maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych

II Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych
Miejsce i data imprezy: Wieruszów, 18 września 2022
Organizator: Gmina Łęka Opatowska.
Gmina Wieruszów.
Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie.
Spółdzielnia Socjalna Green Service

PARTNERZY
Powiat Kępiński.
Powiat Wieruszowski.
GŁÓWNY SPONSOR TYTULARNY
HK Grupa Meblowa
Regulamin Regulamin
Mapa trasy biegu
Kategorie:
- Półmaraton 21,097 kmWolne miejsca: 330

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1AniołczykAgnieszkaKPOLK401979WrocławSZapłacono
2Anonim#292938DziermanMPOLM201995ChoszcznoLZapłacono
3BanaszakMarcinMPOLM401980MianowiceRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
4BaranowskiRadosławMPOLM40, MGŁO1981OpatówKS GEPARD KĘPNOM
5BarosDanielMPOLM301992RudnikiFalstart RudnikiS
6BartelaŁukaszMPOLM30, MGW1983WieruszówTEAMOCHALLZapłacono
7BartoszekDawidMPOLM201994LututowBrakLZapłacono
8BednarekGrzegorzMPOLM301984KępnoKS GEPARD KĘPNOMZapłacono
9BiedaRafałMPOLM401976KępnoLZapłacono
10BieleckaMagdalenaKPOLK201993RusinowiceMafia Team LubliniecS
11BonkAntoniMPOLM401978KochciceMafia Team LubliniecM
12BorowiczBeataKPOLK401977OławaKWP WrocławSZapłacono
13BrzozowskaMonikaKPOLK201994ŁódźLZapłacono
14BuryAndrzejMPOLM651956BlachowniaTeam BlachowniaL
15BystryGrzegorzMPOLM401975BaranówKS LeniwiecLZapłacono
16Bytner-KwiatkowskaMonikaKPOLK301986WarszawaKS Prefbet-SonarolS
17CędrowskiMarcinMPOLM301987WrocławCAMELOT MCMZapłacono
18ChowańskiDariuszMPOLM301983BaranówLZapłacono
19CiarkowskiKrystianMPOLM30, MGW1984WieruszówSZapłacono
20CiepłuchaArturMPOLM401974TumidajKS Sieradz BiegaM
21CierkoszBartłomiejMPOLM201995ŻdżaryBrakL
22CzajaMaciejMPOLM401976WrocławLZapłacono
23CzajaMałgorzataKPOLK401976WrocławMZapłacono
24CzarnasiakArkadiuszMPOLM301987OstrówiecL
25CzubakowskiMarcinMPOLM401981Wilczyce#SobasTeamLZapłacono
26DawidŁukaszMPOLM401981KępnoRUNNERS TEAM KĘPNOMZapłacono
27DolataWeronikaKPOLK301992KępnoRUNNERS TEAM KĘPNOS
28DomiczAntoniMPOLM651954OpoleSZapłacono
29DominiczakTomaszMPOLM301984Słupia Pod BralinemSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWMZapłacono
30DubinoAnnaKPOLK401982Stradomia WierzchniaL
31DubinoTomaszMPOLM401974Stradomia WierzchniaMZapłacono
32DudekAndrzejMPOLM601961Ostrów WielkopolskiNiezrzeszonyMZapłacono
33Dudka-KosMalgorzataKPOLK40, MGW1978WieruszówMZapłacono
34Dudka-OlejniczakMartaKPOLK301983KępnoM
35EkiertKlaudiaKPOLK301991WrocławM
36Eska-WojciechowskaAleksandraKPOLK301990Ostrów WielkopolskiAktywny OstrzeszówSZapłacono
37FejaLukaszMPOLM301983KępnoKS LeniwiecLZapłacono
38FigielMariuszMPOLM501970KatowiceXLZapłacono
39FilipowskaAgataKPOLK201998ŁódźMZapłacono
40FlorczakMirosławMPOLM401974OsinyKS LeniwiecLZapłacono
41ForyśJarosławMPOLM301984ByczynaBrakS
42FraniakPiotrMPOLM20, MGW1993WieruszówLZapłacono
43FroncDamianMPOLM401982Ostrów WielkopolskiLZapłacono
44GałeckiWojciechMPOLM20, MGŁO1998SiemianiceSZapłacono
45GaniaJagodaKPOLK201999KępnoMZapłacono
46GapysDorotaKPOLK301984ŁódźS
