maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych

II Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych
Miejsce i data imprezy: Wieruszów, 18 września 2022
Organizator: Gmina Łęka Opatowska.
Gmina Wieruszów.
Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie.
Spółdzielnia Socjalna Green Service

PARTNERZY
Powiat Kępiński.
Powiat Wieruszowski.
GŁÓWNY SPONSOR TYTULARNY
HK Grupa Meblowa
Regulamin Regulamin
Mapa trasy biegu
Kategorie:
- Półmaraton 21,097 kmWolne miejsca: 272

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 2 z 3
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
101KluzAdriannaKPOLK301983WrocławSZapłacono
102KłakWojciechMPOLM40, MGŁO1977PiaskiSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWM
103KochanowskiMichałMPOLM401979WrocławL
104KokotKrzysztofMPOLM401981WieluńLZapłacono
105KokotMarekMPOLM401978WieluńBrakMZapłacono
106KołodziejczakDamianMPOLM40, MGŁO1979SzalonkaSZapłacono
107KonopińskiBartoszMPOLM301987WieruszówBrakSZapłacono
108KorpetaPawełMPOLM401982OsiekM
109KosRafalMPOLM40, MGW1976WieruszowKarate GRUKOLZapłacono
110KotowiczJustynaKPOLK30, MGW1987WieruszówS
111KotylakKrzysztofMPOLM301985KiełczówLZapłacono
112KowalczykArkadiuszMPOLM301985SieradzKS Sieradz BiegaMZapłacono
113KowalekWiktorMPOLM182003ŚwibaLZapłacono
114KowalińskiMarekMPOLM401973LaskiSparta Ultra TeamXL
115KrukKarinaKPOLK201998WrocławSZapłacono
116KrzystanekMagdalenaKPOLK301984KiełczówekS
117KrzywdaKarolinaKPOLK301990Ostrów Wielkopolski7PRO TEAMSZapłacono
118KubackiPiotrMPOLM202000CieciułówFalstart RudnikiMZapłacono
119KulawiakGrzegorzMPOLM301989OpoleMZapłacono
120KuriataRobertMPOLM501966ZłotoryjaZLB ZłotoryjaS
121KuziemskiTomaszMPOLM301989Ostrów WielkopolskiKS MARATON OSTROW WLKPLZapłacono
122KwiatkowskiMichałMPOLM301988Góra KalwariaM
123LaszczakStanisławMPOLM601958ŁaskBBL Zduńska WolaMZapłacono
124LesnerMaciejMPOLM401979SadogóraMZapłacono
125LewińskiFilipMPOLM401977Oborniki ŚląskieOBORYGENISZapłacono
126LewińskiMichałMPOLM401974Wrocław#BROŚROSZapłacono
127LigudzińskiAndrzejMPOLM501970RadzionkówZa Garść BananówL
128LisMonikaKPOLK301991Kolonia Bolesławiec ChróścinBrakSZapłacono
129LisowskiPiotrMPOLM401975Wrocławnie dotyczyMZapłacono
130ŁaskiMaciejMPOLM401981Łódź***** ***L
131ŁuczakBartoszMPOLM301992WrocławLYCHA TEAMMZapłacono
132MadraBartłomiejMPOLM301991Dmosin DrugiGWIEZDNA FLOTALZapłacono
133MalcherAdamMPOLM501968MroczeńLZapłacono
134MalerczykJózefMPOLM30, N1988NamysłówActivrunM
135MałysMagdaKPOLK30, MGW1984Wieruszów#MeblineTeamMZapłacono
136MałysPawełMPOLM30, MGW1986Wieruszów#MeblineTeamMZapłacono
137MatuszykLukaszMPOLM401979Gałów140minutMZapłacono
138MiesiącAndrzejMPOLM401979KępnoXLZapłacono
139MikośJarosławMPOLM301985BaranówRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
140MiłoszMagdalenaKPOLK401977SieradzKS Sieradz BiegaM
141MirotaPawełMPOLM501970Ostrów WielkopolskiMZapłacono
142MłynikowskiKarolMPOLM301985Wysocko MałeMZapłacono
143MoskaKamilMPOLM30, MGŁO1987OpatówBrakMZapłacono
144MusiałKrzysztofMPOLM401981WrocławFresenius KabiXLZapłacono
145NawrotDominikMPOLM301988KępnoMZapłacono
