maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

IX Wzgórzowa Trzynastka

IX Wzgórzowa Trzynastka
Miejsce i data imprezy: Chrząszczyce, 16 października 2022
Organizator: Stowarzyszenie Bieg Opolski
Regulamin Regulamin biegu

.
Kategorie:
- Bieg 13 kmWolne miejsca: 191

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1MusurAdamMPOLM60+1953OlesnicaSZERSZEN OLESNICA
2DomiczAntoniMPOLM60+1954OpoleZapłacono
3BiałasStanisławMPOLM60+1956Lewin BrzeskiSTAN UMYSŁU LEWIN BIEGAZapłacono
4MarkiewiczWiesławMPOLM60+1957KałyGmina MurówZapłacono
5SowińskiAdamMPOLM60+, SM1958OpoleOpole biega
6DudziakTadeuszMPOLM60+1962Branice
7MaszkowskiJacekMPOLM60+1962Polska Nowa WieśXLZapłacono
8RóżalskiJanuszMPOLM501964Bystrzyca
9MagieraZbigniewMPOLM501965Obórki
10KiedrowiczTadeuszMPOLM501966OławaKrasnale
11NiestrójJanMPOLM501966GrodkówAGROAS TEAMZapłacono
12BaszowieckiJanuszMPOLM501967BrzegZapłacono
13GułaIwonaKPOLK50+1967Bierzów
14MielczarekGrzegorzMPOLM501967Opole
15BrojAdrianMPOLM50, MGP1968ŹliniceBROJ TEAM ŹLINICEZapłacono
16MałkowskiBogdanMPOLM501968MurówSPARTANIE DZIECIOM
17MilerBarbaraKPOLK50+1968NiemodlinNiemodlin biegaZapłacono
18WachnickiJanMPOLM501968OpoleZapłacono
19GrafRemigiuszMPOLM501969LesznoTurbo Run LesznoZapłacono
20PerkaTomekMPOLM501969OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
21PortkaMariuszMPOLM501969KrapkowiceZapłacono
22KrawczykMartaKPOLK50+1970ZawadzkieZawadzkie Biegnie
23PachołekJacekMPOLM501970PrudnikM
24JanikZbigniewMPOLM50, SM1971Opole10 Brygada LogistycznaLZapłacono
25KarolkiewiczRyszardMPOLM501971OpoleZapłacono
26KowalczykSławomirMPOLM501971SkarbimierzStrażak na szlaku
27OgrodnikAntoniMPOLM501971OpoleZapłacono
28WicherekMaciejMPOLM501971KrakówITMBW
29DrozdPrzemysławMPOLM50, SM1972OpoleTrucht Team Opole
30SzambelanPawełMPOLM501972OpoleANTONTEAMZapłacono
31Gaj-JurczykRenataKPOLK401973Lewin BrzeskiSTAN UMYSŁU LEWIN BIEGA
32KowohlAdrianMPOLM401973KrapkowiceMZapłacono
33KoziołAdamMPOLM401973RadłówZapłacono
34CajlerDariuszMPOLM401974KomprachciceZapłacono
35FlankPawełMPOLM401974SiechniceChicken & FriendsZapłacono
36StarczykSebastianMPOLM401974OpoleKB Odra OpoleLZapłacono
37DzierżanowskiJacekMPOLM40, MGP1976JaśkowiceZapłacono
38GołębiowskiDariuszMPOLM401976OpoleStruxiDeweloperZapłacono
39GruchotMalgorzataKPOLK401976GogolinWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
40MikluszkaDorotaKPOLK401976OpoleKB Odra Opole
41PośledniaTeresaKPOLK401976OpoleWieczorne Bieganie w Opolu ,Morsy Opole Aktywni
42RzepkaWojciechMPOLM401976OpoleXL
43SydorRadosławMPOLM401976OpoleTP Masters OpoleZapłacono
44HrycajMarcinMPOLM401977OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
45KałuskiŁukaszMPOLM401977OpoleCYKLOFANZapłacono
46MartyniakGrzegorzMPOLM401977KrapkowiceBiegam bo lubieM
47MilejskaJoannaKPOLK401977OpoleBiegam bo lubieZapłacono
48SedlaczekPiotrMPOLM401977LubrzaUltraL
49WłodarczykPawełMPOLM401977OpoleKB Odra Opole
