maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych

II Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych
Miejsce i data imprezy: Wieruszów, 18 września 2022
Organizator: Gmina Łęka Opatowska.
Gmina Wieruszów.
Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie.
Spółdzielnia Socjalna Green Service

PARTNERZY
Powiat Kępiński.
Powiat Wieruszowski.
GŁÓWNY SPONSOR TYTULARNY
HK Grupa Meblowa
Regulamin Regulamin
Mapa trasy biegu
Kategorie:
- Półmaraton 21,097 kmWolne miejsca: 330

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1BystryGrzegorzMPOLM401975BaranówKS LeniwiecLZapłacono
2ChowańskiDariuszMPOLM301983BaranówLZapłacono
3JasińskiAdamMPOLM401980BaranówAPTENEO TEAMMZapłacono
4MikośJarosławMPOLM301985BaranówRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
5KlepaczRenataKPOLK30, MGŁO1987BiadaszkiSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWLZapłacono
6BuryAndrzejMPOLM651956BlachowniaTeam BlachowniaL
7GóreckiŁukaszMPOLM301983BralinBralinL
8ForyśJarosławMPOLM301984ByczynaBrakS
9Anonim#292938DziermanMPOLM201995ChoszcznoLZapłacono
10TołłoczkoArkadiuszMPOLM401977ChwałowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceL
11KubackiPiotrMPOLM202000CieciułówFalstart RudnikiMZapłacono
12MadraBartłomiejMPOLM301991Dmosin DrugiGWIEZDNA FLOTALZapłacono
13SichniewiczKrzysztofMPOLM401979DzierżoniówSylwestrowe AlkonyLZapłacono
14NiechciałAleksandraKPOLK301987FeliksówSparta Ultra TeamMZapłacono
15MatuszykLukaszMPOLM401979Gałów140minutMZapłacono
16WilkońArturMPOLM401973Gliwice#hutaTEAMXLZapłacono
17KanclerzRomanMPOLM401976JankowySZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWLZapłacono
18KaszubaAndrzejMPOLM401978JanowiceTRITON KONINM
19KaszubaWojciechMPOLM501970JanowicebrakMZapłacono
20KaczmarekKrzysztofMPOLM401974KaliszK2S
21KałajakMarekMPOLM501969KaliszXLZapłacono
22ŚniegulaŁukaszMPOLM301989KaliszL
23SzecelArkadiuszMPOLM401978KamionkaWkurw_teamMZapłacono
24FigielMariuszMPOLM501970KatowiceXLZapłacono
25BednarekGrzegorzMPOLM301984KępnoKS GEPARD KĘPNOMZapłacono
26BiedaRafałMPOLM401976KępnoLZapłacono
27DawidŁukaszMPOLM401981KępnoRUNNERS TEAM KĘPNOMZapłacono
28DolataWeronikaKPOLK301992KępnoRUNNERS TEAM KĘPNOS
29Dudka-OlejniczakMartaKPOLK301983KępnoM
30FejaLukaszMPOLM301983KępnoKS LeniwiecLZapłacono
31GaniaJagodaKPOLK201999KępnoMZapłacono
32HącelAdamMPOLM501964KępnoKS LeniwiecMZapłacono
33KanclerzMarcinMPOLM401979KępnoNiezrzeszonySZapłacono
34MiesiącAndrzejMPOLM401979KępnoXLZapłacono
35NawrotDominikMPOLM301988KępnoMZapłacono
36PolewskiRafałMPOLM401982KępnoKS GEPARD KĘPNOMZapłacono
37SkałeckiPrzemysławMPOLM301986KępnoRUNNERS TEAM KĘPNOMZapłacono
38StramowskiRafałMPOLM301986KępnoSparta Ultra TeamM
39WróbelMarcinMPOLM301983KępnoMZapłacono
40JanyTomaszMPOLM401973KlinyRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
41SzynkielJustynaKPOLK40, N1980KłobuckNGB KłobuckSZapłacono
42BonkAntoniMPOLM401978KochciceMafia Team LubliniecM
43LisMonikaKPOLK301991Kolonia Bolesławiec ChróścinBrakSZapłacono
44WelcHenrykMPOLM401977KomorznoKomorznoMZapłacono
45KowalińskiMarekMPOLM401973LaskiSparta Ultra TeamXL
