maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

IX Wzgórzowa Trzynastka

IX Wzgórzowa Trzynastka
Miejsce i data imprezy: Chrząszczyce, 16 października 2022
Organizator: Stowarzyszenie Bieg Opolski
Regulamin Regulamin biegu

.
Kategorie:
- Bieg 13 kmWolne miejsca: 261

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1NitaKamilaKPOLK201997WołczynSlow Jogg Team Wołczyn
2GoskUrszulaKPOLK301985OpoleZapłacono
3KęskaAnnaKPOLK301991Racibórz
4KiedrowiczMonikaKPOLK301992OławaKrasnale
5MikołajczykAnnaKPOLK301985WołczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
6StosiekMichaelaKPOLK301990RacibórzEasyRun Racibórz
7WitkiewiczDominikaKPOLK301984WęgryZapłacono
8BrojNataliaKPOLK30, MGP1987ŹliniceZapłacono
9ChwastykEwaKPOLK30, MGP1985ChrząszczyceZapłacono
10TymuraMarzenaKPOLK30, SM1986OpoleSlow Jogg Team WołczynSZapłacono
11Gaj-JurczykRenataKPOLK401973Lewin BrzeskiSTAN UMYSŁU LEWIN BIEGA
12MilejskaJoannaKPOLK401977OpoleBiegam bo lubieZapłacono
13SamborskaMonikaKPOLK401981OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
14WachnickaMagdalenaKPOLK401980Opole
15GułaIwonaKPOLK50+1967Bierzów
16KrawczykMartaKPOLK50+1970ZawadzkieZawadzkie Biegnie
17KaszuraRafałMPOLM201996SteblówPogoń BydłoZapłacono
18KosubekAdrianMPOLM201995ChorulaLZapłacono
19BrylaIreneuszMPOLM301987DomeckoNie ma lipy!!!Zapłacono
20CitkoMaciejMPOLM301986OpoleBieg OpolskiZapłacono
21FilaRafałMPOLM301991OpoleZapłacono
22GrabczakJarosławMPOLM301984Opole
23JeleńZbigniewMPOLM301988OpoleZapłacono
24KarkoszAndrzejMPOLM301990OpoleZapłacono
25KłakowiczMarekMPOLM301985OpoleDamboniaZapłacono
26ŁupińskiPrzemysławMPOLM301984OpoleKB Odra OpoleZapłacono
27MajkaBartoszMPOLM301991OławaKrasnale
28MalechaPiotrMPOLM301990OpolenowaARCHITEKTURA biuro architektoniczneZapłacono
29MałekKamilMPOLM301991OpoleDzikie LejenieZapłacono
30PaterakRobertMPOLM301986GrodziecWKB Meta Lubliniec / Wieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
31PikosPatrykMPOLM301987Polska Nowa WieśZapłacono
32StosiekDawidMPOLM301988RacibórzEasyRun Racibórz
33SuchyAronMPOLM301988SteblówPogoń BydłoZapłacono
34UsikAndreiMBLRM301984Racibórz
35WitkiewiczWojciechMPOLM301988Kotórz Mały
36ZalewskiPiotrMPOLM301987WrocławSZTABOWA TEAMZapłacono
37MalczewskiDanielMPOLM30, SM1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
38SokołowskiMarcinMPOLM30, SM1984OpoleZapłacono
39ŚlempŁukaszMPOLM30, SM1983OpoleZapłacono
40FlankPawełMPOLM401974SiechniceChicken & FriendsZapłacono
41GarcarzŁukaszMPOLM401981OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
42GołębiowskiDariuszMPOLM401976OpoleStruxiDeweloper
43HałajkoJarekMPOLM401982OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
44JankówKrzysztofMPOLM401978OpoleKB Odra Opole
45KłakowiczMariuszMPOLM401982Nowy ŚwiętówZapłacono
46KowohlAdrianMPOLM401973KrapkowiceMZapłacono
47LuzarRafałMPOLM401979OpoleZapłacono
48MartyniakGrzegorzMPOLM401977KrapkowiceBiegam bo lubieM
49NatońskiPiotrMPOLM401979OpoleZapłacono
50RzepkaWojciechMPOLM401976OpoleXL
51SedlaczekPiotrMPOLM401977LubrzaUltraL
52ŚmigielŁukaszMPOLM401982PrądySprinter Prądy
53WilczekŁukaszMPOLM401981OpoleZapłacono
54WłodarczykPawełMPOLM401977OpoleKB Odra Opole
55WojsTomaszMPOLM401981OpoleBiegam Bo... Muszę?
56WotzkaKrzysztofMPOLM401978OpoleZapłacono
57GrafRemigiuszMPOLM501969LesznoTurbo Run LesznoZapłacono
58KarolkiewiczRyszardMPOLM501971OpoleZapłacono
59KiedrowiczTadeuszMPOLM501966OławaKrasnale
60KowalczykSławomirMPOLM501971SkarbimierzStrażak na szlaku
61MielczarekGrzegorzMPOLM501967Opole
62OgrodnikAntoniMPOLM501971OpoleZapłacono
63PerkaTomekMPOLM501969OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
64PortkaMariuszMPOLM501969KrapkowiceZapłacono
65RóżalskiJanuszMPOLM501964Bystrzyca
66SobczakAntoniMPOLM501970NysaCrossActive Nysa
67WachnickiJanMPOLM501968OpoleZapłacono
68WicherekMaciejMPOLM501971KrakówITMBW
69DrozdPrzemysławMPOLM50, SM1972OpoleTrucht Team Opole
70BiałasStanisławMPOLM60+1956Lewin BrzeskiSTAN UMYSŁU LEWIN BIEGA
71DomiczAntoniMPOLM60+1954OpoleZapłacono
72MaszkowskiJacekMPOLM60+1962Polska Nowa Wieś
73SowińskiAdamMPOLM60+, SM1958OpoleOpole biega