maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VI TOYOTA Półmaraton Crossowy

Miejsce i data imprezy: Jelcz-Laskowice, 25 września 2022
Organizator: KB Harcownik Jelcz-Laskowice 
kontakt e-mail: kbharcownik@wp.pl

Partnerzy:
UMiG Jelcz-Laskowice
Nadleśnictwo Oława
Pływalnie Miejska w Jelczu-Laskowicach
Toyota Motor Manufacturing Poland Oddz. Łęg
Oława24.pl
TuOlawa.pl
Gazeta Powiatowa Wiadomości Oławskie
Tomasz Pawlicki -Fotografia Sportowa
Regulamin Regulamin biegów

.
Kategorie:
- Bieg 21,1 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 227
- Bieg 10,5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 227
- Marsz Nordic Walking 10,5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 227

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1KiedrowiczMonikaKPOL10KM, K301992OławaKrasnale
2MroczekAgnieszkaKPOL10KM, K301990WrocławChicken&friendsZapłacono
3SidorAlicjaKPOL10KM, K301984Grędzina
4BąkAlicjaKPOL10KM, K401978Jelcz-LaskowiceKB HarcownikZapłacono
5GronczewskaMartaKPOL10KM, K401982OleśnicaSlow Jogging Oleśnica
6KowalAgnieszkaKPOL10KM, K401979WrocławZapłacono
7LitwinAgnieszkaKPOL10KM, K401978Jelcz Laskowice DolnośląskieTOYOTA RUNMATOR
8MilińskaLiliannaKPOL10KM, K401981NiemodlinNiemodlin biegaZapłacono
9StankiewiczIzabelaKPOL10KM, K40, PSM1977WrocławWojsko PolskieZapłacono
10SobczakRenataKPOL10KM, K60+1953OleśnicaKB LUPUS Oleśnica
11Urbańska-KrawczykIzabelaKPOL10KM, K60+1958Kamieniec WrocławskiAmator emeryt
12CiszewskiPawełMPOL10KM, M201994WroclawZapłacono
13PeszkoRafałMPOL10KM, M201995WrocławDąbrowski TeamZapłacono
14MajkaBartoszMPOL10KM, M301991OławaKrasnale
15DuszakMarcinMPOL10KM, M401979Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR 走
16FlankPawełMPOL10KM, M401974SiechniceChicken & FriendsZapłacono
17JasńskiMarcinMPOL10KM, M401978OławaTOYOTA RUNMATOR 走
18JędrasRemigiuszMPOL10KM, M401979MiłoszyceZapłacono
19NowińskiJuliuszMPOL10KM, M401980Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR 走
20BlajerskiZbigniewMPOL10KM, M501967Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR 走
21BoykoHennadiyMUKR10KM, M501963Jelch-LascowiceTOYOTA RUNMATOR
22KiedrowiczTadeuszMPOL10KM, M501966OławaKrasnale
23WieczorekPiotrMPOL10KM, M601961OleśnicaCała Oleśnica Biega
24MusurAdamMPOL10KM, M70+1952OlesnicaSZERSZEN OLESNICA
25OsińskaWeronikaKPOL21KM, K201993WałbrzychPREDATORS WAŁBRZYCH
26BajsarowiczMarlenaKPOL21KM, K20, PSM1996Jelcz-LaskowiceIPA WrocławZapłacono
27PietrzakMonikaKPOL21KM, K301991Oborniki Śląskie
28SzlachetkaKatarzynaKPOL21KM, K301984Wroclaw
29BatógJózefinaKPOL21KM, K401976Oława
30DomskaAleksandraKPOL21KM, K401982StępinKB LUPUS OleśnicaZapłacono
31KozakEwaKPOL21KM, K401979DługołękaKOZAKIZapłacono
32PiskorskaKatarzynaKPOL21KM, K401974OlszankaKotwica Brzeg
33SobczykMartaKPOL21KM, K401980OławaniezrzeszonyZapłacono
34CieleckiRemigiuszMPOL21KM, M202002Oława
35KożuchowskiMichałMPOL21KM, M201999WrocławBrakZapłacono
36MikośMarcinMPOL21KM, M201997Opole
37ŚmigielskiDawidMPOL21KM, M201994Wrocław
38DziedzicDamianMPOL21KM, M301991Wrocław
39FilipekWojciechMPOL21KM, M301990Wroclaw
40GrzesiakPrzemysławMPOL21KM, M301984WrocławZapłacono
41JarosławskiMarcinMPOL21KM, M301987Jelcz-LaskowiceBrakZapłacono
42PudłoPiotrMPOL21KM, M301987ZawoniaKB SZERSZEŃ OLEŚNICA
43BukowskiMichałMPOL21KM, M401982OleśnicaniezrzeszonyZapłacono
44ByckiPrzemyslawMPOL21KM, M401981Szczodre
45GłowackiTomaszMPOL21KM, M401980Nadolice WielkieMłynarze z Nadolic
46GolecGrzegorzMPOL21KM, M401977Nadolice WielkieZapłacono
47KalińskiKrzysztofMPOL21KM, M401981Grodków
48KozakBartoszMPOL21KM, M401978DługołękaKOZAKIZapłacono
49MaciejewskiMichałMPOL21KM, M401980Kamieniec Wrocławskiniezrzeszony
50PalczewskiTomaszMPOL21KM, M401973OławaBrak
51PaprockiRemigiuszMPOL21KM, M401978Jelcz-LaskowiceKB Harcownik
52RespondekDariuszMPOL21KM, M401974Wrocław
53SiciarzMarcinMPOL21KM, M401978OławaBrakZapłacono
54StefańskiDariuszMPOL21KM, M401982WrocławMikaGO
55TkaczykPrzemysławMPOL21KM, M401982MiloszyceBrakZapłacono
56UbernaMarcinMPOL21KM, M401975GrobliceSparta Ziębice
57UrbańskiDariuszMPOL21KM, M401982Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR
58ZuzewiczRafałMPOL21KM, M401981KluczborkBrak
59DyrczWojciechMPOL21KM, M501968WrocławBrakZapłacono
60KurilecKrzysztofMPOL21KM, M501964WrocławMatner Running TeamZapłacono
61MalcherAdamMPOL21KM, M501968Mroczeń
62JaworskiArturMPOL21KM, M50, PSM1967Brzezia ŁąkaKPZ Sfora
63WojdanowskiJanMPOL21KM, M601962Jelcz-LaskowiceKB Harcownik
64BizańskaBarbaraKPOLNW1972MałujowiceKraina Miodem Płynąca
65BizańskiIreneuszMPOLNW1970MałujowiceKraina Miodem Płynąca
66JankowskaAnnaKPOLNW1981OławaOława -Janików
67KubiakTomaszMPOLNW1976Jelcz-LaskowiceWSHE Brzeg
68Makuch-KrysiakEwelinaKPOLNW1982Łukowice Brzeskie
69ParuchJulitaKPOLNW1988WrocławBrak
70SzyjkaIzabelaKPOLNW1983Kamieniec WrocławskiNORDIKI
71TomczakPawełMPOLNW1981Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR