maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych

II Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych
Miejsce i data imprezy: Wieruszów, 18 września 2022
Organizator: Gmina Łęka Opatowska.
Gmina Wieruszów.
Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie.
Spółdzielnia Socjalna Green Service

PARTNERZY
Powiat Kępiński.
Powiat Wieruszowski.
GŁÓWNY SPONSOR TYTULARNY
HK Grupa Meblowa
Regulamin Regulamin
Mapa trasy biegu
Kategorie:
- Półmaraton 21,097 kmWolne miejsca: 330

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1HącelAdamMPOLM501964KępnoKS LeniwiecMZapłacono
2JasińskiAdamMPOLM401980BaranówAPTENEO TEAMMZapłacono
3TrzebskiAdamMPOLM301990LututówSZapłacono
4GrzegorzewskiAdrianMPOLM301991WrocławSZapłacono
5KluzAdriannaKPOLK301983WrocławSZapłacono
6FilipowskaAgataKPOLK201998ŁódźMZapłacono
7AniołczykAgnieszkaKPOLK401979WrocławSZapłacono
8NoculakAgnieszkaKPOLK301989SycówKS LeniwiecM
9Eska-WojciechowskaAleksandraKPOLK301990Ostrów WielkopolskiAktywny OstrzeszówSZapłacono
10GozdalikAleksandraKPOLK301983SieradzSZapłacono
11NiechciałAleksandraKPOLK301987FeliksówSparta Ultra TeamMZapłacono
12BuryAndrzejMPOLM651956BlachowniaTeam BlachowniaL
13DudekAndrzejMPOLM601961Ostrów WielkopolskiNiezrzeszonyMZapłacono
14KaszubaAndrzejMPOLM401978JanowiceTRITON KONINM
15MiesiącAndrzejMPOLM401979KępnoXLZapłacono
16ŻłobińskaAnetaKPOLK401979SłupiaSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWMZapłacono
17DubinoAnnaKPOLK401982Stradomia WierzchniaL
18BonkAntoniMPOLM401978KochciceMafia Team LubliniecM
19DomiczAntoniMPOLM651954OpoleSZapłacono
20CzarnasiakArkadiuszMPOLM301987OstrówiecL
21SzecelArkadiuszMPOLM401978KamionkaWkurw_teamMZapłacono
22TołłoczkoArkadiuszMPOLM401977ChwałowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceL
23CiepłuchaArturMPOLM401974TumidajKS Sieradz BiegaM
24RakoczyArturMPOLM501966WrocławMarynarzLZapłacono
25WilkońArturMPOLM401973Gliwice#hutaTEAMXLZapłacono
26CierkoszBartłomiejMPOLM201995ŻdżaryBrakL
27MadraBartłomiejMPOLM301991Dmosin DrugiGWIEZDNA FLOTALZapłacono
28KonopińskiBartoszMPOLM301987WieruszówBrakSZapłacono
29BorowiczBeataKPOLK401977OławaKWP WrocławSZapłacono
30SzymańskiBernardMPOLM301987SieradzDomyślna nazwa drużynyLZapłacono
31SłowikowskiCezariuszMPOLM50, MGW1970WieruszówL
32FroncDamianMPOLM401982Ostrów WielkopolskiLZapłacono
33GruszkaDamianMPOLM401977LipkaZAKWAS TEAMMZapłacono
34KaczmarelDamianMPOLM201993ŁodźMZapłacono
35KołodziejczakDamianMPOLM40, MGŁO1979SzalonkaSZapłacono
36ZapłotnyDamianMPOLM201993OsiekKS OsiekM
37BarosDanielMPOLM301992RudnikiFalstart RudnikiS
38ChowańskiDariuszMPOLM301983BaranówLZapłacono
39BartoszekDawidMPOLM201994LututowBrakLZapłacono
40NawrotDominikMPOLM301988KępnoMZapłacono
41WylęgaDominikMPOLM401982Łęka MroczeńskaKS GEPARD KĘPNOMZapłacono
42GapysDorotaKPOLK301984ŁódźS
43Anonim#292938DziermanMPOLM201995ChoszcznoLZapłacono
44LewińskiFilipMPOLM401977Oborniki ŚląskieOBORYGENISZapłacono
45SobkowiakFilipMPOLM401979WrocławL
