maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

13. PKO Bytomski Półmaraton

13. PKO Bytomski Półmaraton
Miejsce i data imprezy: Bytom, 17 września 2022
Organizator: Towarzystwo Tenisa Stołowego Polonia Bytom
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu

Patronat honorowy:
Prezydent Bytomia - Mariusz Wołosz
Parafia Świętego Krzyża w Bytomiu-Miechowicach

Współorganizatorzy:
Centrum Handlowe Atrium Plejada
Castorama Bytom
Carrefour Bytom
Regulamin Regulamin

Półmaraton - trasa atestowana!!

Wzór zgody na odebranie pakietu przez osobę trzecią
Kategorie:
- 13. PKO Bytomski PółmaratonWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 2591
- Bieg na 10,5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 2591
- Bieg na 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 2591
- Marsz Nordic Walking na 10,5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 2591

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 5
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1BaranowiczArkadiuszMPOL10KM1969Ruda ŚląskaADS MasnaL
2BiałasikKrzysztofMPOL10KM1975PtakowiceXLZapłacono
3BogackiTomaszMPOL10KM1984Piekary ŚląskieM
4BokMarcinMPOL10KM1994ŻędowiceMała Panew Team ZawadzkieS
5BokPiotrMPOL10KM1967ŻędowiceMała Panew Team ZawadzkieS
6CzernyEwaKPOL10KM1970ByyomM
7CzerwonkoAnnaKPOL10KM1983BytomMZapłacono
8FraszewskiPawełMPOL10KM1961ŁodygowiceMZapłacono
9GismanJerzyMPOL10KM1981Bytom - MiechowiceZDROWE STOPY w MiechowicachLZapłacono
10GismanWojciechMPOL10KM1972ChorzówZDROWE STOPY MiechowiceLZapłacono
11GórkaKatarzynaKPOL10KM1986BytomSisters TeamMZapłacono
12GryzikMichałMPOL10KM1984BytomSU 07MZapłacono
13GwardaŁukaszMPOL10KM1991BytomXL
14JabłońskiTomaszMPOL10KM1988BytomXL
15JadczykJarosławMPOL10KM1988Tarnowskie GóryLZapłacono
16JaniczekŁukaszMPOL10KM2004RadzionkówXXLZapłacono
17JarońGrzegorzMPOL10KM1977BytomXLZapłacono
18JarońKatarzynaKPOL10KM1979BytomMZapłacono
19JarońMilenaKPOL10KM2006BytomLZapłacono
20JochymekKarolinaKPOL10KM1992GliwiceM
21KałużaMateuszMPOL10KM1985Tarnowskie GóryS
22KolberBartoszMPOL10KM1980GliwiceL
23KrupaMarcinMPOL10KM1994BytomL
24KućKrzysztofMPOL10KM1979BytomKMP BytomXL
25Kudła-GwardaAgnieszkaKPOL10KM1992BytomS
26LechKrzysztofMPOL10KM1979Piekary ŚląskieL
27LitwinAleksandraKPOL10KM1983BytomAtrium PlejadaMZapłacono
28LubczykMonikaKPOL10KM1995BytomM
29MajeranowskiMarekMPOL10KM1978BytomSmoleń BiegaLZapłacono
30ManowskiPootrMPOL10KM1987Ruda ŚlaskaL
31MatućAleksandraKPOL10KM1974BytomMiechowicka Grupa BiegowaM
32MazurKrzysztofMPOL10KM1992CzęstochowaL
33MichalikTomaszMPOL10KM1979Nowe ChechłoL
34MorawiecDariusz MorawiecMPOL10KM1969BytomM
35NosalDawidMPOL10KM1995KietrzKS Gryf KietrzMZapłacono
36NowokBożenaKPOL10KM1972Tarnowskie GóryS
37OlejniczakMarcinMPOL10KM1993BytomLZapłacono
38PawnukJanMPOL10KM1958Tarnowskie GóryL
39PotkańskaKarolinaKPOL10KM1985BytomM
40RasałaJoannaKPOL10KM1973BytomL
41RasałaMarekMPOL10KM1971UdaninSZapłacono
42RasałaRobertMPOL10KM1971BytomM