46SyrokaJanMPOLM601961LegionowoMZapłacono
47GruszkaDamianMPOLM401977LipkaZAKWAS TEAMMZapłacono
48KarwaszPaulinaKPOLK301992LubiewoKS Sieradz BiegaMZapłacono
49BartoszekDawidMPOLM201994LututowBrakLZapłacono
50TrzebskiAdamMPOLM301990LututówSZapłacono
51LaszczakStanisławMPOLM601958ŁaskBBL Zduńska WolaMZapłacono
52SuchońMarekMPOLM301992ŁącznikAthletics NysaS
53SuchońRamonaKPOLK301991ŁącznikAthletics NysaS
54WylęgaDominikMPOLM401982Łęka MroczeńskaKS GEPARD KĘPNOMZapłacono
55ŚwiątekMaciejMPOLM30, MGŁO1989Łęka OpatowskaLZapłacono
56UrbańskiSławomirMPOLM50, MGŁO1971Łęka OpatowskaKS GEPARD KĘPNOMZapłacono
57KaczmarelDamianMPOLM201993ŁodźMZapłacono
58BrzozowskaMonikaKPOLK201994ŁódźLZapłacono
59FilipowskaAgataKPOLK201998ŁódźMZapłacono
60GapysDorotaKPOLK301984ŁódźS
61PiecykŁukaszMPOLM201996ŁódźLZapłacono
62RakowskiPawełMPOLM401975ŁódźPiechotą po schodachL
63StaneckiMichałMPOLM401974ŁódźXLZapłacono
64StrożekKlaudiaKPOLK201996ŁódźBrakMZapłacono
65SzcześniewiczPaulinaKPOLK301986Łódźnie dotyczyMZapłacono
66ŚlązakKatarzynaKPOLK501972ŁódźMZapłacono
67ŚlązakTomaszMPOLM501972ŁódźMZapłacono
68BanaszakMarcinMPOLM401980MianowiceRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
69NikodemŁukaszMPOLM201993MikorzynSZapłacono
70SzczepaniakJakubMPOLM201993MikorzynMZapłacono
71PowolnaŻanetaKPOLK20, MGW1995MirkówMKS SiechniceSZapłacono
72ParzonkaSylwesterMPOLM501970MroczenKS GEPARD KĘPNOM
73GierakMateuszMPOLM301983MroczeńKS LeniwiecXL
74MalerczykJózefMPOLM30, N1988NamysłówActivrunM
75LewińskiFilipMPOLM401977Oborniki ŚląskieOBORYGENISZapłacono
76WilkKamilMPOLM201995OdcinekFalstart RudnikiMZapłacono
77BorowiczBeataKPOLK401977OławaKWP WrocławSZapłacono
78BaranowskiRadosławMPOLM40, MGŁO1981OpatówKS GEPARD KĘPNOM
79MoskaKamilMPOLM30, MGŁO1987OpatówBrakMZapłacono
80PryszmontRafałMPOLM40, MGŁO1978OpatówSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWLZapłacono
81UdałaPawełMPOLM40, MGŁO1976OpatówSzybkie żółwie OpatówXL
82DomiczAntoniMPOLM651954OpoleSZapłacono
83KulawiakGrzegorzMPOLM301989OpoleMZapłacono
84KorpetaPawełMPOLM401982OsiekM
85ZapłotnyDamianMPOLM201993OsiekKS OsiekM
86FlorczakMirosławMPOLM401974OsinyKS LeniwiecLZapłacono
87DudekAndrzejMPOLM601961Ostrów WielkopolskiNiezrzeszonyMZapłacono
88Eska-WojciechowskaAleksandraKPOLK301990Ostrów WielkopolskiAktywny OstrzeszówSZapłacono
89FroncDamianMPOLM401982Ostrów WielkopolskiLZapłacono
90HadaśSzymonMPOLM301991Ostrów WielkopolskiBrakMZapłacono
91KrzywdaKarolinaKPOLK301990Ostrów Wielkopolski7PRO TEAMSZapłacono
92KuziemskiTomaszMPOLM301989Ostrów WielkopolskiKS MARATON OSTROW WLKPLZapłacono
93MirotaPawełMPOLM501970Ostrów WielkopolskiMZapłacono
94StefańskaWeronikaKPOLK301989Ostrów WielkopolskiMZapłacono
95WojtysiakWojciechMPOLM501966Ostrów WielkopolskiMZapłacono
96CzarnasiakArkadiuszMPOLM301987OstrówiecL
97KaźmierczakWaldemarMPOLM401977OstrzeszówBrakLZapłacono
98GojLukaszMPOLM30, MGŁO1983PiaskiSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWL
99KłakWojciechMPOLM40, MGŁO1977PiaskiSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWM
100ŻymełkaRomanMPOLM501971RadłówMZapłacono
Strona 1 z 2