maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VI Bieg Kresowy

Miejsce i data imprezy: Bystrzyca k.Oławy, 21 maja 2022
Organizator: Stowarzyszenie Wsparcia Pokolenia

PARTNERZY:
Nadleśnictwo Oława zs. w Bystrzycy
Gmina Oława 
Szkoła Podstawowa w Bystrzycy,
OSP Bystrzyca.
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg na 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 55
- Nordic WalkingWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 55

Zapisy zostały zamknięte

Strona 1 z 3
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1SzczerbaAleksandraKPOL10KM, K30, MBJ1990BystrzycaKB Harcownik Jelcz LaskowiceZapłacono
2ŻerebeckaEwaKPOL10KM, K40, MBJ1980BystrzycaZapłacono
3TuranskiJakubMPOL10KM, M40, MBJ1980BystrzycaZŁOTY CHŁOPAKZapłacono
4RakszawskaKingaKPOL10KM, K301984Oława
5PawłowiczKrystianMPOL10KM, M30, MBJ1984BystrzycaZapłacono
6GarbowskiTomaszMPOL10KM, M401973Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
7PaprockiRemigiuszMPOL10KM, M401978Jelcz-LaskowiceAutoliv Run TeamZapłacono
8PawłowiczEwaKPOL10KM, K30, MBJ1985Bystrzyca
9PabijanRobertMPOLNW, MBJ1984BystrzycaRodzinaZapłacono
10KowalIwonaKPOLNW, MBJ1977BystrzycaRodzinaZapłacono
11CieleckiRemigiuszMPOL10KM, M202002OławaZapłacono
12RomanArkadiuszMPOL10KM, M30, MBJ1983BystrzycaKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
13KozinaMałgorzataKPOL10KM, K301983OławaBiegnij OławoZapłacono
14StępieńMateuszMPOL10KM, M30, MBJ1992BystrzycaWieczorne bieganie we WrocławiuZapłacono
15AndrosAgataKPOL10KM, K301986OławaBiegnij OławoZapłacono
16KubikMarcinMPOL10KM, M20, MBJ1993BystrzycaOchotnicza Straż Pożarna w Bystrzycy
17StanasiukMalwinaKPOL10KM, K30, MBJ1992BystrzycaZapłacono
18GrzesiakGrzegorzMPOL10KM, M301989OławaBiegnij OławoZapłacono
19PawlakDominikaKPOL10KM, K301988OławaBiegnij Oławo
20PawlakMateuszMPOL10KM, M301984OławaBiegnij OławoZapłacono
21ŚwierzkoRobertMPOL10KM, M401980OławaOława 2022Zapłacono
22RóżalskaIlonaKPOL10KM, K501972OławaBiegnij OławoZapłacono
23RóżalskiIgnacyMPOL10KM, M162005OławaBiegnij OławoZapłacono
24RóżalskiIreneuszMPOL10KM, M501972OławaBiegnij OławoZapłacono
25SkibińskiPiotrMPOL10KM, M301987OławaBiegnij OławoZapłacono
26KubiakTomaszMPOLNW1976Jelcz-LaskowiceUM Siechnice
27ŁuśAleksandraKPOL10KM, K301984OławaBiegnij OławoZapłacono
28Weissbrot-OsłowskaAgnieszkaKPOL10KM, K301986OławaBiegnij OławoZapłacono
29RóżalskiJanuszMPOL10KM, M50, MBJ1964BystrzycaZapłacono
30Makuch-KrysiakEwelinaKPOLNW1982Łukowice BrzeskieZapłacono
31JankowskaAnnaKPOLNW, MBJ1981OławaZapłacono
32KiedrowiczTadeuszMPOL10KM, M501966OławaKrasnale
33AntoniakIzabelaKPOL10KM, K401982OławaBiegnij OławoZapłacono
34PiskorskaKatarzynaKPOL10KM, K401974OlszankaKotwica BrzegZapłacono
35RóżyckaJoannaKPOL10KM, K401976OławaBiegnij OławoZapłacono
36PaszkiewiczMalgorzataKPOL10KM, K301983OławaBiegnij OławoZapłacono
37KarskiAdamMPOL10KM, M401980OlawaBiegnij OławoZapłacono
38SztykJarekMPOL10KM, M501967Jelcz-LaskowceBiegnij OławoZapłacono
39NiewodniczańskiTomaszMPOLNW1948JanikówZapłacono
40JarosławskiMariuszMPOL10KM, M501972OławaBiegnij OławoZapłacono
41PtaszekMartaKPOL10KM, K301985OławaOławska Grupa Biegowa
42KornhauserPiotrMPOLNW1945Chrząstawa WielkaZapłacono
43RakowskiPrzemysławMPOL10KM, M301987Oława
44PuzichowskaMałgorzataKPOLNW1962Jelcz-LaskowiceZapłacono
45MazurMarekMPOL10KM, M501970OławaBiegnij OławoZapłacono
46FikAdrianMPOL10KM, M401981OławaBiegnij OławoZapłacono
