maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

LA RIVE TRIATHLON GRUDZIĄDZ 1/8 IM

Miejsce i data imprezy: Grudziądz, Plaża Miejska MORiW nad Jeziorem Rudnickim Wielkim przy ul. Zaleśnej 1, 31 lipca 2022
Organizator: Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu,
Społeczność grudziądzkich triathlonistów

Partnerzy:
Biuro Lasów Komunalnych,
Urząd Miejski w Grudziądzu

Sponsorzy:
La Rive SA- sponsor tytularny 

Patronat honorowy
Pan Maciej Glamowski - Prezydent Grudziądza
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- 1/8 IM (475m-22,5km-5,25km)Wolne miejsca: 33

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1BudzyńskaSylwiaKPOLK11993ToruńSalon Rowerowy Giant TORUŃ
2BrodzińskaMałgorzataKPOLK21991Stare BłonowoLA RIVE TEAMZapłacono
3GrodekRoksanaKPOLK21992GrudziądzKurczak&PiskleRUNZapłacono
4JanusMałgorzataKPOLK21991ŚwiecieZapłacono
5KosowiczSylwiaKPOLK21990GrudziądzChór TIBI MARIAEZapłacono
6ŁośMałgorzataKPOLK21987MarezaBigYellowFoot Adventure TeamZapłacono
7BonieckaAleksandraKPOLK31974PokrzywnoWorkout GrudziądzZapłacono
8BonikowskaAnnaKPOLK31977GrudziądzZapłacono
9ChudekJustynaKPOLK31978GubinyParkrun Grudziądz
10FiegelKatarzynaKPOLK31980BydgoszczTRISPACE/TREKZapłacono
11Gołuńska MichnaMałgorzataKPOLK31975GrudziądzCHÓR Tibi MariaeZapłacono
12HausmanMagdalenaKPOLK31977GrudziądzParkrun Grudziądz
13Jankowska-WesołowskaHonorataKPOLK31975GrudziądzBrakZapłacono
14KowalskaAngelikaKPOLK31981PrzylekiTRISPACE TREK / ToolmaxZapłacono
15ŁuckaAnnaKPOLK31976GrudziądzLA RIVE TEAMZapłacono
16NakoniecznaMonikaKPOLK31980GrudziądzParkrun GrudziądzZapłacono
17SudziarskaAgnieszkaKPOLK31976GrudziądzZapłacono
18UrbanekSylwiaKPOLK31979GrudziądzSzybkie Stopy Grudziądz
19JureckaEwa JureckaKPOLK41965Jabłonowo PomorskieZapłacono
20KosowiczMałgorzataKPOLK41963GrudziądzChór TIBI MARIAEZapłacono
21MączewskaMarzenaKPOLK41969GrudziądzVc active
22NalaskowskaAnnaKPOLK41971GrudziądzParkrun GrudziądzZapłacono
23ChmielewskiMaciejMPOLM02005GrudziądzTrIdivision Triathlon TeamZapłacono
24KałamajskiMarcelMPOLM02007GrudziądzZapłacono
25KrzemińskiKacperMPOLM02005GrudziądzZapłacono
26Anonim#290294LukiMPOLM11997Bydgoszcz
27Anonim#292026KrystekMPOLM12001Toruń
28JurczykPiotrMPOLM12003GrudziądzZapłacono
29KacałaPawełMPOLM12000GrudziądzPolitechnika GdańskaZapłacono
30KornackiAdrianMPOLM12004GrudziądzBrak
31PikorskiDominikMPOLM11993ZabrzeTrIdivision Triathlon TeamZapłacono
32SierpińskiKamil WiktorMPOLM12001GajkówCytosorbents PolandZapłacono
33SzczygiełBłażejMPOLM11997BydgoszczBrakZapłacono
34BiskupskiCezaryMPOLM21987BydgoszczTRISPACE/TREK
35BoruckiMarcinMPOLM21985ŚwiecieZapłacono
36BujakIreneuszMPOLM21984GrudziądzBrakZapłacono
37CzyżewskiPiotrMPOLM21983BrzozaZapłacono
38DejewskiTomaszMPOLM21984Nowa WieśWnW TeamZapłacono
39DrobinskiDanielMPOLM21989BydgoszczZapłacono
40DrumowskiŁukaszMPOLM21988GrudziądzPSP GrudziądzZapłacono
