maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych

II Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych
Miejsce i data imprezy: Wieruszów, 18 września 2022
Organizator: Gmina Łęka Opatowska.
Gmina Wieruszów.
Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie.
Spółdzielnia Socjalna Green Service

PARTNERZY
Powiat Kępiński.
Powiat Wieruszowski.
GŁÓWNY SPONSOR TYTULARNY
HK Grupa Meblowa
Regulamin Regulamin
Mapa trasy biegu
Kategorie:
- Półmaraton 21,097 kmWolne miejsca: 265

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 3
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1AniołczykAgnieszkaKPOLK401979WrocławSZapłacono
2Anonim#292938DziermanMPOLM201995ChoszcznoLZapłacono
3BanaszakMarcinMPOLM401980MianowiceRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
4BanaszkiewiczŁukaszMPOLM201993KoluszkiMZapłacono
5BaranowskiRadosławMPOLM40, MGŁO1981OpatówKS GEPARD KĘPNOMZapłacono
6BarosDanielMPOLM301992RudnikiFalstart RudnikiSZapłacono
7BartelaŁukaszMPOLM30, MGW1983WieruszówTEAMOCHALLZapłacono
8BartoszekDawidMPOLM201994LututowBrakLZapłacono
9BednarekGrzegorzMPOLM301984KępnoKS GEPARD KĘPNOMZapłacono
10BiedaRafałMPOLM401976KępnoLZapłacono
11BieleckaMagdalenaKPOLK201993RusinowiceMafia Team LubliniecSZapłacono
12BonkAntoniMPOLM401978KochciceMafia Team LubliniecMZapłacono
13BorowiczBeataKPOLK401977OławaKWP WrocławSZapłacono
14BryłaPatrykMPOLM301983SieradzSZapłacono
15BryłkaDariuszMPOLM401974Stary OchędzynLZapłacono
16BrzozowskaMonikaKPOLK201994ŁódźLZapłacono
17BystryGrzegorzMPOLM401975BaranówKS LeniwiecLZapłacono
18CędrowskiMarcinMPOLM301987WrocławCAMELOT MCMZapłacono
19ChowańskiDariuszMPOLM301983BaranówLZapłacono
20ChrupałaZbigniewMPOLM401973BaranówLZapłacono
21CiarkowskiKrystianMPOLM30, MGW1984WieruszówSZapłacono
22CnotalskiAdamMPOLM301984Ostrów WielkopolskiLZapłacono
23CzajaMaciejMPOLM401976WrocławLZapłacono
24CzajaMałgorzataKPOLK401976WrocławMZapłacono
25CzubakowskiMarcinMPOLM401981Wilczyce#SobasTeamLZapłacono
26DawidŁukaszMPOLM401981KępnoRUNNERS TEAM KĘPNOMZapłacono
27DąbrowskiSławomirMPOLM301987SiedlikówOSP SiedlikówLZapłacono
28DobrośTomaszMPOLM40, MGW1975WieruszówMZapłacono
29DolataWeronikaKPOLK301992KępnoRUNNERS TEAM KĘPNOSZapłacono
30DomiczAntoniMPOLM651954OpoleSZapłacono
31DominiczakTomaszMPOLM301984Słupia Pod BralinemSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWMZapłacono
32DrygalaMalgorzataKPOLK401980KamionkaLZapłacono
33DubinoTomaszMPOLM401974Stradomia WierzchniaMZapłacono
34DudczakAleksandraKPOLK401982TumidajMZapłacono
35DudekAndrzejMPOLM601961Ostrów WielkopolskiNiezrzeszonyMZapłacono
36Dudka-KosMalgorzataKPOLK40, MGW1978WieruszówMZapłacono
37Eska-WojciechowskaAleksandraKPOLK301990Ostrów WielkopolskiAktywny OstrzeszówSZapłacono
38FejaLukaszMPOLM301983KępnoKS LeniwiecLZapłacono
39FigielMariuszMPOLM501970KatowiceXLZapłacono
40FilipowskaAgataKPOLK201998ŁódźMZapłacono
41FlorczakMirosławMPOLM401974OsinyKS LeniwiecLZapłacono
42FraniakPiotrMPOLM20, MGW1993WieruszówLZapłacono
43FroncDamianMPOLM401982Ostrów WielkopolskiLZapłacono
44GajdaSławomirMPOLM401974ŁaskJastrząb 32 BLotTLZapłacono