47GauzaSebastianMPOLM20, MGW1996WieruszówL
48GąsiorJustynaKPOLK301992WrocławSZapłacono
49GierakMateuszMPOLM301983MroczeńKS LeniwiecXL
50GojLukaszMPOLM30, MGŁO1983PiaskiSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWL
51GozdalikAleksandraKPOLK301983SieradzSZapłacono
52GozdalikMałgorzataKPOLK401982SieradzSZapłacono
53GozdalikSławomirMPOLM501968SieradzMZapłacono
54GóreckiŁukaszMPOLM301983BralinBralinL
55GrajerzWojciechMPOLM30, MGW1985WieruszówBBKTSL
56GruszkaDamianMPOLM401977LipkaZAKWAS TEAMMZapłacono
57GrzegorzewskiAdrianMPOLM301991WrocławSZapłacono
58HadaśSzymonMPOLM301991Ostrów WielkopolskiBrakMZapłacono
59HącelAdamMPOLM501964KępnoKS LeniwiecMZapłacono
60HendrysMarekMPOLM301992TrzcinicaSparta Ultra TeamSZapłacono
61HoderaJakubMPOLM202000WołczynM
62JanyTomaszMPOLM401973KlinyRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
63JasińskiAdamMPOLM401980BaranówAPTENEO TEAMMZapłacono
64JeziornyRyszardMPOLM501963WieluńWieluń BiegaLZapłacono
65JuchnerMateuszMPOLM201998SieradzKS Żeglina SieradzMZapłacono
66KaczmarekKrzysztofMPOLM401974KaliszK2S
67KaczmarelDamianMPOLM201993ŁodźMZapłacono
68KałajakMarekMPOLM501969KaliszXLZapłacono
69KanclerzMarcinMPOLM401979KępnoNiezrzeszonySZapłacono
70KanclerzRomanMPOLM401976JankowySZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWLZapłacono
71KarwaszPaulinaKPOLK301992LubiewoKS Sieradz BiegaMZapłacono
72KasprzyckiJanuszMPOLM501964WarszawaSZapłacono
73KaszubaAndrzejMPOLM401978JanowiceTRITON KONINM
74KaszubaWojciechMPOLM501970JanowicebrakMZapłacono
75KaźmierczakWaldemarMPOLM401977OstrzeszówBrakLZapłacono
76KiewraMaciejMPOLM401978WrocławMZapłacono
77KlepaczRenataKPOLK30, MGŁO1987BiadaszkiSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWLZapłacono
78KluzAdriannaKPOLK301983WrocławSZapłacono
79KłakWojciechMPOLM40, MGŁO1977PiaskiSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWM
80KochanowskiMichałMPOLM401979WrocławL
81KołodziejczakDamianMPOLM40, MGŁO1979SzalonkaSZapłacono
82KonopińskiBartoszMPOLM301987WieruszówBrakSZapłacono
83KorpetaPawełMPOLM401982OsiekM
84KosRafalMPOLM40, MGW1976WieruszowKarate GRUKOLZapłacono
85KotowiczJustynaKPOLK30, MGW1987WieruszówS
86KowalińskiMarekMPOLM401973LaskiSparta Ultra TeamXL
87KrzywdaKarolinaKPOLK301990Ostrów Wielkopolski7PRO TEAMSZapłacono
88KubackiPiotrMPOLM202000CieciułówFalstart RudnikiMZapłacono
89KulawiakGrzegorzMPOLM301989OpoleMZapłacono
90KuziemskiTomaszMPOLM301989Ostrów WielkopolskiKS MARATON OSTROW WLKPLZapłacono
91LaszczakStanisławMPOLM601958ŁaskBBL Zduńska WolaMZapłacono
92LesnerMaciejMPOLM401979SadogóraMZapłacono
93LewińskiFilipMPOLM401977Oborniki ŚląskieOBORYGENISZapłacono
94LewińskiMichałMPOLM401974Wrocław#BROŚROSZapłacono
95LisMonikaKPOLK301991Kolonia Bolesławiec ChróścinBrakSZapłacono
96LisowskiPiotrMPOLM401975Wrocławnie dotyczyMZapłacono
97MadraBartłomiejMPOLM301991Dmosin DrugiGWIEZDNA FLOTALZapłacono
98MalerczykJózefMPOLM30, N1988NamysłówActivrunM
99MałysMagdaKPOLK30, MGW1984Wieruszów#MeblineTeamMZapłacono
100MałysPawełMPOLM30, MGW1986Wieruszów#MeblineTeamMZapłacono
Strona 1 z 2