146NiechciałAleksandraKPOLK301987FeliksówSparta Ultra TeamMZapłacono
147NikodemŁukaszMPOLM201993MikorzynSZapłacono
148NoculakAgnieszkaKPOLK301989SycówKS LeniwiecM
149NowickiMichałMPOLM182004Józefów StaryLZapłacono
150OlczykAdamMPOLM301987GaszynS
151OlejnikSebastianMPOLM401980WieluńLZapłacono
152OsadaKrzysztofMPOLM201995WrocławSZapłacono
153ParzonkaSylwesterMPOLM501970MroczenKS GEPARD KĘPNOM
154PaśkoPawełMPOLM301986Rzeszownie dotyczyLZapłacono
155PiąstkaKonradMPOLM201995Ostrów OsiedleLZapłacono
156PiecykŁukaszMPOLM201996ŁódźLZapłacono
157PiekielnaMarzenaKPOLK301992ŻdżarySZapłacono
158PodkalickiTomaszMPOLM301989WrocławSANTANDER RUNNERS TEAMMZapłacono
159PolewskiRafałMPOLM401982KępnoKS GEPARD KĘPNOMZapłacono
160PowolnaŻanetaKPOLK20, MGW1995MirkówMKS SiechniceSZapłacono
161PrukopWojciechMPOLM501967WrocławRawlplugXLZapłacono
162PryszmontRafałMPOLM40, MGŁO1978OpatówSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWLZapłacono
163RaduckiAndrzejMPOLM401973WidoradzWieluń BiegaLZapłacono
164RakoczyArturMPOLM501966WrocławMarynarzLZapłacono
165RakowskiPawełMPOLM401975ŁódźPiechotą po schodachL
166RedkiewiczZbigniewMPOLM301984SieradzBiegam dla AniMZapłacono
167RębaczSylwesterMPOLM401974Zduńska WolaKS Żeglina SieradzMZapłacono
168RudkoMichałMPOLM201996ZdziechowiceFalstart RudnikiLZapłacono
169RybakWojciechMPOLM501970Suchy BórGreenBackMZapłacono
170RychlińskaMałgorzataKPOLK401980Zduńska WolaBBL Zduńska WolaSZapłacono
171SichniewiczKrzysztofMPOLM401979DzierżoniówSylwestrowe AlkonyLZapłacono
172SkałeckiPrzemysławMPOLM301986KępnoRUNNERS TEAM KĘPNOMZapłacono
173SłowikowskiCezariuszMPOLM50, MGW1970WieruszówLZapłacono
174SobczakHenrykMPOLM301983ZakopaneL
175SobkowiakFilipMPOLM401979WrocławL
176SochaJakubMPOLM202000WrocławLZapłacono
177SonnekMartaKPOLK401981SycówS
178Sportowy_JanuszMaciej JasińskiMPOLM20, MGW1993WierszówAnatomia BieganiaXL
179StaneckiJakubMPOLM40, MGW1982WieruszówNever Give UPXLZapłacono
180StaneckiMichałMPOLM401974ŁódźXLZapłacono
181StanekŁukaszMPOLM301986WieluńTechnologia BieganiaMZapłacono
182StefańskaWeronikaKPOLK301989Ostrów WielkopolskiMZapłacono
183StępieńMarekMPOLM401980ŁuszczanowicePozytywnie Zabiegani KleszczówSZapłacono
184StramowskiRafałMPOLM301986KępnoSparta Ultra TeamM
185StrożekKlaudiaKPOLK201996ŁódźBrakMZapłacono
186SuchońMarekMPOLM301992ŁącznikAthletics NysaS
187SuchońRamonaKPOLK301991ŁącznikAthletics NysaS
188SuwaldJanMPOLM20, MGW2000WieruszówBrakSZapłacono
189SynowiecSebastianMPOLM301983KamionkiLZapłacono
190SyrokaJanMPOLM601961LegionowoMZapłacono
191SytniewskiGrzegorzMPOLM401979WołczynMZapłacono
192SzalaTomaszMPOLM401980TrzebnicaXLZapłacono
193SzczepaniakJakubMPOLM201993MikorzynMZapłacono
194SzcześniewiczPaulinaKPOLK301986Łódźnie dotyczyMZapłacono
195SzecelArkadiuszMPOLM401978KamionkaWkurw_teamMZapłacono
196SzewczykMichałMPOLM301984Zduńska WolaBBL Zduńska WolaMZapłacono
197SzymańskiBernardMPOLM301987SieradzDomyślna nazwa drużynyLZapłacono
198SzynkielJustynaKPOLK40, N1980KłobuckNGB KłobuckSZapłacono
199ŚlązakKatarzynaKPOLK501972ŁódźMZapłacono
200ŚlązakTomaszMPOLM501972ŁódźMZapłacono
Strona 2 z 3