72OkrasaTomaszMPOL21KM, M401982OleśnicaCała Oleśnica Biega
73PontusRobertMPOL10KM, M301985OleśnicaCOB / Pędzikem do mety ;)Zapłacono
74SłowińskaPaulinaKPOL10KM, K201996OleśnicaBrak
75SobczakRenataKPOL10KM, K60+1953OleśnicaKB LUPUS Oleśnica
76WieczorekPiotrMPOL10KM, M601961OleśnicaCała Oleśnica Biega
77MusurAdamMPOL10KM, M70+1952OlesnicaSZERSZEN OLESNICAZapłacono
78MagieraZbigniewMPOL10KM, M501965Obórkiniezrzeszony
79PietrzakMonikaKPOL21KM, K301991Oborniki Śląskie
80MilińskaLiliannaKPOL10KM, K401981NiemodlinNiemodlin biegaZapłacono
81GłowackiTomaszMPOL21KM, M401980Nadolice WielkieMłynarze z NadolicZapłacono
82GolecGrzegorzMPOL21KM, M401977Nadolice WielkieZapłacono
83MalcherAdamMPOL21KM, M501968Mroczeń
84JanczykPiotrMPOL10KM, M301989Minkowice Oławskie
85JędrasRemigiuszMPOL10KM, M401979MiłoszyceZapłacono
86KminiakPeterMSVK10KM, M401976MiłoszyceAutoliv Run Team
87KurzawińskiBogdanMPOL10KM, M301988MiłoszyceAutoliv Run Team
88TkaczykPrzemysławMPOL21KM, M401982MiloszyceBrakZapłacono
89BizańskaBarbaraKPOLNW1972MałujowiceKraina Miodem Płynąca
90BizańskiIreneuszMPOLNW1970MałujowiceKraina Miodem Płynąca
91Makuch-KrysiakEwelinaKPOLNW1982Łukowice Brzeskie
92ElżbieciakDamianMPOL10KM, M301986LubszaAutoliv Run Team
93ZuzewiczRafałMPOL21KM, M401981KluczborkBrak
94SzulcMarcinMPOL10KM, M401980KiełczówMacmaZapłacono
95HorodyńskaMirosławaKPOL21KM, K401975KarłowiceKotwica Brzeg
96SemeniukMarzenaKPOL21KM, K301984KarłowiceKotwica Brzeg
97MaciejewskiMichałMPOL21KM, M401980Kamieniec Wrocławskiniezrzeszony
98SzyjkaIzabelaKPOLNW1983Kamieniec WrocławskiNORDIKI
99Urbańska-KrawczykIzabelaKPOL10KM, K60+1958Kamieniec WrocławskiAmator emeryt
100BajsarowiczMarlenaKPOL21KM, K20, PSM1996Jelcz-LaskowiceIPA WrocławZapłacono
Strona 1 z 2