50JankówKrzysztofMPOLM401978OpoleKB Odra OpoleZapłacono
51KwiecieńTomaszMPOLM401978OpoleZapłacono
52ŁuczkaJacekMPOLM401978OpoleMELON TEAMZapłacono
53RymarzMirosławMPOLM401978OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
54WotzkaKrzysztofMPOLM401978OpoleZapłacono
55CzernekDarekMPOLM40, SM1979GogolinSąsiedziteaM
56Kośniewska-NowakJoannaKPOLK401979Dębska KuźniaWieczorne Bieganie w OpoluMZapłacono
57KrzemińskiTomaszMPOLM401979ŁódźZapłacono
58NatońskiPiotrMPOLM401979OpoleZapłacono
59PieruszkaPiotrMPOLM401979Dębska KuźniaWieczorne Bieganie w OpoluLZapłacono
60SikoraMarekMPOLM401979OpoleSikor Team Opole
61TelegaJoannaKPOLK401979BranicePolarisZapłacono
62WiecheckiRadosławMPOLM401979OpoleSk Tallinn TrialZapłacono
63BartkowiakMariuszMPOLM401980ChrząszczyceM
64KociszewskiŁukaszMPOLM401980OpoleZapłacono
65KonciałaSebastianMPOLM401980Kotórz MałyKB Odra OpoleZapłacono
66WachnickaMagdalenaKPOLK401980OpoleZapłacono
67ZapałaPawełMPOLM401980ChróścinaTymon Team ChróścinaZapłacono
68GarcarzŁukaszMPOLM401981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
69HajdugaŁukaszMPOLM401981Dębska KuźniaWieczorne Bieganie w OpoluL
70KlimasMarcinMPOLM401981GrodkówZapłacono
71MilińskaLiliannaKPOLK401981NiemodlinNiemodlin biegaZapłacono
72SamborskaMonikaKPOLK401981OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
73WilczekŁukaszMPOLM401981OpoleZapłacono
74WojsTomaszMPOLM401981OpoleBiegam Bo... Muszę?
75GadzimoraMarianMPOLM401982OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
76HałajkoJarekMPOLM401982OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
77KłakowiczMariuszMPOLM401982Nowy ŚwiętówZapłacono
78ŚmigielŁukaszMPOLM401982PrądySprinter Prądy
79ChamalaKrzysztofMPOLM301983LuboszyceWeegreeZapłacono
80ChłądAleksanderMPOLM30, MGP1983PrzysieczEx Team
81GockaMonikaKPOLK301983CiepielowiceAktywna I ZdrowaZapłacono
82JończykAnnaKPOLK301983OzimekZapłacono
83NajgebauerŁukaszMPOLM301983OpoleGT KonaZapłacono
84NowakKatarzynaKPOLK301983KrasiejówTIMjestTIMZapłacono
85NowakŁukaszMPOLM30, SM1983Suchy BórWieczorne Bieganie w OpoluXXLZapłacono
86NowakMarcinMPOLM301983KrasiejówTIMjestTIMZapłacono
87PotaśAgnieszkaKPOLK301983KomprachciceZapłacono
88RozyczkaKlaudiaKPOLK301983SmolarniaZ bieganiem mi do twarzyZapłacono
89RozyczkakoszulkaKlaudiaKPOLK301983SmolarniaZ bieganiem mi do twarzyMZapłacono
90ŚlempŁukaszMPOLM30, SM1983OpoleZapłacono
91DeptułaAdamMPOLM301984Opole
92GołębiowskiKornelMPOLM301984OpoleSkarabeusz Old School GymXXL
93GrabczakJarosławMPOLM301984Opole
94ŁupińskiPrzemysławMPOLM301984OpoleKB Odra OpoleZapłacono
95OliwaPiotrMPOLM301984OpoleZapłacono
96SokołowskiMarcinMPOLM30, SM1984OpoleZapłacono
97UsikAndreiMBLRM301984RacibórzZapłacono
98WitkiewiczDominikaKPOLK301984WęgryZapłacono
99Bagińska - WilkFilinaKPOLK301985OpoleOkręgowa Rada Adwokacka w OpoluZapłacono
100ChwastykEwaKPOLK30, MGP1985ChrząszczyceZapłacono
Strona 1 z 2