maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych

II Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych
Miejsce i data imprezy: Wieruszów, 18 września 2022
Organizator: Gmina Łęka Opatowska.
Gmina Wieruszów.
Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie.
Spółdzielnia Socjalna Green Service

PARTNERZY
Powiat Kępiński.
Powiat Wieruszowski.
GŁÓWNY SPONSOR TYTULARNY
HK Grupa Meblowa
Regulamin Regulamin
Mapa trasy biegu
Kategorie:
- Półmaraton 21,097 kmWolne miejsca: 272

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 3
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1BuryAndrzejMPOLM651956BlachowniaTeam BlachowniaL
2DomiczAntoniMPOLM651954OpoleSZapłacono
3DudekAndrzejMPOLM601961Ostrów WielkopolskiNiezrzeszonyMZapłacono
4LaszczakStanisławMPOLM601958ŁaskBBL Zduńska WolaMZapłacono
5SyrokaJanMPOLM601961LegionowoMZapłacono
6SłowikowskiCezariuszMPOLM50, MGW1970WieruszówLZapłacono
7UrbańskiSławomirMPOLM50, MGŁO1971Łęka OpatowskaKS GEPARD KĘPNOMZapłacono
8FigielMariuszMPOLM501970KatowiceXLZapłacono
9GozdalikSławomirMPOLM501968SieradzMZapłacono
10HącelAdamMPOLM501964KępnoKS LeniwiecMZapłacono
11JeziornyRyszardMPOLM501963WieluńWieluń BiegaLZapłacono
12KałajakMarekMPOLM501969KaliszXLZapłacono
13KałużnyKrzysztofMPOLM501970Kobyła Góra - LigotaM
14KasprzyckiJanuszMPOLM501964WarszawaSZapłacono
15KaszubaWojciechMPOLM501970JanowicebrakMZapłacono
16KuriataRobertMPOLM501966ZłotoryjaZLB ZłotoryjaS
17LigudzińskiAndrzejMPOLM501970RadzionkówZa Garść BananówL
18MalcherAdamMPOLM501968MroczeńLZapłacono
19MirotaPawełMPOLM501970Ostrów WielkopolskiMZapłacono
20ParzonkaSylwesterMPOLM501970MroczenKS GEPARD KĘPNOM
21PrukopWojciechMPOLM501967WrocławRawlplugXLZapłacono
22RakoczyArturMPOLM501966WrocławMarynarzLZapłacono
23RybakWojciechMPOLM501970Suchy BórGreenBackMZapłacono
24ŚlązakTomaszMPOLM501972ŁódźMZapłacono
25TomasikRobertMPOLM501970WrocławMZapłacono
26WesołowskiMaciejMPOLM501970WrocławM
27WojtysiakWojciechMPOLM501966Ostrów WielkopolskiMZapłacono
28WoźniakTomaszMPOLM501972WróblewMUKS WRÓBLEWLZapłacono
29ŻymełkaRomanMPOLM501971RadłówMZapłacono
30DobrośTomaszMPOLM40, MGW1975WieruszówMZapłacono
31KosRafalMPOLM40, MGW1976WieruszowKarate GRUKOLZapłacono
32StaneckiJakubMPOLM40, MGW1982WieruszówNever Give UPXLZapłacono
33BaranowskiRadosławMPOLM40, MGŁO1981OpatówKS GEPARD KĘPNOMZapłacono
34KasprzakKrzysztofMPOLM40, MGŁO1979OpatówBrakL
35KłakWojciechMPOLM40, MGŁO1977PiaskiSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWM
36KołodziejczakDamianMPOLM40, MGŁO1979SzalonkaSZapłacono
37PryszmontRafałMPOLM40, MGŁO1978OpatówSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWLZapłacono
38UdałaPawełMPOLM40, MGŁO1976OpatówSzybkie żółwie OpatówXL
39BanaszakMarcinMPOLM401980MianowiceRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
40BiedaRafałMPOLM401976KępnoLZapłacono
41BonkAntoniMPOLM401978KochciceMafia Team LubliniecMZapłacono
42BryłkaDariuszMPOLM401974Stary OchędzynLZapłacono
43BystryGrzegorzMPOLM401975BaranówKS LeniwiecLZapłacono
44ChrupałaZbigniewMPOLM401973BaranówLZapłacono
