maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

LA RIVE TRIATHLON GRUDZIĄDZ 1/8 IM

Miejsce i data imprezy: Grudziądz, Plaża Miejska MORiW nad Jeziorem Rudnickim Wielkim przy ul. Zaleśnej 1, 31 lipca 2022
Organizator: Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu,
Społeczność grudziądzkich triathlonistów

Partnerzy:
Biuro Lasów Komunalnych,
Urząd Miejski w Grudziądzu

Sponsorzy:
La Rive SA- sponsor tytularny 

Patronat honorowy
Pan Maciej Glamowski - Prezydent Grudziądza
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- 1/8 IM (475m-22,5km-5,25km)Wolne miejsca: 33

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1ChmielewskiMaciejMPOLM02005GrudziądzTrIdivision Triathlon TeamZapłacono
2KrzemińskiKacperMPOLM02005GrudziądzZapłacono
3NakoniecznaMonikaKPOLK31980GrudziądzParkrun GrudziądzZapłacono
4MartynowiczMichałMPOLM41972BrzozaTRISPACE/TREKZapłacono
5RejewskiRadosławMPOLM21985GrupaZapłacono
6PastewskiTomaszMPOLM31980GrudziądzZapłacono
7JegierskiDariuszMPOLM31975GrudziądzNiespełnionyZapłacono
8KukawkaMaciejMPOLM31978GrudziądzLA RIVE TEAMZapłacono
9SudziarskaAgnieszkaKPOLK31976GrudziądzZapłacono
10PudoMateuszMPOLM21992BydgoszczZapłacono
11DejewskiTomaszMPOLM21984Nowa WieśWnW TeamZapłacono
12JurczykPiotrMPOLM12003GrudziądzZapłacono
13ZimeckiSzymonMPOLM21992GrudziądzZapłacono
14BiskupskiCezaryMPOLM21987BydgoszczTRISPACE/TREK
15CzumielMaciejMPOLM31980GrudziadzNajmowicz TRIZapłacono
16KopeckiMichałMPOLM21992MokreZapłacono
17GolombekPiotrMPOLM41967GrudziądzZapłacono
18GrodekKrzysztofMPOLM41968GrudziądzZapłacono
19BonieckaAleksandraKPOLK31974PokrzywnoWorkout GrudziądzZapłacono
20GrodekRoksanaKPOLK21992GrudziądzKurczak&PiskleRUNZapłacono
21KoszynskiJaroslawMPOLM31977Bialy BorZapłacono
22ChojnowskiŁukaszMPOLM31981Mały RudnikZapłacono
23JózefowiczMichałMPOLM21991ToruńDJTZapłacono
24KakowskiPrzemysławMPOLM21991GrudziądzZapłacono
25ZbrzeźnyRafałMPOLM41968GrudziądzSport i Rekreacja DelfinZapłacono
26SierpińskiKamil WiktorMPOLM12001GajkówCytosorbents PolandZapłacono
27EjzygmannKarolMPOLM21990Grudziądz
28ZakrzewskiMichałMPOLM21985Grodzisk Mazowiecki
29BujakIreneuszMPOLM21984GrudziądzBrakZapłacono
30SzczygiełBłażejMPOLM11997BydgoszczBrakZapłacono
31SalińskiMichałMPOLM21983KwidzynKts IronmanZapłacono
32DziedzicGrzegorzMPOLM21986Grudziądz
33NalaskowskaAnnaKPOLK41971GrudziądzParkrun GrudziądzZapłacono
34KowalskaAngelikaKPOLK31981PrzylekiTRISPACE TREK / ToolmaxZapłacono
35JanusMałgorzataKPOLK21991ŚwiecieZapłacono
36HausmanMagdalenaKPOLK31977GrudziądzParkrun Grudziądz
37LemkowskiRafałMPOLM21984Rakowieclub wybierz z listy
38MałkińskiJózefMPOLM51957BydgoszczZapłacono
39UrbanekSylwiaKPOLK31979GrudziądzSzybkie Stopy Grudziądz
40WłoszekSzymonMPOLM21992GrudziądzZapłacono
41ZdziarskiAdamMPOLM31974GrudziądzWSP GRUPAZapłacono
42ZdziarskiTomaszMPOLM31981AnnowoZapłacono
43ŚmigerPatrykMPOLM21991GrudziądzWSP GRUPAZapłacono
