maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych

II Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych
Miejsce i data imprezy: Wieruszów, 18 września 2022
Organizator: Gmina Łęka Opatowska.
Gmina Wieruszów.
Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie.
Spółdzielnia Socjalna Green Service

PARTNERZY
Powiat Kępiński.
Powiat Wieruszowski.
GŁÓWNY SPONSOR TYTULARNY
HK Grupa Meblowa
Regulamin Regulamin
Mapa trasy biegu
Kategorie:
- Półmaraton 21,097 kmWolne miejsca: 265

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 3
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1DomiczAntoniMPOLM651954OpoleSZapłacono
2BuryAndrzejMPOLM651956BlachowniaTeam BlachowniaL
3IgnasiakJanMPOLM65, N1956SieradzLKS MOSiR SieradzL
4LaszczakStanisławMPOLM601958ŁaskBBL Zduńska WolaMZapłacono
5DudekAndrzejMPOLM601961Ostrów WielkopolskiNiezrzeszonyMZapłacono
6SyrokaJanMPOLM601961LegionowoMZapłacono
7JeziornyRyszardMPOLM501963WieluńWieluń BiegaLZapłacono
8KasprzyckiJanuszMPOLM501964WarszawaSZapłacono
9KuriataRobertMPOLM501966ZłotoryjaZLB ZłotoryjaS
10RakoczyArturMPOLM501966WrocławMarynarzLZapłacono
11WojtysiakWojciechMPOLM501966Ostrów WielkopolskiMZapłacono
12PrukopWojciechMPOLM501967WrocławRawlplugXLZapłacono
13GozdalikSławomirMPOLM501968SieradzMZapłacono
14MalcherAdamMPOLM501968MroczeńLZapłacono
15KałajakMarekMPOLM501969KaliszXLZapłacono
16FigielMariuszMPOLM501970KatowiceXLZapłacono
17KałużnyKrzysztofMPOLM501970Kobyła Góra - LigotaM
18KaszubaWojciechMPOLM501970JanowicebrakMZapłacono
19LigudzińskiAndrzejMPOLM501970RadzionkówZa Garść BananówL
20MirotaPawełMPOLM501970Ostrów WielkopolskiMZapłacono
21ParzonkaSylwesterMPOLM501970MroczenKS GEPARD KĘPNOM
22RybakWojciechMPOLM501970Suchy BórGreenBackMZapłacono
23SłowikowskiCezariuszMPOLM50, MGW1970WieruszówLZapłacono
24TomasikRobertMPOLM501970WrocławMZapłacono
25WesołowskiMaciejMPOLM501970WrocławM
26UrbańskiSławomirMPOLM50, MGŁO1971Łęka OpatowskaKS GEPARD KĘPNOMZapłacono
27WesołowskaUrszulaKPOLK501971WrocławS
28ŻymełkaRomanMPOLM501971RadłówMZapłacono
29ŚlązakKatarzynaKPOLK501972ŁódźMZapłacono
30ŚlązakTomaszMPOLM501972ŁódźMZapłacono
31WoźniakTomaszMPOLM501972WróblewMUKS WRÓBLEWLZapłacono
32ChrupałaZbigniewMPOLM401973BaranówLZapłacono
33JanyTomaszMPOLM401973KlinyRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
34KowalińskiMarekMPOLM401973LaskiSparta Ultra TeamXL
35RaduckiAndrzejMPOLM401973WidoradzWieluń BiegaLZapłacono
36WilkońArturMPOLM401973Gliwice#hutaTEAMXLZapłacono
37BryłkaDariuszMPOLM401974Stary OchędzynLZapłacono
38CiepłuchaArturMPOLM401974TumidajKS Sieradz BiegaM
39DubinoTomaszMPOLM401974Stradomia WierzchniaMZapłacono
40FlorczakMirosławMPOLM401974OsinyKS LeniwiecLZapłacono
41GajdaSławomirMPOLM401974ŁaskJastrząb 32 BLotTLZapłacono
42KaczmarekKrzysztofMPOLM401974KaliszK2S
43LewińskiMichałMPOLM401974Wrocław#BROŚROSZapłacono
44RębaczSylwesterMPOLM401974Zduńska WolaKS Żeglina SieradzMZapłacono
45StaneckiMichałMPOLM401974ŁódźXLZapłacono
46WitekArturMPOLM401974WrocławLZapłacono
47BystryGrzegorzMPOLM401975BaranówKS LeniwiecLZapłacono