45CiepłuchaArturMPOLM401974TumidajKS Sieradz BiegaM
46CzajaMaciejMPOLM401976WrocławLZapłacono
47CzubakowskiMarcinMPOLM401981Wilczyce#SobasTeamLZapłacono
48DawidŁukaszMPOLM401981KępnoRUNNERS TEAM KĘPNOMZapłacono
49DubinoTomaszMPOLM401974Stradomia WierzchniaMZapłacono
50FlorczakMirosławMPOLM401974OsinyKS LeniwiecLZapłacono
51FroncDamianMPOLM401982Ostrów WielkopolskiLZapłacono
52GajdaSławomirMPOLM401974ŁaskJastrząb 32 BLotTLZapłacono
53GaniaAleksanderMPOLM401977KępnoSZapłacono
54GawendaKrzysztofMPOLM401978LubliniecMafia Team LubliniecSZapłacono
55GruszkaDamianMPOLM401977LipkaZAKWAS TEAMMZapłacono
56GruszkaJacekMPOLM401980ŁódźAQ WIRING SYTEMS TEAML
57JanyTomaszMPOLM401973KlinyRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
58JasińskiAdamMPOLM401980BaranówAPTENEO TEAMMZapłacono
59KaczmarekKrzysztofMPOLM401974KaliszK2S
60KanclerzMarcinMPOLM401979KępnoNiezrzeszonySZapłacono
61KanclerzRomanMPOLM401976JankowySZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWLZapłacono
62KaszubaAndrzejMPOLM401978JanowiceTRITON KONINMZapłacono
63KaźmierczakWaldemarMPOLM401977OstrzeszówBrakLZapłacono
64KiewraMaciejMPOLM401978WrocławMZapłacono
65KochanowskiMichałMPOLM401979WrocławL
66KokotKrzysztofMPOLM401981WieluńLZapłacono
67KokotMarekMPOLM401978WieluńBrakMZapłacono
68KorpetaPawełMPOLM401982OsiekM
69KowalińskiMarekMPOLM401973LaskiSparta Ultra TeamXL
70LesnerMaciejMPOLM401979SadogóraMZapłacono
71LewińskiFilipMPOLM401977Oborniki ŚląskieOBORYGENISZapłacono
72LewińskiMichałMPOLM401974Wrocław#BROŚROSZapłacono
73LisowskiPiotrMPOLM401975Wrocławnie dotyczyMZapłacono
74ŁaskiMaciejMPOLM401981Łódź***** ***L
75MatuszykLukaszMPOLM401979Gałów140minutMZapłacono
76MiesiącAndrzejMPOLM401979KępnoXLZapłacono
77MusiałKrzysztofMPOLM401981WrocławFresenius KabiXLZapłacono
78OlejnikSebastianMPOLM401980WieluńLZapłacono
79PolewskiRafałMPOLM401982KępnoKS GEPARD KĘPNOMZapłacono
80RaduckiAndrzejMPOLM401973WidoradzWieluń BiegaLZapłacono
81RakowskiPawełMPOLM401975ŁódźPiechotą po schodachL
82RębaczSylwesterMPOLM401974Zduńska WolaKS Żeglina SieradzMZapłacono
83SichniewiczKrzysztofMPOLM401979DzierżoniówSylwestrowe AlkonyLZapłacono
84SobkowiakFilipMPOLM401979WrocławL
85StaneckiMichałMPOLM401974ŁódźXLZapłacono
86StępieńMarekMPOLM401980ŁuszczanowicePozytywnie Zabiegani KleszczówSZapłacono
87SytniewskiGrzegorzMPOLM401979WołczynMZapłacono
88SzalaTomaszMPOLM401980TrzebnicaXLZapłacono
89SzecelArkadiuszMPOLM401978KamionkaWkurw_teamMZapłacono
90UrbańskiZygmuntMPOLM401976KaliszMZapłacono
91WelcHenrykMPOLM401977KomorznoKomorznoMZapłacono
92WilkońArturMPOLM401973Gliwice#hutaTEAMXLZapłacono
93WitekArturMPOLM401974WrocławLZapłacono
94WójcikZbigniewMPOLM401976Tarnowskie GóryMZapłacono
95WylęgaDominikMPOLM401982Łęka MroczeńskaKS GEPARD KĘPNOMZapłacono
96ZakrzewskiTomaszMPOLM401976WilczyceKB Vamos AmigosLZapłacono
97ZawadzkiTomaszMPOLM401978SycówXLZapłacono
98MalerczykJózefMPOLM30, N1988NamysłówActivrunM
99BartelaŁukaszMPOLM30, MGW1983WieruszówTEAMOCHALLZapłacono
100CiarkowskiKrystianMPOLM30, MGW1984WieruszówSZapłacono
Strona 1 z 3