maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

IX Wzgórzowa Trzynastka

IX Wzgórzowa Trzynastka
Miejsce i data imprezy: Chrząszczyce, 16 października 2022
Organizator: Stowarzyszenie Bieg Opolski
Regulamin Regulamin biegu

.
Kategorie:
- Bieg 13 kmWolne miejsca: 191

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1ZapałaPawełMPOLM401980ChróścinaTymon Team ChróścinaZapłacono
2ZalewskiPiotrMPOLM301987WrocławSZTABOWA TEAMZapłacono
3WoźnyMichałMPOLM20, SM1999Opole
4WotzkaKrzysztofMPOLM401978OpoleZapłacono
5WojsTomaszMPOLM401981OpoleBiegam Bo... Muszę?
6WłodarczykPawełMPOLM401977OpoleKB Odra Opole
7WitkiewiczWojciechMPOLM301988Kotórz MałyZapłacono
8WitkiewiczDominikaKPOLK301984WęgryZapłacono
9WilczekŁukaszMPOLM401981OpoleZapłacono
10WiecheckiRadosławMPOLM401979OpoleSk Tallinn TrialZapłacono
11WicherekMaciejMPOLM501971KrakówITMBW
12WasikPiotrMPOLM301986NamysłówJJP Team
13WachnickiJanMPOLM501968OpoleZapłacono
14WachnickaMagdalenaKPOLK401980OpoleZapłacono
15UsikAndreiMBLRM301984RacibórzZapłacono
16UrbanowskiPiotrMPOLM301989OzimekZapłacono
17TymuraMarzenaKPOLK30, SM1986OpoleSlow Jogg Team WołczynSZapłacono
18TelegaJoannaKPOLK401979BranicePolarisZapłacono
19ŚmigielŁukaszMPOLM401982PrądySprinter Prądy
20ŚlempŁukaszMPOLM30, SM1983OpoleZapłacono
21SzenawaŁukaszMPOLM16, MGP2005GórkiKS GVT ŚwiebodziceZapłacono
22SzambelanPawełMPOLM501972OpoleANTONTEAMZapłacono
23SydorRadosławMPOLM401976OpoleTP Masters OpoleZapłacono
24SuslikDawidMPOLM301992Kamionek
25SuchyAronMPOLM301988SteblówPogoń BydłoZapłacono
26StrzelczakMichałMPOLM30, SM1990OpoleEurovent AthleticsZapłacono
27StrzałkowskaUrszulaKPOLK301986OpoleZapłacono
28StosiekMichaelaKPOLK301990RacibórzEasyRun RacibórzZapłacono
29StosiekDawidMPOLM301988RacibórzEasyRun RacibórzZapłacono
30StarczykSebastianMPOLM401974OpoleKB Odra OpoleLZapłacono
31SowińskiAdamMPOLM60+, SM1958OpoleOpole biega
32SondejRomanMPOLM301987OpoleKB Odra Opole
33SokołowskiMarcinMPOLM30, SM1984OpoleZapłacono
34SobczakDanielMPOLM301987OpoleKB SobótkaZapłacono
35SmorczewskiKrzysztofMPOLM301988Kędzierzyn-KoźleZapłacono
36SikoraMarekMPOLM401979OpoleSikor Team Opole
37SiennickiJakubMPOLM301989Opole
38SedlaczekPiotrMPOLM401977LubrzaUltraL
39SamborskaMonikaKPOLK401981OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
40RzepkaWojciechMPOLM401976OpoleXL
41RymarzMirosławMPOLM401978OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
42RóżalskiJanuszMPOLM501964Bystrzyca
43RozyczkakoszulkaKlaudiaKPOLK301983SmolarniaZ bieganiem mi do twarzyMZapłacono
44RozyczkaKlaudiaKPOLK301983SmolarniaZ bieganiem mi do twarzyZapłacono
45PotaśAgnieszkaKPOLK301983KomprachciceZapłacono
46PośledniaTeresaKPOLK401976OpoleWieczorne Bieganie w Opolu ,Morsy Opole Aktywni
47PortkaMariuszMPOLM501969KrapkowiceZapłacono
48PolicińskaJustynaMPOLM301990OpolePolarisZapłacono
49PodgórnyMariuszMPOLM201993DylakiTeam OzimekZapłacono
