maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych

II Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych
Miejsce i data imprezy: Wieruszów, 18 września 2022
Organizator: Gmina Łęka Opatowska.
Gmina Wieruszów.
Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie.
Spółdzielnia Socjalna Green Service

PARTNERZY
Powiat Kępiński.
Powiat Wieruszowski.
GŁÓWNY SPONSOR TYTULARNY
HK Grupa Meblowa
Regulamin Regulamin
Mapa trasy biegu
Kategorie:
- Półmaraton 21,097 kmWolne miejsca: 330

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1BieleckaMagdalenaKPOLK201993RusinowiceMafia Team LubliniecS
2BrzozowskaMonikaKPOLK201994ŁódźLZapłacono
3FilipowskaAgataKPOLK201998ŁódźMZapłacono
4GaniaJagodaKPOLK201999KępnoMZapłacono
5StrożekKlaudiaKPOLK201996ŁódźBrakMZapłacono
6PowolnaŻanetaKPOLK20, MGW1995MirkówMKS SiechniceSZapłacono
7Bytner-KwiatkowskaMonikaKPOLK301986WarszawaKS Prefbet-SonarolS
8DolataWeronikaKPOLK301992KępnoRUNNERS TEAM KĘPNOS
9Dudka-OlejniczakMartaKPOLK301983KępnoM
10EkiertKlaudiaKPOLK301991WrocławM
11Eska-WojciechowskaAleksandraKPOLK301990Ostrów WielkopolskiAktywny OstrzeszówSZapłacono
12GapysDorotaKPOLK301984ŁódźS
13GąsiorJustynaKPOLK301992WrocławSZapłacono
14GozdalikAleksandraKPOLK301983SieradzSZapłacono
15KarwaszPaulinaKPOLK301992LubiewoKS Sieradz BiegaMZapłacono
16KluzAdriannaKPOLK301983WrocławSZapłacono
17KrzywdaKarolinaKPOLK301990Ostrów Wielkopolski7PRO TEAMSZapłacono
18LisMonikaKPOLK301991Kolonia Bolesławiec ChróścinBrakSZapłacono
19NiechciałAleksandraKPOLK301987FeliksówSparta Ultra TeamMZapłacono
20NoculakAgnieszkaKPOLK301989SycówKS LeniwiecM
21PiekielnaMarzenaKPOLK301992ŻdżarySZapłacono
22StefańskaWeronikaKPOLK301989Ostrów WielkopolskiMZapłacono
23SuchońRamonaKPOLK301991ŁącznikAthletics NysaS
24SzcześniewiczPaulinaKPOLK301986Łódźnie dotyczyMZapłacono
25KlepaczRenataKPOLK30, MGŁO1987BiadaszkiSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWLZapłacono
26KotowiczJustynaKPOLK30, MGW1987WieruszówS
27MałysMagdaKPOLK30, MGW1984Wieruszów#MeblineTeamMZapłacono
28AniołczykAgnieszkaKPOLK401979WrocławSZapłacono
29BorowiczBeataKPOLK401977OławaKWP WrocławSZapłacono
30CzajaMałgorzataKPOLK401976WrocławMZapłacono
31DubinoAnnaKPOLK401982Stradomia WierzchniaL
32GozdalikMałgorzataKPOLK401982SieradzSZapłacono
33MiłoszMagdalenaKPOLK401977SieradzKS Sieradz BiegaM
34RychlińskaMałgorzataKPOLK401980Zduńska WolaBBL Zduńska WolaSZapłacono
35ŻłobińskaAnetaKPOLK401979SłupiaSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWMZapłacono
36Dudka-KosMalgorzataKPOLK40, MGW1978WieruszówMZapłacono
37SzynkielJustynaKPOLK40, N1980KłobuckNGB KłobuckSZapłacono
38ŚlązakKatarzynaKPOLK501972ŁódźMZapłacono
39Anonim#292938DziermanMPOLM201995ChoszcznoLZapłacono
40BartoszekDawidMPOLM201994LututowBrakLZapłacono
41CierkoszBartłomiejMPOLM201995ŻdżaryBrakL
42HoderaJakubMPOLM202000WołczynM
43JuchnerMateuszMPOLM201998SieradzKS Żeglina SieradzMZapłacono
44KaczmarelDamianMPOLM201993ŁodźMZapłacono
45KubackiPiotrMPOLM202000CieciułówFalstart RudnikiMZapłacono
46NikodemŁukaszMPOLM201993MikorzynSZapłacono