41DziedzicGrzegorzMPOLM21986Grudziądz
42EjzygmannKarolMPOLM21990Grudziądz
43JózefowiczMichałMPOLM21991ToruńDJTZapłacono
44KakowskiPrzemysławMPOLM21991GrudziądzZapłacono
45KopeckiMichałMPOLM21992MokreZapłacono
46KubanekŁukaszMPOLM21983NiemczTEAMOCHALZapłacono
47KuchtaTomaszMPOLM21983RogoźnoZapłacono
48KujawskiTomaszMPOLM21989Grudzią∂ZNiespełnionyZapłacono
49LemkowskiRafałMPOLM21984Rakowieclub wybierz z listy
50ŁopuszyńskiKrzysztofMPOLM21983BydgoszczLange Tri coach / h2oshop.plZapłacono
51MusiałJakubMPOLM21992GrudziądzBrakZapłacono
52NakoniecznyŁukaszMPOLM21988GrudziądzParkrun GrudziądzZapłacono
53PudoMateuszMPOLM21992BydgoszczZapłacono
54RączkaPatrykMPOLM21989GrudziądzZapłacono
55RejewskiRadosławMPOLM21985GrupaZapłacono
56SalińskiMichałMPOLM21983KwidzynKts IronmanZapłacono
57StrębskiMariuszMPOLM21984GrupaZapłacono
58SzewczukPatrykMPOLM21992ŚwiecieSPORT ZDROWIE KONDYCJA - Piotr SzewczukZapłacono
59SzotDawidMPOLM21992SztumNeON Team
60ŚmigerPatrykMPOLM21991GrudziądzWSP GRUPAZapłacono
61WiniarskiŁukaszMPOLM21985ToruńWSP GRUPAZapłacono
62WłoszekSzymonMPOLM21992GrudziądzZapłacono
63ZakrzewskiMichałMPOLM21985Grodzisk Mazowiecki
64ZimeckiSzymonMPOLM21992GrudziądzZapłacono
65Anonim#281091MizaMPOLM31974GrudziądzZapłacono
66ChojnowskiŁukaszMPOLM31981Mały RudnikZapłacono
67CzumielMaciejMPOLM31980GrudziadzNajmowicz TRIZapłacono
68DołhunAdamMPOLM31980BydgoszczTRISPACE/TREKZapłacono
69FiegelWojciechMPOLM31978BydgoszczTRISPACE/TREKZapłacono
70HańczakPiotrMPOLM31977PoznańBE3 CITYZEN POZNAŃZapłacono
71JaruszewskiKrzysztofMPOLM31976ChełmnoJaruszki TeamZapłacono
72JegierskiDariuszMPOLM31975GrudziądzNiespełnionyZapłacono
73KoszynskiJaroslawMPOLM31977Bialy BorZapłacono
74KukawkaMaciejMPOLM31978GrudziądzLA RIVE TEAMZapłacono
75PartykaRafałMPOLM31977BydgoszczRAFAL AGAINST THE MACHINEZapłacono
76PastewskiTomaszMPOLM31980GrudziądzZapłacono
77PiorRadosławMPOLM31978KaliszFrauenburg GangstersZapłacono
78PirożekAdamMPOLM31975Prabuty
79SobczakMarcinMPOLM31975ŻołędowoTEAM KARAŚZapłacono
80StaszewskiDawidMPOLM31982GrudziądzBrak
81WoźniakSebastianMPOLM31982GrudziądzZapłacono
82WysmolińskiRafałMPOLM31977BiernatkiZapłacono
83ZaborskiMirosławMPOLM31980GrudziądzBrak
84ZdziarskiAdamMPOLM31974GrudziądzWSP GRUPAZapłacono
85ZdziarskiTomaszMPOLM31981AnnowoZapłacono
86BonikowskiJakubMPOLM41972GrudziądzZapłacono
87GolombekPiotrMPOLM41967GrudziądzZapłacono
88GrodekKrzysztofMPOLM41968GrudziądzZapłacono
89KarolakMaciejMPOLM41968Grudziądz
90LipkowskiTomaszMPOLM41972GrudziądzZapłacono
91MartynowiczMichałMPOLM41972BrzozaTRISPACE/TREKZapłacono
92ZbrzeźnyRafałMPOLM41968GrudziądzSport i Rekreacja DelfinZapłacono
93KopczynskiWaldemarMPOLM51958PoznanLemot Recykling
94KopczynskiWaldemarMPOLM51958PoznanLemot Recykling
95MałkińskiJózefMPOLM51957BydgoszczZapłacono
96MielczarekZbigniewMPOLM51959WarszawaBrakZapłacono
97OwczarskiTomaszMPOLM51951ChojniceWKS ChojniceZapłacono