maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

LA RIVE TRIATHLON GRUDZIĄDZ 1/8 IM

Miejsce i data imprezy: Grudziądz, Plaża Miejska MORiW nad Jeziorem Rudnickim Wielkim przy ul. Zaleśnej 1, 31 lipca 2022
Organizator: Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu,
Społeczność grudziądzkich triathlonistów

Partnerzy:
Biuro Lasów Komunalnych,
Urząd Miejski w Grudziądzu

Sponsorzy:
La Rive SA- sponsor tytularny 

Patronat honorowy
Pan Maciej Glamowski - Prezydent Grudziądza
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- 1/8 IM (475m-22,5km-5,25km)Wolne miejsca: 52

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1ChmielewskiMaciejMPOLM02005GrudziądzTrIdivision Triathlon TeamZapłacono
2ChmielewskiJakubMPOLM12000GrudziądzAWF GdańskZapłacono
3KrzemińskiKacperMPOLM02005GrudziądzZapłacono
4NakoniecznaMonikaKPOLK31980GrudziądzParkrun GrudziądzZapłacono
5MartynowiczMichałMPOLM41972BrzozaTRISPACE/TREKZapłacono
6RejewskiRadosławMPOLM21985GrupaZapłacono
7PastewskiTomaszMPOLM31980GrudziądzZapłacono
8JegierskiDariuszMPOLM31975GrudziądzNiespełnionyZapłacono
9KukawkaMaciejMPOLM31978GrudziądzLA RIVE TEAMZapłacono
10SudziarskaAgnieszkaKPOLK31976GrudziądzZapłacono
11PudoMateuszMPOLM21992BydgoszczZapłacono
12DejewskiTomaszMPOLM21984Nowa WieśWnW TeamZapłacono
13JurczykPiotrMPOLM12003GrudziądzZapłacono
14ZimeckiSzymonMPOLM21992GrudziądzZapłacono
15BiskupskiCezaryMPOLM21987BydgoszczTRISPACE/TREK
16CzumielMaciejMPOLM31980GrudziadzNajmowicz TRIZapłacono
17KopeckiMichałMPOLM21992MokreZapłacono
18GolombekPiotrMPOLM41967GrudziądzZapłacono
19GrodekKrzysztofMPOLM41968GrudziądzZapłacono
20BonieckaAleksandraKPOLK31974PokrzywnoWorkout GrudziądzZapłacono
21GrodekRoksanaKPOLK21992GrudziądzKurczak&PiskleRUNZapłacono
22PurwinPiotrMPOLM41969Grudziądz
23PurwinBeataKPOLK41969Grudziądz
24PurwinFabianMPOLM11994Grudziądz
25KoszynskiJaroslawMPOLM31977Bialy BorZapłacono
26ChojnowskiŁukaszMPOLM31981Mały RudnikZapłacono
27JózefowiczMichałMPOLM21991ToruńDJTZapłacono
28KakowskiPrzemysławMPOLM21991GrudziądzZapłacono
29ZbrzeźnyRafałMPOLM41968GrudziądzSport i Rekreacja DelfinZapłacono
30SierpińskiKamil WiktorMPOLM12001GajkówCytosorbents PolandZapłacono
31EjzygmannKarolMPOLM21990Grudziądz
32ZakrzewskiMichałMPOLM21985Grodzisk Mazowiecki
33BujakIreneuszMPOLM21984GrudziądzBrakZapłacono
34SzczygiełBłażejMPOLM11997BydgoszczBrakZapłacono
35SalińskiMichałMPOLM21983KwidzynKts IronmanZapłacono
36DziedzicGrzegorzMPOLM21986Grudziądz
37NalaskowskaAnnaKPOLK41971GrudziądzParkrun GrudziądzZapłacono
38KowalskaAngelikaKPOLK31981PrzylekiTRISPACE TREK / ToolmaxZapłacono
39JanusMałgorzataKPOLK21991ŚwiecieZapłacono
40HausmanMagdalenaKPOLK31977GrudziądzParkrun Grudziądz
41LemkowskiRafałMPOLM21984Rakowieclub wybierz z listy
42MałkińskiJózefMPOLM51957BydgoszczZapłacono
43UrbanekSylwiaKPOLK31979GrudziądzSzybkie Stopy Grudziądz
44WłoszekSzymonMPOLM21992GrudziądzZapłacono
45ZdziarskiAdamMPOLM31974GrudziądzWSP GRUPAZapłacono
46ZdziarskiTomaszMPOLM31981AnnowoZapłacono
47ŚmigerPatrykMPOLM21991GrudziądzWSP GRUPAZapłacono
48KubanekŁukaszMPOLM21983NiemczTEAMOCHALZapłacono
49ChudekJustynaKPOLK31978GubinyParkrun Grudziądz
50ŁopuszyńskiKrzysztofMPOLM21983BydgoszczLange Tri coach / h2oshop.plZapłacono
51CzyżewskiPiotrMPOLM21983BrzozaZapłacono
52NakoniecznyŁukaszMPOLM21988GrudziądzParkrun GrudziądzZapłacono
53DołhunAdamMPOLM31980BydgoszczTRISPACE/TREKZapłacono
54OwczarskiTomaszMPOLM51951ChojniceWKS ChojniceZapłacono
55WiniarskiŁukaszMPOLM21985ToruńWSP GRUPAZapłacono
56ŁuckaAnnaKPOLK31976GrudziądzLA RIVE TEAMZapłacono
57FiegelWojciechMPOLM31978BydgoszczTRISPACE/TREKZapłacono
58FiegelKatarzynaKPOLK31980BydgoszczTRISPACE/TREKZapłacono
59KosowiczMałgorzataKPOLK41963GrudziądzChór TIBI MARIAEZapłacono
60KosowiczSylwiaKPOLK21990GrudziądzChór TIBI MARIAEZapłacono
61PiorRadosławMPOLM31978KaliszFrauenburg GangstersZapłacono
62Gołuńska MichnaMałgorzataKPOLK31975GrudziądzCHÓR Tibi MariaeZapłacono
63Anonim#281091MizaMPOLM31974GrudziądzZapłacono
64Jankowska-WesołowskaHonorataKPOLK31975GrudziądzBrakZapłacono
65BudzyńskaSylwiaKPOLK11993ToruńSalon Rowerowy Giant TORUŃ
66WoźniakSebastianMPOLM31982GrudziądzZapłacono
67KałamajskiMarcelMPOLM02007GrudziądzZapłacono
68KacałaPawełMPOLM12000GrudziądzPolitechnika GdańskaZapłacono
69KuchtaTomaszMPOLM21983RogoźnoZapłacono
70StaszewskiDawidMPOLM31982GrudziądzBrak
71KornackiAdrianMPOLM12004GrudziądzBrak
72ZaborskiMirosławMPOLM31980GrudziądzBrak
73JureckaEwa JureckaKPOLK41965Jabłonowo PomorskieZapłacono
74KarolakMaciejMPOLM41968Grudziądz
75BrodzińskaMałgorzataKPOLK21991Stare BłonowoLA RIVE TEAMZapłacono
76PikorskiDominikMPOLM11993ZabrzeSport Progres S.C.
77DrumowskiŁukaszMPOLM21988GrudziądzPSP GrudziądzZapłacono
78MusiałJakubMPOLM21992GrudziądzBrak