maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

IX Wzgórzowa Trzynastka

IX Wzgórzowa Trzynastka
Miejsce i data imprezy: Chrząszczyce, 16 października 2022
Organizator: Stowarzyszenie Bieg Opolski
Regulamin Regulamin biegu

.
Kategorie:
- Bieg 13 kmWolne miejsca: 261

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1SowińskiAdamMPOLM60+, SM1958OpoleOpole biega
2KosubekAdrianMPOLM201995ChorulaLZapłacono
3KowohlAdrianMPOLM401973KrapkowiceMZapłacono
4UsikAndreiMBLRM301984Racibórz
5KarkoszAndrzejMPOLM301990OpoleZapłacono
6KęskaAnnaKPOLK301991Racibórz
7MikołajczykAnnaKPOLK301985WołczynSlow Jogg Team WołczynZapłacono
8DomiczAntoniMPOLM60+1954OpoleZapłacono
9OgrodnikAntoniMPOLM501971OpoleZapłacono
10SobczakAntoniMPOLM501970NysaCrossActive Nysa
11SuchyAronMPOLM301988SteblówPogoń BydłoZapłacono
12MajkaBartoszMPOLM301991OławaKrasnale
13MalczewskiDanielMPOLM30, SM1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
14GołębiowskiDariuszMPOLM401976OpoleStruxiDeweloper
15StosiekDawidMPOLM301988RacibórzEasyRun Racibórz
16WitkiewiczDominikaKPOLK301984WęgryZapłacono
17ChwastykEwaKPOLK30, MGP1985ChrząszczyceZapłacono
18MartyniakGrzegorzMPOLM401977KrapkowiceBiegam bo lubieM
19MielczarekGrzegorzMPOLM501967Opole
20BrylaIreneuszMPOLM301987DomeckoNie ma lipy!!!Zapłacono
21GułaIwonaKPOLK50+1967Bierzów
22MaszkowskiJacekMPOLM60+1962Polska Nowa Wieś
23WachnickiJanMPOLM501968OpoleZapłacono
24RóżalskiJanuszMPOLM501964Bystrzyca
25HałajkoJarekMPOLM401982OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
26GrabczakJarosławMPOLM301984Opole
27MilejskaJoannaKPOLK401977OpoleBiegam bo lubieZapłacono
28MałekKamilMPOLM301991OpoleDzikie LejenieZapłacono
29NitaKamilaKPOLK201997WołczynSlow Jogg Team Wołczyn
30JankówKrzysztofMPOLM401978OpoleKB Odra Opole
31WotzkaKrzysztofMPOLM401978OpoleZapłacono
32GarcarzŁukaszMPOLM401981OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
33ŚlempŁukaszMPOLM30, SM1983OpoleZapłacono
34ŚmigielŁukaszMPOLM401982PrądySprinter Prądy
35WilczekŁukaszMPOLM401981OpoleZapłacono
36CitkoMaciejMPOLM301986OpoleBieg OpolskiZapłacono
37WicherekMaciejMPOLM501971KrakówITMBW
38WachnickaMagdalenaKPOLK401980Opole
39SokołowskiMarcinMPOLM30, SM1984OpoleZapłacono
40KłakowiczMarekMPOLM301985OpoleDamboniaZapłacono
41KłakowiczMariuszMPOLM401982Nowy ŚwiętówZapłacono
42PortkaMariuszMPOLM501969KrapkowiceZapłacono
43KrawczykMartaKPOLK50+1970ZawadzkieZawadzkie Biegnie
44TymuraMarzenaKPOLK30, SM1986OpoleSlow Jogg Team WołczynSZapłacono
45StosiekMichaelaKPOLK301990RacibórzEasyRun Racibórz
46KiedrowiczMonikaKPOLK301992OławaKrasnale
47SamborskaMonikaKPOLK401981OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
48BrojNataliaKPOLK30, MGP1987ŹliniceZapłacono
49PikosPatrykMPOLM301987Polska Nowa WieśZapłacono
50FlankPawełMPOLM401974SiechniceChicken & FriendsZapłacono
51WłodarczykPawełMPOLM401977OpoleKB Odra Opole
52MalechaPiotrMPOLM301990OpolenowaARCHITEKTURA biuro architektoniczneZapłacono
53NatońskiPiotrMPOLM401979OpoleZapłacono
54SedlaczekPiotrMPOLM401977LubrzaUltraL
55ZalewskiPiotrMPOLM301987WrocławSZTABOWA TEAMZapłacono
56DrozdPrzemysławMPOLM50, SM1972OpoleTrucht Team Opole
57ŁupińskiPrzemysławMPOLM301984OpoleKB Odra OpoleZapłacono
58FilaRafałMPOLM301991OpoleZapłacono
59KaszuraRafałMPOLM201996SteblówPogoń BydłoZapłacono
60LuzarRafałMPOLM401979OpoleZapłacono
61GrafRemigiuszMPOLM501969LesznoTurbo Run LesznoZapłacono
62Gaj-JurczykRenataKPOLK401973Lewin BrzeskiSTAN UMYSŁU LEWIN BIEGA
63PaterakRobertMPOLM301986GrodziecWKB Meta Lubliniec / Wieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
64KarolkiewiczRyszardMPOLM501971OpoleZapłacono
65KowalczykSławomirMPOLM501971SkarbimierzStrażak na szlaku
66BiałasStanisławMPOLM60+1956Lewin BrzeskiSTAN UMYSŁU LEWIN BIEGA
67KiedrowiczTadeuszMPOLM501966OławaKrasnale
68WojsTomaszMPOLM401981OpoleBiegam Bo... Muszę?
69PerkaTomekMPOLM501969OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
70GoskUrszulaKPOLK301985OpoleZapłacono
71RzepkaWojciechMPOLM401976OpoleXL
72WitkiewiczWojciechMPOLM301988Kotórz Mały
73JeleńZbigniewMPOLM301988OpoleZapłacono