maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych

II Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych
Miejsce i data imprezy: Wieruszów, 18 września 2022
Organizator: Gmina Łęka Opatowska.
Gmina Wieruszów.
Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie.
Spółdzielnia Socjalna Green Service

PARTNERZY
Powiat Kępiński.
Powiat Wieruszowski.
GŁÓWNY SPONSOR TYTULARNY
HK Grupa Meblowa
Regulamin Regulamin
Mapa trasy biegu
Kategorie:
- Półmaraton 21,097 kmWolne miejsca: 330

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1AniołczykAgnieszkaKPOLK401979WrocławSZapłacono
2BieleckaMagdalenaKPOLK201993RusinowiceMafia Team LubliniecS
3BorowiczBeataKPOLK401977OławaKWP WrocławSZapłacono
4BrzozowskaMonikaKPOLK201994ŁódźLZapłacono
5Bytner-KwiatkowskaMonikaKPOLK301986WarszawaKS Prefbet-SonarolS
6CzajaMałgorzataKPOLK401976WrocławMZapłacono
7DolataWeronikaKPOLK301992KępnoRUNNERS TEAM KĘPNOS
8DubinoAnnaKPOLK401982Stradomia WierzchniaL
9Dudka-KosMalgorzataKPOLK40, MGW1978WieruszówMZapłacono
10Dudka-OlejniczakMartaKPOLK301983KępnoM
11EkiertKlaudiaKPOLK301991WrocławM
12Eska-WojciechowskaAleksandraKPOLK301990Ostrów WielkopolskiAktywny OstrzeszówSZapłacono
13FilipowskaAgataKPOLK201998ŁódźMZapłacono
14GaniaJagodaKPOLK201999KępnoMZapłacono
15GapysDorotaKPOLK301984ŁódźS
16GąsiorJustynaKPOLK301992WrocławSZapłacono
17GozdalikAleksandraKPOLK301983SieradzSZapłacono
18GozdalikMałgorzataKPOLK401982SieradzSZapłacono
19KarwaszPaulinaKPOLK301992LubiewoKS Sieradz BiegaMZapłacono
20KlepaczRenataKPOLK30, MGŁO1987BiadaszkiSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWLZapłacono
21KluzAdriannaKPOLK301983WrocławSZapłacono
22KotowiczJustynaKPOLK30, MGW1987WieruszówS
23KrzywdaKarolinaKPOLK301990Ostrów Wielkopolski7PRO TEAMSZapłacono
24LisMonikaKPOLK301991Kolonia Bolesławiec ChróścinBrakSZapłacono
25MałysMagdaKPOLK30, MGW1984Wieruszów#MeblineTeamMZapłacono
26MiłoszMagdalenaKPOLK401977SieradzKS Sieradz BiegaM
27NiechciałAleksandraKPOLK301987FeliksówSparta Ultra TeamMZapłacono
28NoculakAgnieszkaKPOLK301989SycówKS LeniwiecM
29PiekielnaMarzenaKPOLK301992ŻdżarySZapłacono
30PowolnaŻanetaKPOLK20, MGW1995MirkówMKS SiechniceSZapłacono
31RychlińskaMałgorzataKPOLK401980Zduńska WolaBBL Zduńska WolaSZapłacono
32StefańskaWeronikaKPOLK301989Ostrów WielkopolskiMZapłacono
33StrożekKlaudiaKPOLK201996ŁódźBrakMZapłacono
34SuchońRamonaKPOLK301991ŁącznikAthletics NysaS
35SzcześniewiczPaulinaKPOLK301986Łódźnie dotyczyMZapłacono
36SzynkielJustynaKPOLK40, N1980KłobuckNGB KłobuckSZapłacono
37ŚlązakKatarzynaKPOLK501972ŁódźMZapłacono
38ŻłobińskaAnetaKPOLK401979SłupiaSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWMZapłacono
39Anonim#292938DziermanMPOLM201995ChoszcznoLZapłacono
40BanaszakMarcinMPOLM401980MianowiceRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
41BaranowskiRadosławMPOLM40, MGŁO1981OpatówKS GEPARD KĘPNOM
42BarosDanielMPOLM301992RudnikiFalstart RudnikiS
43BartelaŁukaszMPOLM30, MGW1983WieruszówTEAMOCHALLZapłacono
44BartoszekDawidMPOLM201994LututowBrakLZapłacono
