maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych

II Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych
Miejsce i data imprezy: Wieruszów, 18 września 2022
Organizator: Gmina Łęka Opatowska.
Gmina Wieruszów.
Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie.
Spółdzielnia Socjalna Green Service

PARTNERZY
Powiat Kępiński.
Powiat Wieruszowski.
GŁÓWNY SPONSOR TYTULARNY
HK Grupa Meblowa
Regulamin Regulamin
Mapa trasy biegu
Kategorie:
- Półmaraton 21,097 kmWolne miejsca: 272

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 3
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1Anonim#292938DziermanMPOLM201995ChoszcznoLZapłacono
2BanaszakMarcinMPOLM401980MianowiceRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
3BanaszkiewiczŁukaszMPOLM201993KoluszkiMZapłacono
4BaranowskiRadosławMPOLM40, MGŁO1981OpatówKS GEPARD KĘPNOMZapłacono
5BarosDanielMPOLM301992RudnikiFalstart RudnikiSZapłacono
6BartelaŁukaszMPOLM30, MGW1983WieruszówTEAMOCHALLZapłacono
7BartoszekDawidMPOLM201994LututowBrakLZapłacono
8BednarekGrzegorzMPOLM301984KępnoKS GEPARD KĘPNOMZapłacono
9BiczyskoRobertMPOLM30, MGŁO1983OpatówSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWL
10BiedaRafałMPOLM401976KępnoLZapłacono
11BlokMaciejMPOLM20, MGŁO1996BiadaszkiWolniej się nie daM
12BonkAntoniMPOLM401978KochciceMafia Team LubliniecMZapłacono
13BryłaPatrykMPOLM301983SieradzSZapłacono
14BryłkaDariuszMPOLM401974Stary OchędzynLZapłacono
15BuryAndrzejMPOLM651956BlachowniaTeam BlachowniaL
16BystryGrzegorzMPOLM401975BaranówKS LeniwiecLZapłacono
17CędrowskiMarcinMPOLM301987WrocławCAMELOT MCMZapłacono
18ChowańskiDariuszMPOLM301983BaranówLZapłacono
19ChrupałaZbigniewMPOLM401973BaranówLZapłacono
20CiarkowskiKrystianMPOLM30, MGW1984WieruszówSZapłacono
21CiepłuchaArturMPOLM401974TumidajKS Sieradz BiegaM
22CierkoszBartłomiejMPOLM201995ŻdżaryBrakL
23CzajaMaciejMPOLM401976WrocławLZapłacono
24CzarnasiakArkadiuszMPOLM301987OstrówiecL
25CzubakowskiMarcinMPOLM401981Wilczyce#SobasTeamLZapłacono
26DawidŁukaszMPOLM401981KępnoRUNNERS TEAM KĘPNOMZapłacono
27DąbrowskiSławomirMPOLM301987SiedlikówOSP SiedlikówLZapłacono
28DobrośTomaszMPOLM40, MGW1975WieruszówMZapłacono
29DomiczAntoniMPOLM651954OpoleSZapłacono
30DominiczakTomaszMPOLM301984Słupia Pod BralinemSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWMZapłacono
31DubinoTomaszMPOLM401974Stradomia WierzchniaMZapłacono
32DudekAndrzejMPOLM601961Ostrów WielkopolskiNiezrzeszonyMZapłacono
33FejaLukaszMPOLM301983KępnoKS LeniwiecLZapłacono
34FigielMariuszMPOLM501970KatowiceXLZapłacono
35FlorczakMirosławMPOLM401974OsinyKS LeniwiecLZapłacono
36ForyśJarosławMPOLM301984ByczynaBrakS
37FraniakPiotrMPOLM20, MGW1993WieruszówLZapłacono
38FroncDamianMPOLM401982Ostrów WielkopolskiLZapłacono
39GajdaSławomirMPOLM401974ŁaskJastrząb 32 BLotTLZapłacono
40GałeckiWojciechMPOLM20, MGŁO1998SiemianiceSZapłacono
41GałkaMichałMPOLM301984WrocławSZapłacono
42GaniaAleksanderMPOLM401977KępnoSZapłacono
43GauzaSebastianMPOLM20, MGW1996WieruszówL
44GawendaKrzysztofMPOLM401978LubliniecMafia Team LubliniecSZapłacono