47PiecykŁukaszMPOLM201996ŁódźLZapłacono
48RudkoMichałMPOLM201996ZdziechowiceFalstart RudnikiLZapłacono
49SochaJakubMPOLM202000WrocławLZapłacono
50SzczepaniakJakubMPOLM201993MikorzynMZapłacono
51WilkKamilMPOLM201995OdcinekFalstart RudnikiMZapłacono
52ZapłotnyDamianMPOLM201993OsiekKS OsiekM
53GałeckiWojciechMPOLM20, MGŁO1998SiemianiceSZapłacono
54FraniakPiotrMPOLM20, MGW1993WieruszówLZapłacono
55GauzaSebastianMPOLM20, MGW1996WieruszówL
56Sportowy_JanuszMaciej JasińskiMPOLM20, MGW1993WierszówAnatomia BieganiaXL
57SuwaldJanMPOLM20, MGW2000WieruszówBrakSZapłacono
58BarosDanielMPOLM301992RudnikiFalstart RudnikiS
59BednarekGrzegorzMPOLM301984KępnoKS GEPARD KĘPNOMZapłacono
60CędrowskiMarcinMPOLM301987WrocławCAMELOT MCMZapłacono
61ChowańskiDariuszMPOLM301983BaranówLZapłacono
62CzarnasiakArkadiuszMPOLM301987OstrówiecL
63DominiczakTomaszMPOLM301984Słupia Pod BralinemSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWMZapłacono
64FejaLukaszMPOLM301983KępnoKS LeniwiecLZapłacono
65ForyśJarosławMPOLM301984ByczynaBrakS
66GierakMateuszMPOLM301983MroczeńKS LeniwiecXL
67GóreckiŁukaszMPOLM301983BralinBralinL
68GrzegorzewskiAdrianMPOLM301991WrocławSZapłacono
69HadaśSzymonMPOLM301991Ostrów WielkopolskiBrakMZapłacono
70HendrysMarekMPOLM301992TrzcinicaSparta Ultra TeamSZapłacono
71KonopińskiBartoszMPOLM301987WieruszówBrakSZapłacono
72KulawiakGrzegorzMPOLM301989OpoleMZapłacono
73KuziemskiTomaszMPOLM301989Ostrów WielkopolskiKS MARATON OSTROW WLKPLZapłacono
74MadraBartłomiejMPOLM301991Dmosin DrugiGWIEZDNA FLOTALZapłacono
75MikośJarosławMPOLM301985BaranówRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
76NawrotDominikMPOLM301988KępnoMZapłacono
77RedkiewiczZbigniewMPOLM301984SieradzBiegam dla AniMZapłacono
78SkałeckiPrzemysławMPOLM301986KępnoRUNNERS TEAM KĘPNOMZapłacono
79StanekŁukaszMPOLM301986WieluńTechnologia BieganiaMZapłacono
80StramowskiRafałMPOLM301986KępnoSparta Ultra TeamM
81SuchońMarekMPOLM301992ŁącznikAthletics NysaS
82SzewczykMichałMPOLM301984Zduńska WolaBBL Zduńska WolaMZapłacono
83SzymańskiBernardMPOLM301987SieradzDomyślna nazwa drużynyLZapłacono
84ŚniegulaŁukaszMPOLM301989KaliszL
85TrzebskiAdamMPOLM301990LututówSZapłacono
86WróbelMarcinMPOLM301983KępnoMZapłacono
87WzgardaMichałMPOLM301983TubądzinMUKS WRÓBLEWLZapłacono
88GojLukaszMPOLM30, MGŁO1983PiaskiSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWL
89MoskaKamilMPOLM30, MGŁO1987OpatówBrakMZapłacono
90ŚwiątekMaciejMPOLM30, MGŁO1989Łęka OpatowskaLZapłacono
91BartelaŁukaszMPOLM30, MGW1983WieruszówTEAMOCHALLZapłacono
92CiarkowskiKrystianMPOLM30, MGW1984WieruszówSZapłacono
93GrajerzWojciechMPOLM30, MGW1985WieruszówBBKTSL
94MałysPawełMPOLM30, MGW1986Wieruszów#MeblineTeamMZapłacono
95MalerczykJózefMPOLM30, N1988NamysłówActivrunM
96BanaszakMarcinMPOLM401980MianowiceRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
97BiedaRafałMPOLM401976KępnoLZapłacono
98BonkAntoniMPOLM401978KochciceMafia Team LubliniecM
99BystryGrzegorzMPOLM401975BaranówKS LeniwiecLZapłacono
100CiepłuchaArturMPOLM401974TumidajKS Sieradz BiegaM
Strona 1 z 2