maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

LA RIVE TRIATHLON GRUDZIĄDZ 1/8 IM

Miejsce i data imprezy: Grudziądz, Plaża Miejska MORiW nad Jeziorem Rudnickim Wielkim przy ul. Zaleśnej 1, 31 lipca 2022
Organizator: Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu,
Społeczność grudziądzkich triathlonistów

Partnerzy:
Biuro Lasów Komunalnych,
Urząd Miejski w Grudziądzu

Sponsorzy:
La Rive SA- sponsor tytularny 

Patronat honorowy
Pan Maciej Glamowski - Prezydent Grudziądza
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- 1/8 IM (475m-22,5km-5,25km)Wolne miejsca: 33

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1ZdziarskiTomaszMPOLM31981AnnowoZapłacono
2KoszynskiJaroslawMPOLM31977Bialy BorZapłacono
3WysmolińskiRafałMPOLM31977BiernatkiZapłacono
4CzyżewskiPiotrMPOLM21983BrzozaZapłacono
5MartynowiczMichałMPOLM41972BrzozaTRISPACE/TREKZapłacono
6Anonim#290294LukiMPOLM11997Bydgoszcz
7BiskupskiCezaryMPOLM21987BydgoszczTRISPACE/TREK
8DołhunAdamMPOLM31980BydgoszczTRISPACE/TREKZapłacono
9DrobinskiDanielMPOLM21989BydgoszczZapłacono
10FiegelKatarzynaKPOLK31980BydgoszczTRISPACE/TREKZapłacono
11FiegelWojciechMPOLM31978BydgoszczTRISPACE/TREKZapłacono
12ŁopuszyńskiKrzysztofMPOLM21983BydgoszczLange Tri coach / h2oshop.plZapłacono
13MałkińskiJózefMPOLM51957BydgoszczZapłacono
14PartykaRafałMPOLM31977BydgoszczRAFAL AGAINST THE MACHINEZapłacono
15PudoMateuszMPOLM21992BydgoszczZapłacono
16SzczygiełBłażejMPOLM11997BydgoszczBrakZapłacono
17JaruszewskiKrzysztofMPOLM31976ChełmnoJaruszki TeamZapłacono
18OwczarskiTomaszMPOLM51951ChojniceWKS ChojniceZapłacono
19SierpińskiKamil WiktorMPOLM12001GajkówCytosorbents PolandZapłacono
20ZakrzewskiMichałMPOLM21985Grodzisk Mazowiecki
21CzumielMaciejMPOLM31980GrudziadzNajmowicz TRIZapłacono
22KujawskiTomaszMPOLM21989Grudzią∂ZNiespełnionyZapłacono
23Anonim#281091MizaMPOLM31974GrudziądzZapłacono
24BonikowskaAnnaKPOLK31977GrudziądzZapłacono
25BonikowskiJakubMPOLM41972GrudziądzZapłacono
26BujakIreneuszMPOLM21984GrudziądzBrakZapłacono
27ChmielewskiMaciejMPOLM02005GrudziądzTrIdivision Triathlon TeamZapłacono
28DrumowskiŁukaszMPOLM21988GrudziądzPSP GrudziądzZapłacono
29DziedzicGrzegorzMPOLM21986Grudziądz
30EjzygmannKarolMPOLM21990Grudziądz
31GolombekPiotrMPOLM41967GrudziądzZapłacono
32Gołuńska MichnaMałgorzataKPOLK31975GrudziądzCHÓR Tibi MariaeZapłacono
33GrodekKrzysztofMPOLM41968GrudziądzZapłacono
34GrodekRoksanaKPOLK21992GrudziądzKurczak&PiskleRUNZapłacono
35HausmanMagdalenaKPOLK31977GrudziądzParkrun Grudziądz
36Jankowska-WesołowskaHonorataKPOLK31975GrudziądzBrakZapłacono
37JegierskiDariuszMPOLM31975GrudziądzNiespełnionyZapłacono
38JurczykPiotrMPOLM12003GrudziądzZapłacono
39KacałaPawełMPOLM12000GrudziądzPolitechnika GdańskaZapłacono
40KakowskiPrzemysławMPOLM21991GrudziądzZapłacono
41KałamajskiMarcelMPOLM02007GrudziądzZapłacono
42KarolakMaciejMPOLM41968Grudziądz
