maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

IX Wzgórzowa Trzynastka

IX Wzgórzowa Trzynastka
Miejsce i data imprezy: Chrząszczyce, 16 października 2022
Organizator: Stowarzyszenie Bieg Opolski
Regulamin Regulamin biegu

.
Kategorie:
- Bieg 13 kmWolne miejsca: 191

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 2 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
101OpolskiMateuszMPOLM301991DąbrowaSprinter PrądyZapłacono
102PachołekJacekMPOLM501970PrudnikM
103PaterakRobertMPOLM301986GrodziecWKB Meta Lubliniec / Wieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
104PerkaTomekMPOLM501969OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
105PieruszkaPiotrMPOLM401979Dębska KuźniaWieczorne Bieganie w OpoluLZapłacono
106PodgórnyMariuszMPOLM201993DylakiTeam OzimekZapłacono
107PolicińskaJustynaMPOLM301990OpolePolarisZapłacono
108PortkaMariuszMPOLM501969KrapkowiceZapłacono
109PośledniaTeresaKPOLK401976OpoleWieczorne Bieganie w Opolu ,Morsy Opole Aktywni
110PotaśAgnieszkaKPOLK301983KomprachciceZapłacono
111RozyczkaKlaudiaKPOLK301983SmolarniaZ bieganiem mi do twarzyZapłacono
112RozyczkakoszulkaKlaudiaKPOLK301983SmolarniaZ bieganiem mi do twarzyMZapłacono
113RóżalskiJanuszMPOLM501964Bystrzyca
114RymarzMirosławMPOLM401978OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
115RzepkaWojciechMPOLM401976OpoleXL
116SamborskaMonikaKPOLK401981OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
117SedlaczekPiotrMPOLM401977LubrzaUltraL
118SiennickiJakubMPOLM301989Opole
119SikoraMarekMPOLM401979OpoleSikor Team Opole
120SmorczewskiKrzysztofMPOLM301988Kędzierzyn-KoźleZapłacono
121SobczakDanielMPOLM301987OpoleKB SobótkaZapłacono
122SokołowskiMarcinMPOLM30, SM1984OpoleZapłacono
123SondejRomanMPOLM301987OpoleKB Odra Opole
124SowińskiAdamMPOLM60+, SM1958OpoleOpole biega
125StarczykSebastianMPOLM401974OpoleKB Odra OpoleLZapłacono
126StosiekDawidMPOLM301988RacibórzEasyRun RacibórzZapłacono
127StosiekMichaelaKPOLK301990RacibórzEasyRun RacibórzZapłacono
128StrzałkowskaUrszulaKPOLK301986OpoleZapłacono
129StrzelczakMichałMPOLM30, SM1990OpoleEurovent AthleticsZapłacono
130SuchyAronMPOLM301988SteblówPogoń BydłoZapłacono
131SuslikDawidMPOLM301992Kamionek
132SydorRadosławMPOLM401976OpoleTP Masters OpoleZapłacono
133SzambelanPawełMPOLM501972OpoleANTONTEAMZapłacono
134SzenawaŁukaszMPOLM16, MGP2005GórkiKS GVT ŚwiebodziceZapłacono
135ŚlempŁukaszMPOLM30, SM1983OpoleZapłacono
136ŚmigielŁukaszMPOLM401982PrądySprinter Prądy
137TelegaJoannaKPOLK401979BranicePolarisZapłacono
138TymuraMarzenaKPOLK30, SM1986OpoleSlow Jogg Team WołczynSZapłacono
139UrbanowskiPiotrMPOLM301989OzimekZapłacono
140UsikAndreiMBLRM301984RacibórzZapłacono
141WachnickaMagdalenaKPOLK401980OpoleZapłacono
142WachnickiJanMPOLM501968OpoleZapłacono
143WasikPiotrMPOLM301986NamysłówJJP Team
144WicherekMaciejMPOLM501971KrakówITMBW
145WiecheckiRadosławMPOLM401979OpoleSk Tallinn TrialZapłacono
146WilczekŁukaszMPOLM401981OpoleZapłacono
147WitkiewiczDominikaKPOLK301984WęgryZapłacono
148WitkiewiczWojciechMPOLM301988Kotórz MałyZapłacono
149WłodarczykPawełMPOLM401977OpoleKB Odra Opole
150WojsTomaszMPOLM401981OpoleBiegam Bo... Muszę?
151WotzkaKrzysztofMPOLM401978OpoleZapłacono
152WoźnyMichałMPOLM20, SM1999Opole
153ZalewskiPiotrMPOLM301987WrocławSZTABOWA TEAMZapłacono
154ZapałaPawełMPOLM401980ChróścinaTymon Team ChróścinaZapłacono
Strona 2 z 2