43ReichelAnnaKPOL10KM1986Ruda ŚląskaM
44RogowskiMaciekMPOL10KM1973Tarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie GóryM
45RudaKrzysztofMPOL10KM1985BytomLZapłacono
46RychlikJanMPOL10KM2002BytomLZapłacono
47SafaderMałgorzataKPOL10KM1996BytomSisters TeamLZapłacono
48SłuszniakŁukaszMPOL10KM1974GliwiceLZapłacono
49SobotaŁukaszMPOL10KM1992BytomL
50StolarskiTomaszMPOL10KM1979BytomXLZapłacono
51StrojekAlicjaKPOL10KM2004BytomS
52StruśKlaudiaKPOL10KM1996CzęstochowaSisters TeamS
53StypkaJoannaKPOL10KM1989BytomMZapłacono
54SwędrakZbigniewMPOL10KM1967RusiecMZapłacono
55Szołtysik - KaczmarekKatarzynaKPOL10KM1984BytomSZapłacono
56SzymańskaAgataKPOL10KM1985ZabrzeM
57TyrtaniaSylwiaKPOL10KM1980BoruszowiceBOR TEAM BORUSZOWICES
58WierzbickiJacekMPOL10KM1983BytomDeaf runnersLZapłacono
59WilkMariuszMPOL10KM1966PyskowiceLZapłacono
60WodarskaBożenaKPOL10KM1978Tarnowskie GóryM
61WojdyłaSzymonMPOL10KM1985BytomNew England RevolutionSZapłacono
62WyczkaJacekMPOL10KM1967OpoleKB ODRA OPOLEL
63ZaczyńskaDagmaraKPOL10KM1983BytomS
64ZybałaMateuszMPOL10KM1994BytomL
65BiałasAnnaKPOL10NW1974BytomSZapłacono
66BiałasikAnnaKPOL10NW1976PtakowiceLZapłacono
67BuchaczMałgorzataKPOL10NW1963Dąbrowa GórniczaGartianieLZapłacono
68BuchaczPawełMPOL10NW1968Dąbrowa GórniczaGartianieXLZapłacono
69GąsiorowskaRóżaKPOL10NW1974BytomXLZapłacono
70GrzesiakElżbietaKPOL10NW1980Bytom MiechowiceS
71KopytekAnetaKPOL10NW1981TychyRUNAWAYSL
72NawratAnnaKPOL10NW1979PtakowiceLZapłacono
73PluskotaViolettaKPOL10NW1970BytomM
74StrużynaKrzysztofMPOL10NW1970BytomSZapłacono
75WodarzBernadetaKPOL10NW1969BytomMZapłacono
76WojtunikAndrzejMPOL10NW1953BytomXLZapłacono
77WolaJoannaKPOL10NW1972SosnowiecSZapłacono
78WójcikiewiczBernadetaKPOL10NW1971Bieruń NowyRUNAWAYSXL
79BernackaMartaKPOL21KM, K162003NiemodlinMZapłacono
80KuligAleksandraKPOL21KM, K16, MB2004BytomMZapłacono
81NiedzielaJagodaKPOL21KM, K16, MB2006BytomS
82BojarskaKatarzynaKPOL21KM, K201996WarszawaSZapłacono
83FuchsMonikaKPOL21KM, K201999Ruda ŚląskaMZapłacono
84HajdaJustynaKPOL21KM, K201994RadzionkówMafia Team LubliniecS
85JarczokJustynaKPOL21KM, K202002ZabrzegMZapłacono
86KomórKingaKPOL21KM, K201994BytomL
87KowalczukAnnaKPOL21KM, K201994WarszawaSZapłacono
88MucMartaKPOL21KM, K20, MB1993BytomS
89BąkNataliaKPOL21KM, K301989PruszkówMZapłacono
90BorowiczRoksanaKPOL21KM, K301989GierałtowiceKB Orły z KnurowaM
91GawlikowskaAgnieszkaKPOL21KM, K301992KatowiceSZapłacono
92HobotAgataKPOL21KM, K301990MysłowoceM
93Holynska-UrbasikKarolinaKPOL21KM, K301987RydułtowyLittleUltraRUNsterS
94JanuszykAngelikaKPOL21KM, K301990TychyS
95KaszubaAleksandraKPOL21KM, K301985TworógM
96KlukJustynaKPOL21KM, K301989BieruńChwalisz czy nie chwalisz-lotej z NamiM
97Koba StasiakUrszulaKPOL21KM, K301984Piekary ŚląskieLecymy DurśM
98Kubica-BadoraRozaliaKPOL21KM, K301989KnurówS
99LissewskaKonstancjaKPOL21KM, K301986PoznańMZapłacono
100Oleś-ZdechlikBeataKPOL21KM, K301988ŚwiętochłowiceMiraz Race TeamS
Strona 1 z 5