45GałeckiWojciechMPOLM20, MGŁO1998SiemianiceSZapłacono
46GałkaMichałMPOLM301984WrocławSZapłacono
47GaniaAleksanderMPOLM401977KępnoSZapłacono
48GaniaJagodaKPOLK201999KępnoMZapłacono
49GawendaKrzysztofMPOLM401978LubliniecMafia Team LubliniecSZapłacono
50GąsiorJustynaKPOLK301992WrocławSZapłacono
51GogółKacperMPOLM201995Nowa Wies KsążęcaMZapłacono
52GoneraMarcinMPOLM30, MGW1988WieruszówMZapłacono
53GozdalikAleksandraKPOLK301983SieradzSZapłacono
54GozdalikMałgorzataKPOLK401982SieradzSZapłacono
55GozdalikSławomirMPOLM501968SieradzMZapłacono
56GóreckiŁukaszMPOLM301983BralinBralinLZapłacono
57GrafDamianMPOLM301988WrocławMZapłacono
58GruszkaDamianMPOLM401977LipkaZAKWAS TEAMMZapłacono
59GrzegorzewskiAdrianMPOLM301991WrocławSZapłacono
60HadaśSzymonMPOLM301991Ostrów WielkopolskiBrakMZapłacono
61HącelPatrykMPOLM301990KępnoKS LeniwiecMZapłacono
62HendrysMarekMPOLM301992TrzcinicaSparta Ultra TeamSZapłacono
63HoderaJakubMPOLM202000WołczynMZapłacono
64JanyTomaszMPOLM401973KlinyRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
65JasińskiAdamMPOLM401980BaranówAPTENEO TEAMMZapłacono
66JeziornyRyszardMPOLM501963WieluńWieluń BiegaLZapłacono
67JuchnerMateuszMPOLM201998SieradzKS Żeglina SieradzMZapłacono
68KaczmarelDamianMPOLM201993ŁodźMZapłacono
69KałajakMarekMPOLM501969KaliszXLZapłacono
70KanclerzMarcinMPOLM401979KępnoNiezrzeszonySZapłacono
71KanclerzRomanMPOLM401976JankowySZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWLZapłacono
72KardackaAniaKPOLK401981SieradzKS Sieradz BiegaSZapłacono
73KarwaszPaulinaKPOLK301992LubiewoKS Sieradz BiegaMZapłacono
74KasprzyckiJanuszMPOLM501964WarszawaSZapłacono
75KaszubaAndrzejMPOLM401978JanowiceTRITON KONINMZapłacono
76KaszubaWojciechMPOLM501970JanowicebrakMZapłacono
77KaźmierczakWaldemarMPOLM401977OstrzeszówBrakLZapłacono
78KępińskaAnnaKPOLK401978BurzeninMZapłacono
79KiewraMaciejMPOLM401978WrocławMZapłacono
80KlepaczRenataKPOLK30, MGŁO1987BiadaszkiSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWLZapłacono
81KluzAdriannaKPOLK301983WrocławSZapłacono
82KokotKrzysztofMPOLM401981WieluńLZapłacono
83KokotMarekMPOLM401978WieluńBrakMZapłacono
84KołodziejczakDamianMPOLM40, MGŁO1979SzalonkaSZapłacono
85KonopińskiBartoszMPOLM301987WieruszówBrakSZapłacono
86KosRafalMPOLM40, MGW1976WieruszowKarate GRUKOLZapłacono
87KotylakKrzysztofMPOLM301985KiełczówLZapłacono
88KowalczykArkadiuszMPOLM301985SieradzKS Sieradz BiegaMZapłacono
89KowalekWiktorMPOLM182003ŚwibaLZapłacono
90KrukKarinaKPOLK201998WrocławSZapłacono
91KrzywdaKarolinaKPOLK301990Ostrów Wielkopolski7PRO TEAMSZapłacono
92KubackiPiotrMPOLM202000CieciułówFalstart RudnikiMZapłacono
93KulawiakGrzegorzMPOLM301989OpoleMZapłacono
94KuziemskiTomaszMPOLM301989Ostrów WielkopolskiKS MARATON OSTROW WLKPLZapłacono
95LaszczakStanisławMPOLM601958ŁaskBBL Zduńska WolaMZapłacono
96LesnerMaciejMPOLM401979SadogóraMZapłacono
97LewińskiFilipMPOLM401977Oborniki ŚląskieOBORYGENISZapłacono
98LewińskiMichałMPOLM401974Wrocław#BROŚROSZapłacono
99LisMonikaKPOLK301991Kolonia Bolesławiec ChróścinBrakSZapłacono
100LisowskiPiotrMPOLM401975Wrocławnie dotyczyMZapłacono
Strona 1 z 3