47TołłoczkoArkadiuszMPOL10KM, M401977ChwałowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
48JędrzejowskaAnnaKPOL10KM, K301984OławaOławska Grupa Biegowa
49SzymczynaMarcinMPOL10KM, M401975OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
50LipowieckaBarbaraKPOL10KM, K162004GodzikowiceOławska Grupa Biegowa
51SitnikPiotrMPOL10KM, M301983JaczkowiceZapłacono
52BizańskaBarbaraKPOLNW1972MałujowiceKraina miodem płynącaZapłacono
53BizańskiIreneuszMPOLNW1970MałujowiceKraina miodem płynącaZapłacono
54JuszczakŁukaszMPOL10KM, M301989OławaŚcinawa TEAM
55MaderaAndrzejMPOL10KM, M401977WrocławKilometry PomocyZapłacono
56ŻarczyńskaAgnieszkaKPOL10KM, K401973Marcinkowice, Gm OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
57BielendaAgnieszkaKPOLNW, MBJ1975JanikówZapłacono
58MarkowskaJustynaKPOL10KM, K301985Stary GórnikOława 2022
59GęsiorSzymonMPOL10KM, M20, MBJ2002BystrzycaZapłacono
60GęsiorAgnieszkaKPOL10KM, K40, MBJ1975BystrzycaBiegnij OławoZapłacono
61AdamczykGrzegorzMPOL10KM, M401973OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
62Pryjda - MiłoszMałgorzataKPOL10KM, K401977OławaOławska Grupa Biegowa
63MiłoszTomaszMPOL10KM, M401974Oława
64JasickiHenrykMPOL10KM, M601961OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
65ZendwalewiczEwaKPOL10KM, K401982MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
66RozwadowskiTomaszMPOL10KM, M501971BrzegAutoliv Run TeamZapłacono
67SzymańskiMarcinMPOL10KM, M401976GodzikowiceBiegnij OławoZapłacono
68PiórkowskaElwiraKPOLNW1975Janików
69MiśtakJolantaKPOL10KM, K301983OławaOławska Grupa Biegowa
70BudzikJoannaKPOL10KM, K301990OławaZapłacono
71SuchodolskiMarcinMPOL10KM, M401980OławaBiegnij OławoZapłacono
72PuszczewiczZenonMPOL10KM, M70+1941PisarzowiceKotwicaBrzegZapłacono
73FlankPawełMPOL10KM, M401974SiechniceCHICKEN & FRIENDSZapłacono
74MroczekAgnieszkaKPOL10KM, K301990WrocławCHICKEN & FRIENDSZapłacono
75ParuchJulitaKPOLNW1988WrocławZapłacono
76BednarczykWiesławMPOL10KM, M601956BrzegKotwica BrzegZapłacono
77FliśnikDorotaKPOLNW1974OławaOławska Grupa Biegowa
78AdamskaKingaKPOL10KM, K162004OławaBiegnij Oławo
79RogalaPiotrMPOL10KM, M301985WroclawFizol
80GwizdalskiPrzemysławMPOL10KM, M401979OławaBiegnij OławoZapłacono
81BiałowąsPawełMPOL10KM, M401981OławaKB Harcownik Jelcz-Laskowice
82BijakDorotaKPOL10KM, K601957WrocławniezrzeszonaZapłacono
83BednarczykSławomirMPOL10KM, M501970OławaBiegnij OławoZapłacono
84GułaIwonaKPOL10KM, K501967BierzówZapłacono
85StefaniszynMarcinMPOL10KM, M301986BrzegSztuka Ruchu Brzeg
86HutniczakEwaKPOL10KM, K301983Stary Górnik
87SpalińskiPiotrMPOL10KM, M501968OławaULKS ZIEMIA OŁAWSKA
88KuriataJoannaKPOL10KM, K301988Stary Górnik
89CzerwińskiTomaszMPOL10KM, M401975OławaBiegnij OławoZapłacono
90KossowskiMarcinMPOL10KM, M401982OławaBiegnij OławoZapłacono
91HanulakIrekMPOL10KM, M401981WrocławMatner Running TeamZapłacono
92NowogrodzkiLukaszMPOL10KM, M401977MarcinkowiceZapłacono
93AlfawickaMartaKPOL10KM, K401981OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
94AlfawickiAdrianMPOL10KM, M301983OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
95MoraszkaKrzysztofMPOL10KM, M501967WrocławZapłacono
96KowalczykSławomirMPOL10KM, M501971SkarbimierzStrażak na szlakuZapłacono
97SmykSylwesterMPOL10KM, M40, MBJ1981JanikówAutoliv Run TeamZapłacono
98Sosnowska-SmykJoannaKPOL10KM, K40, MBJ1981JanikówAutoliv Run TeamZapłacono
99MisztelaAnnaKPOL10KM, K301986OlawaOławska Grupa Biegowa
100PopielarczykAdriannaKPOL10KM, K401974WrocławZapłacono
Strona 1 z 3