50PieruszkaPiotrMPOLM401979Dębska KuźniaWieczorne Bieganie w OpoluLZapłacono
51PerkaTomekMPOLM501969OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
52PaterakRobertMPOLM301986GrodziecWKB Meta Lubliniec / Wieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
53PachołekJacekMPOLM501970PrudnikM
54OpolskiMateuszMPOLM301991DąbrowaSprinter PrądyZapłacono
55OliwaPiotrMPOLM301984OpoleZapłacono
56OgrodnikAntoniMPOLM501971OpoleZapłacono
57NowakMarcinMPOLM301983KrasiejówTIMjestTIMZapłacono
58NowakŁukaszMPOLM30, SM1983Suchy BórWieczorne Bieganie w OpoluXXLZapłacono
59NowakKatarzynaKPOLK301983KrasiejówTIMjestTIMZapłacono
60NitaKamilaKPOLK201997WołczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
61NiestrójJanMPOLM501966GrodkówAGROAS TEAMZapłacono
62NatońskiPiotrMPOLM401979OpoleZapłacono
63NajgebauerŁukaszMPOLM301983OpoleGT KonaZapłacono
64MusurAdamMPOLM60+1953OlesnicaSZERSZEN OLESNICA
65MilińskaLiliannaKPOLK401981NiemodlinNiemodlin biegaZapłacono
66MilerBarbaraKPOLK50+1968NiemodlinNiemodlin biegaZapłacono
67MilejskaJoannaKPOLK401977OpoleBiegam bo lubieZapłacono
68MikołajczykAnnaKPOLK301985WołczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
69MikluszkaDorotaKPOLK401976OpoleKB Odra Opole
70MielczarekGrzegorzMPOLM501967Opole
71MatejaŁukaszMPOLM201994Łąki KozielskieZapłacono
72MaszkowskiJacekMPOLM60+1962Polska Nowa WieśXLZapłacono
73MartyniakGrzegorzMPOLM401977KrapkowiceBiegam bo lubieM
74MarkiewiczWiesławMPOLM60+1957KałyGmina MurówZapłacono
75MałkowskiBogdanMPOLM501968MurówSPARTANIE DZIECIOM
76MałekKamilMPOLM301991OpoleDzikie LejenieZapłacono
77MalechaPiotrMPOLM301990OpolenowaARCHITEKTURA biuro architektoniczneZapłacono
78MalczewskiDanielMPOLM30, SM1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
79MakiewiczPiotrMPOLM301989OpoleKB Odra Opole
80MajkaBartoszMPOLM301991OławaKrasnale
81MagieraZbigniewMPOLM501965Obórki
82ŁupińskiPrzemysławMPOLM301984OpoleKB Odra OpoleZapłacono
83ŁuczkaJacekMPOLM401978OpoleMELON TEAMZapłacono
84ŁadygaMariuszMPOLM301989WęgryZdążyć przed limitem czasu.Zapłacono
85LisowiecEwaKPOLK301990WrocławZapłacono
86KwiecieńTomaszMPOLM401978OpoleZapłacono
87KwiecieńDominikaKPOLK162003OpoleZapłacono
88KulinaMaciejMPOLM201993WrocławZapłacono
89KudlińskiLeszekMPOLM301989CiasnaCarbon Silesia Sport
90KrzemińskiTomaszMPOLM401979ŁódźZapłacono
91KrzakMariuszMPOLM301989Kąty OpolskieZapłacono
92KrawczykMartaKPOLK50+1970ZawadzkieZawadzkie Biegnie
93KoziołAdamMPOLM401973RadłówZapłacono
94KowohlAdrianMPOLM401973KrapkowiceMZapłacono
95KowalczykSławomirMPOLM501971SkarbimierzStrażak na szlaku
96Kośniewska-NowakJoannaKPOLK401979Dębska KuźniaWieczorne Bieganie w OpoluMZapłacono
97KosubekAdrianMPOLM201995ChorulaLZapłacono
98KonciałaSebastianMPOLM401980Kotórz MałyKB Odra OpoleZapłacono
99KociszewskiŁukaszMPOLM401980OpoleZapłacono
100KłakowiczMariuszMPOLM401982Nowy ŚwiętówZapłacono
Strona 1 z 2