44KubanekŁukaszMPOLM21983NiemczTEAMOCHALZapłacono
45ChudekJustynaKPOLK31978GubinyParkrun Grudziądz
46ŁopuszyńskiKrzysztofMPOLM21983BydgoszczLange Tri coach / h2oshop.plZapłacono
47CzyżewskiPiotrMPOLM21983BrzozaZapłacono
48NakoniecznyŁukaszMPOLM21988GrudziądzParkrun GrudziądzZapłacono
49DołhunAdamMPOLM31980BydgoszczTRISPACE/TREKZapłacono
50OwczarskiTomaszMPOLM51951ChojniceWKS ChojniceZapłacono
51WiniarskiŁukaszMPOLM21985ToruńWSP GRUPAZapłacono
52ŁuckaAnnaKPOLK31976GrudziądzLA RIVE TEAMZapłacono
53FiegelWojciechMPOLM31978BydgoszczTRISPACE/TREKZapłacono
54FiegelKatarzynaKPOLK31980BydgoszczTRISPACE/TREKZapłacono
55KosowiczMałgorzataKPOLK41963GrudziądzChór TIBI MARIAEZapłacono
56KosowiczSylwiaKPOLK21990GrudziądzChór TIBI MARIAEZapłacono
57PiorRadosławMPOLM31978KaliszFrauenburg GangstersZapłacono
58Gołuńska MichnaMałgorzataKPOLK31975GrudziądzCHÓR Tibi MariaeZapłacono
59Anonim#281091MizaMPOLM31974GrudziądzZapłacono
60Jankowska-WesołowskaHonorataKPOLK31975GrudziądzBrakZapłacono
61BudzyńskaSylwiaKPOLK11993ToruńSalon Rowerowy Giant TORUŃ
62WoźniakSebastianMPOLM31982GrudziądzZapłacono
63KałamajskiMarcelMPOLM02007GrudziądzZapłacono
64KacałaPawełMPOLM12000GrudziądzPolitechnika GdańskaZapłacono
65KuchtaTomaszMPOLM21983RogoźnoZapłacono
66StaszewskiDawidMPOLM31982GrudziądzBrak
67KornackiAdrianMPOLM12004GrudziądzBrak
68ZaborskiMirosławMPOLM31980GrudziądzBrak
69JureckaEwa JureckaKPOLK41965Jabłonowo PomorskieZapłacono
70KarolakMaciejMPOLM41968Grudziądz
71BrodzińskaMałgorzataKPOLK21991Stare BłonowoLA RIVE TEAMZapłacono
72PikorskiDominikMPOLM11993ZabrzeTrIdivision Triathlon TeamZapłacono
73DrumowskiŁukaszMPOLM21988GrudziądzPSP GrudziądzZapłacono
74MusiałJakubMPOLM21992GrudziądzBrakZapłacono
75WysmolińskiRafałMPOLM31977BiernatkiZapłacono
76Anonim#290294LukiMPOLM11997Bydgoszcz
77JaruszewskiKrzysztofMPOLM31976ChełmnoJaruszki TeamZapłacono
78LipkowskiTomaszMPOLM41972GrudziądzZapłacono
79BoruckiMarcinMPOLM21985ŚwiecieZapłacono
80RączkaPatrykMPOLM21989GrudziądzZapłacono
81DrobinskiDanielMPOLM21989BydgoszczZapłacono
82StrębskiMariuszMPOLM21984GrupaZapłacono
83BonikowskaAnnaKPOLK31977GrudziądzZapłacono
84BonikowskiJakubMPOLM41972GrudziądzZapłacono
85KujawskiTomaszMPOLM21989Grudzią∂ZNiespełnionyZapłacono
86MielczarekZbigniewMPOLM51959WarszawaBrakZapłacono
87KopczynskiWaldemarMPOLM51958PoznanLemot Recykling
88ŁośMałgorzataKPOLK21987MarezaBigYellowFoot Adventure TeamZapłacono
89SzewczukPatrykMPOLM21992ŚwiecieSPORT ZDROWIE KONDYCJA - Piotr SzewczukZapłacono
90KopczynskiWaldemarMPOLM51958PoznanLemot Recykling
91Anonim#292026KrystekMPOLM12001Toruń
92HańczakPiotrMPOLM31977PoznańBE3 CITYZEN POZNAŃZapłacono
93SzotDawidMPOLM21992SztumNeON Team
94PartykaRafałMPOLM31977BydgoszczRAFAL AGAINST THE MACHINEZapłacono
95PirożekAdamMPOLM31975Prabuty
96SobczakMarcinMPOLM31975ŻołędowoTEAM KARAŚZapłacono
97MączewskaMarzenaKPOLK41969GrudziądzVc active