43KornackiAdrianMPOLM12004GrudziądzBrak
44KosowiczMałgorzataKPOLK41963GrudziądzChór TIBI MARIAEZapłacono
45KosowiczSylwiaKPOLK21990GrudziądzChór TIBI MARIAEZapłacono
46KrzemińskiKacperMPOLM02005GrudziądzZapłacono
47KukawkaMaciejMPOLM31978GrudziądzLA RIVE TEAMZapłacono
48LipkowskiTomaszMPOLM41972GrudziądzZapłacono
49ŁuckaAnnaKPOLK31976GrudziądzLA RIVE TEAMZapłacono
50MączewskaMarzenaKPOLK41969GrudziądzVc active
51MusiałJakubMPOLM21992GrudziądzBrakZapłacono
52NakoniecznaMonikaKPOLK31980GrudziądzParkrun GrudziądzZapłacono
53NakoniecznyŁukaszMPOLM21988GrudziądzParkrun GrudziądzZapłacono
54NalaskowskaAnnaKPOLK41971GrudziądzParkrun GrudziądzZapłacono
55PastewskiTomaszMPOLM31980GrudziądzZapłacono
56RączkaPatrykMPOLM21989GrudziądzZapłacono
57StaszewskiDawidMPOLM31982GrudziądzBrak
58SudziarskaAgnieszkaKPOLK31976GrudziądzZapłacono
59ŚmigerPatrykMPOLM21991GrudziądzWSP GRUPAZapłacono
60UrbanekSylwiaKPOLK31979GrudziądzSzybkie Stopy Grudziądz
61WłoszekSzymonMPOLM21992GrudziądzZapłacono
62WoźniakSebastianMPOLM31982GrudziądzZapłacono
63ZaborskiMirosławMPOLM31980GrudziądzBrak
64ZbrzeźnyRafałMPOLM41968GrudziądzSport i Rekreacja DelfinZapłacono
65ZdziarskiAdamMPOLM31974GrudziądzWSP GRUPAZapłacono
66ZimeckiSzymonMPOLM21992GrudziądzZapłacono
67RejewskiRadosławMPOLM21985GrupaZapłacono
68StrębskiMariuszMPOLM21984GrupaZapłacono
69ChudekJustynaKPOLK31978GubinyParkrun Grudziądz
70JureckaEwa JureckaKPOLK41965Jabłonowo PomorskieZapłacono
71PiorRadosławMPOLM31978KaliszFrauenburg GangstersZapłacono
72SalińskiMichałMPOLM21983KwidzynKts IronmanZapłacono
73ChojnowskiŁukaszMPOLM31981Mały RudnikZapłacono
74ŁośMałgorzataKPOLK21987MarezaBigYellowFoot Adventure TeamZapłacono
75KopeckiMichałMPOLM21992MokreZapłacono
76KubanekŁukaszMPOLM21983NiemczTEAMOCHALZapłacono
77DejewskiTomaszMPOLM21984Nowa WieśWnW TeamZapłacono
78BonieckaAleksandraKPOLK31974PokrzywnoWorkout GrudziądzZapłacono
79KopczynskiWaldemarMPOLM51958PoznanLemot Recykling
80KopczynskiWaldemarMPOLM51958PoznanLemot Recykling
81HańczakPiotrMPOLM31977PoznańBE3 CITYZEN POZNAŃZapłacono
82PirożekAdamMPOLM31975Prabuty
83KowalskaAngelikaKPOLK31981PrzylekiTRISPACE TREK / ToolmaxZapłacono
84LemkowskiRafałMPOLM21984Rakowieclub wybierz z listy
85KuchtaTomaszMPOLM21983RogoźnoZapłacono
86BrodzińskaMałgorzataKPOLK21991Stare BłonowoLA RIVE TEAMZapłacono
87SzotDawidMPOLM21992SztumNeON Team
88BoruckiMarcinMPOLM21985ŚwiecieZapłacono
89JanusMałgorzataKPOLK21991ŚwiecieZapłacono
90SzewczukPatrykMPOLM21992ŚwiecieSPORT ZDROWIE KONDYCJA - Piotr SzewczukZapłacono
91Anonim#292026KrystekMPOLM12001Toruń
92BudzyńskaSylwiaKPOLK11993ToruńSalon Rowerowy Giant TORUŃ
93JózefowiczMichałMPOLM21991ToruńDJTZapłacono
94WiniarskiŁukaszMPOLM21985ToruńWSP GRUPAZapłacono
95MielczarekZbigniewMPOLM51959WarszawaBrakZapłacono
96PikorskiDominikMPOLM11993ZabrzeTrIdivision Triathlon TeamZapłacono
97SobczakMarcinMPOLM31975ŻołędowoTEAM KARAŚZapłacono