45BednarekGrzegorzMPOLM301984KępnoKS GEPARD KĘPNOMZapłacono
46BiedaRafałMPOLM401976KępnoLZapłacono
47BonkAntoniMPOLM401978KochciceMafia Team LubliniecM
48BuryAndrzejMPOLM651956BlachowniaTeam BlachowniaL
49BystryGrzegorzMPOLM401975BaranówKS LeniwiecLZapłacono
50CędrowskiMarcinMPOLM301987WrocławCAMELOT MCMZapłacono
51ChowańskiDariuszMPOLM301983BaranówLZapłacono
52CiarkowskiKrystianMPOLM30, MGW1984WieruszówSZapłacono
53CiepłuchaArturMPOLM401974TumidajKS Sieradz BiegaM
54CierkoszBartłomiejMPOLM201995ŻdżaryBrakL
55CzajaMaciejMPOLM401976WrocławLZapłacono
56CzarnasiakArkadiuszMPOLM301987OstrówiecL
57CzubakowskiMarcinMPOLM401981Wilczyce#SobasTeamLZapłacono
58DawidŁukaszMPOLM401981KępnoRUNNERS TEAM KĘPNOMZapłacono
59DomiczAntoniMPOLM651954OpoleSZapłacono
60DominiczakTomaszMPOLM301984Słupia Pod BralinemSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWMZapłacono
61DubinoTomaszMPOLM401974Stradomia WierzchniaMZapłacono
62DudekAndrzejMPOLM601961Ostrów WielkopolskiNiezrzeszonyMZapłacono
63FejaLukaszMPOLM301983KępnoKS LeniwiecLZapłacono
64FigielMariuszMPOLM501970KatowiceXLZapłacono
65FlorczakMirosławMPOLM401974OsinyKS LeniwiecLZapłacono
66ForyśJarosławMPOLM301984ByczynaBrakS
67FraniakPiotrMPOLM20, MGW1993WieruszówLZapłacono
68FroncDamianMPOLM401982Ostrów WielkopolskiLZapłacono
69GałeckiWojciechMPOLM20, MGŁO1998SiemianiceSZapłacono
70GauzaSebastianMPOLM20, MGW1996WieruszówL
71GierakMateuszMPOLM301983MroczeńKS LeniwiecXL
72GojLukaszMPOLM30, MGŁO1983PiaskiSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWL
73GozdalikSławomirMPOLM501968SieradzMZapłacono
74GóreckiŁukaszMPOLM301983BralinBralinL
75GrajerzWojciechMPOLM30, MGW1985WieruszówBBKTSL
76GruszkaDamianMPOLM401977LipkaZAKWAS TEAMMZapłacono
77GrzegorzewskiAdrianMPOLM301991WrocławSZapłacono
78HadaśSzymonMPOLM301991Ostrów WielkopolskiBrakMZapłacono
79HącelAdamMPOLM501964KępnoKS LeniwiecMZapłacono
80HendrysMarekMPOLM301992TrzcinicaSparta Ultra TeamSZapłacono
81HoderaJakubMPOLM202000WołczynM
82JanyTomaszMPOLM401973KlinyRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
83JasińskiAdamMPOLM401980BaranówAPTENEO TEAMMZapłacono
84JeziornyRyszardMPOLM501963WieluńWieluń BiegaLZapłacono
85JuchnerMateuszMPOLM201998SieradzKS Żeglina SieradzMZapłacono
86KaczmarekKrzysztofMPOLM401974KaliszK2S
87KaczmarelDamianMPOLM201993ŁodźMZapłacono
88KałajakMarekMPOLM501969KaliszXLZapłacono
89KanclerzMarcinMPOLM401979KępnoNiezrzeszonySZapłacono
90KanclerzRomanMPOLM401976JankowySZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWLZapłacono
91KasprzyckiJanuszMPOLM501964WarszawaSZapłacono
92KaszubaAndrzejMPOLM401978JanowiceTRITON KONINM
93KaszubaWojciechMPOLM501970JanowicebrakMZapłacono
94KaźmierczakWaldemarMPOLM401977OstrzeszówBrakLZapłacono
95KiewraMaciejMPOLM401978WrocławMZapłacono
96KłakWojciechMPOLM40, MGŁO1977PiaskiSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWM
97KochanowskiMichałMPOLM401979WrocławL
98KołodziejczakDamianMPOLM40, MGŁO1979SzalonkaSZapłacono
99KonopińskiBartoszMPOLM301987WieruszówBrakSZapłacono
100KorpetaPawełMPOLM401982OsiekM
Strona 1 z 2