48DobrośTomaszMPOLM40, MGW1975WieruszówMZapłacono
49LisowskiPiotrMPOLM401975Wrocławnie dotyczyMZapłacono
50RakowskiPawełMPOLM401975ŁódźPiechotą po schodachL
51BiedaRafałMPOLM401976KępnoLZapłacono
52CzajaMaciejMPOLM401976WrocławLZapłacono
53CzajaMałgorzataKPOLK401976WrocławMZapłacono
54KanclerzRomanMPOLM401976JankowySZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWLZapłacono
55KosRafalMPOLM40, MGW1976WieruszowKarate GRUKOLZapłacono
56UdałaPawełMPOLM40, MGŁO1976OpatówSzybkie żółwie OpatówXL
57UrbańskiZygmuntMPOLM401976KaliszMZapłacono
58WójcikZbigniewMPOLM401976Tarnowskie GóryMZapłacono
59ZakrzewskiTomaszMPOLM401976WilczyceKB Vamos AmigosLZapłacono
60BorowiczBeataKPOLK401977OławaKWP WrocławSZapłacono
61DąbrowskaEwaKPOLK401977KępnoL
62GaniaAleksanderMPOLM401977KępnoSZapłacono
63GruszkaDamianMPOLM401977LipkaZAKWAS TEAMMZapłacono
64KaźmierczakWaldemarMPOLM401977OstrzeszówBrakLZapłacono
65KłakWojciechMPOLM40, MGŁO1977PiaskiSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWM
66LewińskiFilipMPOLM401977Oborniki ŚląskieOBORYGENISZapłacono
67MiłoszMagdalenaKPOLK401977SieradzKS Sieradz BiegaM
68WelcHenrykMPOLM401977KomorznoKomorznoMZapłacono
69BonkAntoniMPOLM401978KochciceMafia Team LubliniecMZapłacono
70Dudka-KosMalgorzataKPOLK40, MGW1978WieruszówMZapłacono
71GawendaKrzysztofMPOLM401978LubliniecMafia Team LubliniecSZapłacono
72KaszubaAndrzejMPOLM401978JanowiceTRITON KONINMZapłacono
73KępińskaAnnaKPOLK401978BurzeninMZapłacono
74KiewraMaciejMPOLM401978WrocławMZapłacono
75KokotMarekMPOLM401978WieluńBrakMZapłacono
76PryszmontRafałMPOLM40, MGŁO1978OpatówSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWLZapłacono
77SzecelArkadiuszMPOLM401978KamionkaWkurw_teamMZapłacono
78ZawadzkiTomaszMPOLM401978SycówXLZapłacono
79AniołczykAgnieszkaKPOLK401979WrocławSZapłacono
80KanclerzMarcinMPOLM401979KępnoNiezrzeszonySZapłacono
81KasprzakKrzysztofMPOLM40, MGŁO1979OpatówBrakL
82KochanowskiMichałMPOLM401979WrocławL
83KołodziejczakDamianMPOLM40, MGŁO1979SzalonkaSZapłacono
84LesnerMaciejMPOLM401979SadogóraMZapłacono
85MatuszykLukaszMPOLM401979Gałów140minutMZapłacono
86MiesiącAndrzejMPOLM401979KępnoXLZapłacono
87SichniewiczKrzysztofMPOLM401979DzierżoniówSylwestrowe AlkonyLZapłacono
88SobkowiakFilipMPOLM401979WrocławL
89SytniewskiGrzegorzMPOLM401979WołczynMZapłacono
90WolnaMartaKPOLK401979NiemierzynSZapłacono
91ŻłobińskaAnetaKPOLK401979SłupiaSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWMZapłacono
92BanaszakMarcinMPOLM401980MianowiceRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
93DrygalaMalgorzataKPOLK401980KamionkaLZapłacono
94GruszkaJacekMPOLM401980ŁódźAQ WIRING SYTEMS TEAML
95JasińskiAdamMPOLM401980BaranówAPTENEO TEAMMZapłacono
96OlejnikSebastianMPOLM401980WieluńLZapłacono
97RychlińskaMałgorzataKPOLK401980Zduńska WolaBBL Zduńska WolaSZapłacono
98StępieńMarekMPOLM401980ŁuszczanowicePozytywnie Zabiegani KleszczówSZapłacono
99SzalaTomaszMPOLM401980TrzebnicaXLZapłacono
100SzynkielJustynaKPOLK40, N1980KłobuckNGB KłobuckSZapłacono
Strona 1 z 3