45GierakMateuszMPOLM301983MroczeńKS LeniwiecXL
46GogółKacperMPOLM201995Nowa Wies KsążęcaMZapłacono
47GojLukaszMPOLM30, MGŁO1983PiaskiSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWL
48GoneraMarcinMPOLM30, MGW1988WieruszówMZapłacono
49GozdalikSławomirMPOLM501968SieradzMZapłacono
50GóreckiŁukaszMPOLM301983BralinBralinLZapłacono
51GrajerzWojciechMPOLM30, MGW1985WieruszówBBKTSL
52GruszkaDamianMPOLM401977LipkaZAKWAS TEAMMZapłacono
53GruszkaJacekMPOLM401980ŁódźAQ WIRING SYTEMS TEAML
54GrzegorzewskiAdrianMPOLM301991WrocławSZapłacono
55HadaśSzymonMPOLM301991Ostrów WielkopolskiBrakMZapłacono
56HącelAdamMPOLM501964KępnoKS LeniwiecMZapłacono
57HendrysMarekMPOLM301992TrzcinicaSparta Ultra TeamSZapłacono
58HoderaJakubMPOLM202000WołczynMZapłacono
59JanusMarcinMPOLM301990WieluńWieluń BiegaM
60JanyTomaszMPOLM401973KlinyRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
61JasińskiAdamMPOLM401980BaranówAPTENEO TEAMMZapłacono
62JeziornyRyszardMPOLM501963WieluńWieluń BiegaLZapłacono
63JuchnerMateuszMPOLM201998SieradzKS Żeglina SieradzMZapłacono
64KaczmarekKrzysztofMPOLM401974KaliszK2S
65KaczmarelDamianMPOLM201993ŁodźMZapłacono
66KałajakMarekMPOLM501969KaliszXLZapłacono
67KałużnyKrzysztofMPOLM501970Kobyła Góra - LigotaM
68KanclerzMarcinMPOLM401979KępnoNiezrzeszonySZapłacono
69KanclerzRomanMPOLM401976JankowySZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWLZapłacono
70KasprzakKrzysztofMPOLM40, MGŁO1979OpatówBrakL
71KasprzyckiJanuszMPOLM501964WarszawaSZapłacono
72KaszubaAndrzejMPOLM401978JanowiceTRITON KONINMZapłacono
73KaszubaWojciechMPOLM501970JanowicebrakMZapłacono
74KaźmierczakWaldemarMPOLM401977OstrzeszówBrakLZapłacono
75KiewraMaciejMPOLM401978WrocławMZapłacono
76KłakWojciechMPOLM40, MGŁO1977PiaskiSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWM
77KochanowskiMichałMPOLM401979WrocławL
78KokotKrzysztofMPOLM401981WieluńLZapłacono
79KokotMarekMPOLM401978WieluńBrakMZapłacono
80KołodziejczakDamianMPOLM40, MGŁO1979SzalonkaSZapłacono
81KonopińskiBartoszMPOLM301987WieruszówBrakSZapłacono
82KorpetaPawełMPOLM401982OsiekM
83KosRafalMPOLM40, MGW1976WieruszowKarate GRUKOLZapłacono
84KotylakKrzysztofMPOLM301985KiełczówLZapłacono
85KowalczykArkadiuszMPOLM301985SieradzKS Sieradz BiegaMZapłacono
86KowalekWiktorMPOLM182003ŚwibaLZapłacono
87KowalińskiMarekMPOLM401973LaskiSparta Ultra TeamXL
88KubackiPiotrMPOLM202000CieciułówFalstart RudnikiMZapłacono
89KulawiakGrzegorzMPOLM301989OpoleMZapłacono
90KuriataRobertMPOLM501966ZłotoryjaZLB ZłotoryjaS
91KuziemskiTomaszMPOLM301989Ostrów WielkopolskiKS MARATON OSTROW WLKPLZapłacono
92KwiatkowskiMichałMPOLM301988Góra KalwariaM
93LaszczakStanisławMPOLM601958ŁaskBBL Zduńska WolaMZapłacono
94LesnerMaciejMPOLM401979SadogóraMZapłacono
95LewińskiFilipMPOLM401977Oborniki ŚląskieOBORYGENISZapłacono
96LewińskiMichałMPOLM401974Wrocław#BROŚROSZapłacono
97LigudzińskiAndrzejMPOLM501970RadzionkówZa Garść BananówL
98LisowskiPiotrMPOLM401975Wrocławnie dotyczyMZapłacono
99ŁaskiMaciejMPOLM401981Łódź***** ***L
100ŁuczakBartoszMPOLM301992WrocławLYCHA TEAMMZapłacono
Strona 1 z 3