46BednarekGrzegorzMPOLM301984KępnoKS GEPARD KĘPNOMZapłacono
47BystryGrzegorzMPOLM401975BaranówKS LeniwiecLZapłacono
48KulawiakGrzegorzMPOLM301989OpoleMZapłacono
49SytniewskiGrzegorzMPOLM401979WołczynMZapłacono
50WelcHenrykMPOLM401977KomorznoKomorznoMZapłacono
51GaniaJagodaKPOLK201999KępnoMZapłacono
52HoderaJakubMPOLM202000WołczynM
53SochaJakubMPOLM202000WrocławLZapłacono
54StaneckiJakubMPOLM40, MGW1982WieruszówNever Give UPXLZapłacono
55SzczepaniakJakubMPOLM201993MikorzynMZapłacono
56SuwaldJanMPOLM20, MGW2000WieruszówBrakSZapłacono
57SyrokaJanMPOLM601961LegionowoMZapłacono
58KasprzyckiJanuszMPOLM501964WarszawaSZapłacono
59ForyśJarosławMPOLM301984ByczynaBrakS
60MikośJarosławMPOLM301985BaranówRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
61MalerczykJózefMPOLM30, N1988NamysłówActivrunM
62GąsiorJustynaKPOLK301992WrocławSZapłacono
63KotowiczJustynaKPOLK30, MGW1987WieruszówS
64SzynkielJustynaKPOLK40, N1980KłobuckNGB KłobuckSZapłacono
65MoskaKamilMPOLM30, MGŁO1987OpatówBrakMZapłacono
66WilkKamilMPOLM201995OdcinekFalstart RudnikiMZapłacono
67KrzywdaKarolinaKPOLK301990Ostrów Wielkopolski7PRO TEAMSZapłacono
68ŚlązakKatarzynaKPOLK501972ŁódźMZapłacono
69EkiertKlaudiaKPOLK301991WrocławM
70StrożekKlaudiaKPOLK201996ŁódźBrakMZapłacono
71CiarkowskiKrystianMPOLM30, MGW1984WieruszówSZapłacono
72KaczmarekKrzysztofMPOLM401974KaliszK2S
73SichniewiczKrzysztofMPOLM401979DzierżoniówSylwestrowe AlkonyLZapłacono
74FejaLukaszMPOLM301983KępnoKS LeniwiecLZapłacono
75GojLukaszMPOLM30, MGŁO1983PiaskiSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWL
76MatuszykLukaszMPOLM401979Gałów140minutMZapłacono
77BartelaŁukaszMPOLM30, MGW1983WieruszówTEAMOCHALLZapłacono
78DawidŁukaszMPOLM401981KępnoRUNNERS TEAM KĘPNOMZapłacono
79GóreckiŁukaszMPOLM301983BralinBralinL
80NikodemŁukaszMPOLM201993MikorzynSZapłacono
81PiecykŁukaszMPOLM201996ŁódźLZapłacono
82StanekŁukaszMPOLM301986WieluńTechnologia BieganiaMZapłacono
83ŚniegulaŁukaszMPOLM301989KaliszL
84CzajaMaciejMPOLM401976WrocławLZapłacono
85KiewraMaciejMPOLM401978WrocławMZapłacono
86LesnerMaciejMPOLM401979SadogóraMZapłacono
87ŚwiątekMaciejMPOLM30, MGŁO1989Łęka OpatowskaLZapłacono
88Sportowy_JanuszMaciej JasińskiMPOLM20, MGW1993WierszówAnatomia BieganiaXL
89MałysMagdaKPOLK30, MGW1984Wieruszów#MeblineTeamMZapłacono
90BieleckaMagdalenaKPOLK201993RusinowiceMafia Team LubliniecS
91MiłoszMagdalenaKPOLK401977SieradzKS Sieradz BiegaM
92Dudka-KosMalgorzataKPOLK40, MGW1978WieruszówMZapłacono
93CzajaMałgorzataKPOLK401976WrocławMZapłacono
94GozdalikMałgorzataKPOLK401982SieradzSZapłacono
95RychlińskaMałgorzataKPOLK401980Zduńska WolaBBL Zduńska WolaSZapłacono
96BanaszakMarcinMPOLM401980MianowiceRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
97CędrowskiMarcinMPOLM301987WrocławCAMELOT MCMZapłacono
98CzubakowskiMarcinMPOLM401981Wilczyce#SobasTeamLZapłacono
99KanclerzMarcinMPOLM401979KępnoNiezrzeszonySZapłacono
100WróbelMarcinMPOLM301983KępnoMZapłacono
Strona 1 z 2